Чи варто віддавати в "пласт" ?

89 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Чи варто віддавати в "пласт" ? По своїй дитині бачу, що йому б це сподобалось.Є тут такі кому не сподобалось, передумали ?Тєрзаюсь я ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не знаю, кому це може не сподобатися, досить таки дивне питання)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а чому не спробувати? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

было бы рядом с нами -я бы даже и не сомневалась а возить свит за очи нет возможности[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там по суботах, можна разочок на тиждень відвезти, якщо ще ніяких кружків в цей день немає. можна знайти рій поближче, за наявності бажання та місць в ньому [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а що це і як його знайти, ще й раз на тиждень по суботам? Дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ http://www.plast.org.ua/ru/[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так а где это?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я очень за. ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

почитайте сайт, будь-ласочка) коротко - рій - це низова ланка в пласті, там по 6-8 діток, є виховник/виховницявони щосуботи десь збираються - десь, де є місце, мож хтось з батьків дозволяє в офісі, моя займалася при Патриаршому собрі на ЛІвобережці, але зараз там нам вже місця немає, щось підшукуємо. це ж майже безкоштовно, тому саме з місцем сходин є певні складнощіале в них є план занять, півтори години діти займаються, є рухливі ігри, гарне україномовне середовище[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)) дякую за сайт, я сприймаю інформацію просту: що, адреса, якого віку, вартість...)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, в цьому випадку так не можна, бо Ви маєте розуміти, куди віддаєте дитину, й що від того очікувати це патриотична організація, тобто певні ідеали мають підтримуватися й вдома, в сім"ї[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так і нам не близен світ (((( Ми на Троєщині.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так ідею я зрозуміла. + фух, знайшла...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А з Троєщини є пластуни ? Чи бажаючі пластуни ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

є рої на Троєщині [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а Ви залишали замовлення на сайті? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сайт. там залишаєте заявку, вони передзвонюють, коли набирається новий рій, й пропонують долучитися. приходите на сходини, дивитесь чи підходить. пишете зголошення про згоду, вносите місячну вкладку, й все) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, заповнила анкету.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Залишала ще на початку літа, але ніхто не дзвонив. + хочу подзвонити сама за вказаним номером.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спробуйте. на початку літа вони готувалися на табір. мені восени десь через 1,5 місяці передзвонили. думаю, ближче до кніця серпня вони в цьому напрямку активізуються. у них до речі, зараз табір міський буде, днів на 10, розсилка приходила. в грін кантрі можна подзвонити, попитати, мож візьмуть.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тобто краще не дзвонити ? Я знаю Наталю з Грін-Кантрі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я дуже вдячна своїм батькам, що вони свого часу мене туди в 13 років віддали Ох, і хороші були часи![+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в нас ніяк не виходить вставити "Пласт" в графік, по темі - звичайно, так:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение