Акуратність - це риса характеру чи результат виховання.

61 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Акуратність - це риса характеру чи результат виховання. Часто говорять, що батьки найкращий приклад......Особисто я дуже люблю порядок і системність у всьому і не лише на словах. (це для пояснення), маю доньку ( досить самостійну), але, як каже мамо, "не привчене до порядку", донька сим не печалиться, а мене час від часу накриває. Домашнім цербером бути не хочу (та й пізно починати напевно), відмежувати повністю на власну територію "пентхаус" не дозволяє. Розкажіть як у вас.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

риса характеру - маю дві доньки, старшенька "не привчена до порядку", меньшенька і поприбирати, і помити посуд без проблем, причому ама проявляя ініціативу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

риса характеру. () [+sign] Нельзя же постоянно быть приветливым и общительным. Просто-напросто не успеваешь (с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

точно НЕ результат воспитания :)[+sign]Мама Дракоша и Лера (1.10.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

черта характера. хотя я из редкой расп№дяйки стала вполне себе складывать вещи и поддерживать порядоккогда стала жить в своей квартире и нести ответственность за свои действия.муж - наоборот :) расслабилсядетей гоняю, с очень переменным успехом. младшего - так практически безуспешно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сумно, але я перестану дорікати собі в тому "що не прищепила"+ але доньок теж дві і бачу велику схильність до наслідування, виходить "снаряд не міняв траєкторію польоту".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от і я ганяю......... хоча і не скажу що будучи дитиною так свідомо любила порядок, але років з 11, "і мамі хотілося допомогти і самій приємно бути господинею, бо батьки днями були на роботі ......але в мене не було ВКонтакті". І ніхто не вчив розподіляти час......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

врождена. Або силою волі вироблема в дорослому свідомому віці
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на 90% - риса характеру:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А в нас дома є СИНАРНИК але я не нервую, прийде підлітковий вік, захоче дівчину, друзів привести до дому і все налагодиться)Мені здається, що це риса характеру, але ще більше здається, що людям просто байдуже чи прибрано чи ні. До речі у кожного норма свого прибраного: для мене важливо, щоб ззовні було все ОК, тому в шафах в мене може бути не ідеальний порядок, але пилюка, поли і унітаз завжди чисті і мої речі не валяються. Чоловіка не можу привчити у ванній кімнаті ховати в шафу свої речі, інструменти можна збирати по всій хаті, а сину я дивлюся взагалі байдуже чи прибрано чи ні.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

риса характеру .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нокаут(((((((((((((і як з цим жити далі.............
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой не знаю, буду сподіватись на те, що "попадеться" хлопець іншої вдачі.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене є знайомий, майже заміж за нього не вийшла, ну то таке так в нього навіть тапці стоять завжди в одному місці, а якщо жінка його прибирала і поклала щось в незвичне місце, то в нього буде істерика. Ось такий він педантизм, жах. І до речі ця людина була навіть в школі такою, зошити - зразкові, літера до літери, а раптом помилка - все аут. Людина в цілому гарна, добра, чемна, але в побуті жах. А синові я й зараз кажу, що треба думати про майбутнє, що жінка такого безладу терпіти не буде, а він відповідає - то коли буде і ти ж терпиш)) Зараз намагаюся його привчити хоча б одяг знімати в себе в кімнаті, а не в гостьовій і вішати до шафи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имхо-ни то ни то Это приоритеты. Для любого человека есть важные и не важные вещи. Если порядок в комнате/рюкзаке/на столе по мнению человека не влияет ни на что, то этому вопросу не будет уделено абсолютно никакого внимания. Если вы будете капать про аккуратность и порядок, со временем сл стороны ребенка этому будет уделяться все больше внимания, не потому что это станет важно для ребенка, а чтобы вас лишний раз не печалить. Имхо опять таки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Черта характера. Как меня не воспитывала мама-аккуратистка, я как была засранкой, так и осталась [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

риса характеру
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Риса характеру... як мінімум вродженно "неблагодатний грунт" для виховання цієй навички в мене така біда також зі старшою, борюся вже реально пів її життя (а це 7 років)), до того привчала... але, як і у вас, "не печалиться" )) каже, що не помічає безладу, і що їй середній, син, навпаки, ну дуже організований... але в нього навіть кожна ручка для свого призначена, тією, що для школи, вдома писати не буде)молодша років до 6 була досить акуратною, але напевно, таки наслідує зараз старшу - почалося теж саме, причому демонстративно :(( тому і відмежовування території для нас не вихід.Що робити - не знаю... боремося хоч за мінімальне... Сама я не взирець порядку (чим собі також дорікаю), "бардак" періодично наступає, але ж всі прибираємо його (так в усіх членів родини, крім сина)... а в неї ну ніяк.Але як приклад можу навести мене і сестру - в підлітковому віці ми дуже сварилися через те, що вона захламлює кімнату, я прибирала за двох і дуже дратувалася, але тепер в неї зразковий порядок :) каже, що в дорослому віці порядок у кімнаті стал своїм, власним, "пов"язаним з собою", а у дитинстві та навіть у підлітковому віці - ні (як тут вже писали).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А папа как в этом плане? У моих обеих одна болезнь, которая меня бесит жутко - не закрывают за собой шкафы. так что я думаю - гены.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зачем? чтоб они мучали друг друга? [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это врожденное если такой черты нет, то можно помочь ребенку, научив приемам, помогающим не "погибнуть под завалами". Но это никак не ежесекундная слежка за тем, чтобы каждую вещь класть на место.[+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я Вам больше скажу, что это даже состояние здоровья Есть люди, которых передергивает от грязи и беспорядка. И это практически болезнь. Но зато они обычно очень аккуратны и чистоплотны.С дочкой просто заведите правила, что некий рабочий минимум в плане порядка должен быть выполнен, перевоспитать и вселить в неё любовь к чистоте не удастся, но привычку убирать можно привить[+sign]прокрастинирующий перфекционист, я все сделаю идеально, но, скорей всего, завтра.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это врожденное, мне пришлось смириться. Свекровь у меня такая. В ее комнате маманегорюй что творится. Девишна, 10 лет - копия бабушки (живем отдельно, и всегда жили), и не только в плане чистоты. Также унаследована непримиримая враждебность к младшему брату и еще много чего.Пример родителей нам не помогает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а есть варианты? Вот так и жить ))))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

характер - у меня сын и дочь, сын помощник и чистюля, дочка - только когда попросишь или наедешь:)() [+sign]Мы = Андрей и Полина[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах