Чи варто віддавати в "пласт" ?

89 сообщений в этой теме

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

швидше, це "дарунки" діаспори:)) думаю, що справа в тому, що "Пласт" хоч і зародився в Україні, але довгий час існував поза її межами (в основному, Канада, США). Коли піонери "канули в лєту", настав час повертатися з вигнання. Повернулися, звізно ж, разом із новим досвідом, традиціїями, звичаями, словами. тому, коли будете чути "линва", "плєцак", "лятрина", "алярм", "позір", "гутірка" (і "прОгулька" сюди ж), то знайте, що таки так і розмовляють в "Пласті":))))вдома розмовляють звичною українською))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) знакомый вроде на оболонь ездит, 11 лет что ли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нєєєє:))) говоримо ми нормально:) іноді не дуже нормально а сучасним сленгом:) але термінологія і деякі окремі слова лишились у спадок від 10-20х років 20 століття (коли був заснований Пласт і формувалась термінологія) чи діаспори (де Пласт існував на еміграції). Тим не менше такого зовсім не багато.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а що не так з перекускою?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ніколи такого не чула... таке дійсно є в укр. мові?Я зрозуміла, про що йдеться мова, але ніколи б не подумала так сказати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нормально-нормально, підтверджую))) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

цікаво) дякую за інфу [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а вон давеча в кино перевели "варварці" вместо обычного "варвари")) [+sign]Ромашки: Сфоня-я-я-я-я, иди к нам, к нам... Сфоня: да подождите вы, я с матушкой рекой прощаюсь [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да так точно говорят, слышала мого раз
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение