Хочу похвалити клініку Гармонія Здоров*я.

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хочу похвалити клініку Гармонія Здоров*я. Вчора робила одну гінекологічну операцію в цій клініці. Дуже задоволена ставленням середнього медичного персоналу - до анестезії все розказували, буквально кожну маніпуляцію, що зараз відбувається, що я відчуватиму, короче, ставлення до пацієнта як до людини, а не як до м*яса. При призначенні наступного візиту лікар, яка оперувала, побачила, що її не буде в ці дні, тому познайомила мене очно з іншим лікарем, яка буде в той день на зміні і її заміщатиме. Ну і контрольний - сьогодні клініка передзвонила мені спитати, як я почуваюся і чи мене нічого не турбує. Може, в нас нарешті з*явиться людяна медицина?? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О. Надеюсь всё ок. Там ещё очень хороший уролог Козлов В.В. ,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И мне нравится эта клиника, была и на Позняках, и на Черновола+ у маммолога и у уролога, и тоже было хирургическое вмешательство под общим наркозом, всем довольна.[+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та пора вже мабуть зав*язувати з цим. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да є в нас людяна медицина, тільки нажаль в бвгвтьох випадках за гроші я лежала з дитиною в приватних клініках було все так само. Є таке ставлення і в гос. але там там люди працюють в жахливих умовах , але багато дуже гарних лікарів. Рада, що у вас хороший досвід, не хворійте.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

. ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ще не готова. Думала про це, але не готова. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

просто в багатьох випадках і за гроші ставлення як до м*яса. тому я за страхову, приватну медицину - буде здорова конкуренція, люди будуть йти туди, де добре лікують і хороше ставлення, решта клінік просто не виживе. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

де тут можна лайк поставити.? добре, що у вас гарний досвід.[+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 так само найкращі враження
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вИМХО справа не в праві власності, а в порядності людей є багато приватних, де просто викачують гроші і багато пацієнтів просто не можут розібратися. А страхова повинна бути, і вона може фінансувати і велвки клініки які на базі гос, можут модернізуватися. Великий обяг операцій, складних, приватні не виттягнуть( якщо катастрофи, багато травм и та т,д.) полдівіться яка кількість лперацій робится в приватних та в гос, які потрібно модернізовувати та фінансувати. Всі лікарі , які працюють в приватних, малі досвід в гос.( я маю на увазі операциіх ) чи працюють і там і там. Тому, що поток не великий в приватних, досвід не отримаєшь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Справа у фінансуванні. Допоки є фінансування на койку, буде надмірна госпіталізація (лікарні намагатимуться заповнювати койко-місця, щоб виправдати фінансування на наступний рік), буде байдуже ставлення до пацієнтів - а що, прийдуть чи не прийдуть, а фінансування буде по-любасу, ну і буде економічно необгрунтоване утримання малопотужних лікарень, де лікарі втрачають досвід. Наприклад, стосовно пологових будинків, ВООЗ вважає недоцільним утримання стаціонару, де відбувається до 300 пологів на рік. Це економічно невигідно і небезпечно, бо лікарі там втрачають кваліфікацію (300 пологів на рік - це приблизно 5 кесарських розтинів на місяць НА ЛІКАРНЮ, не на лікаря, тобто трохи більше 1 в тиждень). Вже не кажучи про більш складні випадки. Але укрупняти політично невигідно, для цього потрібна сильна політична воля - прийняти непопулярне рішення і закрити районний стаціонар на користь більш крупного міжрайонного. Коли фінансування буде розраховуватися на пацієнта, це створить здорову конкуренцію між закладами. І ще важливо інформувати пацієнта про його права. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

офф: куди тобі можна написати, є питання, gmail.com робочий у тебе? [+sign]Спасибо тем, кто меня любит-вы делаете меня лучше. Спасибо тем, кто меня ненавидит-вы делаете меня сильнее. Спасибо тем, кому вообще пофиг-вы нужны для массовки.Таня, сынок-Игорек, дочка-Виктория:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, робочий, пиши, чекаю :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне тоже там очень понравился хирург, зашил малой бровь так, что теперь я уже и не помню, на какой было)) И медперсонал сработал четко и слаженно, малая даже не пикнула.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про теперишне финансування згодна, але.Багато ви знаєте приватних закладів, де робляться великі операції( на серці, політравми і т.д.) ? Якщо катастрофа, масовий поток хворих. Не знаю жодного приватного закладу. де роюлять це. Всі лікарі, які працюють і оперцють серьйозні операції в првиатних мали практику в гос. Тому що лікарю потрібна практика. Це як піаність, потрібні тренування каожного дня. Якщо ти робиі якусь операцію рік тому назад, то не факт, що знову вона в тебе вийде добре. Не треба щось вигадувати, є західні приклади, без муниципальних кліник важко. Справа не в прві власності, якщо з умом зроблено, все працює.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я не про право власності, а про принцип фінансування власне держзакладіі [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

согласна, просто вы написали, что отомрут и останутся частные не покроют частные все случаи. Нет у них мощности и ресурсов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за відгук. Мені теж там потрібно дещо зробити по гінекології, було страшнувато+ а в з лікарів кого Ви були? на Чорновола?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, на позняках у Мельничук. Направила мене наша Галина Беррімор, тому йшла без сумніву. В мене, правда, і часу не було сумніватися [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! нехай все буде добре у Вас()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах