Петунии. Есть у кого опыт?

43 сообщения в этой теме

Опубликовано:

семена можно сеять сразу в одноразовые стаканчики?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

семена можно сеять сразу в одноразовые стаканчики?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))))))) удачи!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уже выращивала и в этом году буду мороки много, сею в торфяные таблетки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в прошлом году тоже немного игралась, самое напряжное было пекировать. И чето подумалось, а если в стаканчики, потом легче пересаживать в кашпо?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо посіяти в стакани петунія довго сидітиме на місці. Сійте в касету - потім попікіруєте із грудкою землі, так простіше. і місця мало займуть. Найлегше - в торф. таблетку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А можна ще питання: А хіба суттєво відрізняється касета від стаканчика (думаю стаканчик розрізати і одразу в горщик), чи я помиляюся?Якщо садити в торфяну таблетку, то можна з нею потім і висаджувати?Можна одразу в підвісні кашпо висівати, щоб потім не пересаджувати?Дуже дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Загалом-то нема таких строгих правил - висівати лише в касети, таблетки тощо + Можна сіяти і в постійні кашпо. Якщо їх у Вас мало, то нормально. Бо ж величезні горщики займають багато місця. Їх незручно підсвічувати.Якщо посіяти в касети, то з касети легко виймається рослинка із грудочкою землі. І так пересаджується в більший обєм.Якщо в торф таблетку, то потім акуратно знімаєте сіточку з таблетки і так усе разом - таблетка, рослинка - висаджуєте в більший горщик.Почитайте тут - дуже доступно викладена інформація, є фотоhttp://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic85520/messages/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Згадала, де можна купити хороші рослини і недорого + В теплицях Зеленбуду на Петрівці.Цього літа великі готові кашпо із фуксією ампельною, бегонією вічноквітучою і... забула назву - зелене не квітуче, декоративне - по 36 грн коштували.Розсаду петунії не брала, то не скажу за ціну, але якість хороша. На Оболоні бачили в громадських горщиках цвіли? - ото з тих теплиць.Правда, вони працюють лише в робочий час. О 17 год уже не раді бачити покупців - тітоньки хочуть швидше додому)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, это такой гемор.... я каджый год покупаю малюпусиков по 2-4 грн, через 10 дней у меня приличные кусты, цветтут до октября [+sign]Не хочу вас расстраивать, но у меня все хорошо)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ось тут можна замовити черенки сортових петуній + СП http://www.flowersweb.info/flowersclub/group/138/forum/147789/?PAGEN_1=39
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а где именно на Петровке теплицы зеленбуда? [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, а де вони знаходяться? оріетовно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

За Эдельвейсом.Зеленстрой Оболонского р-на на Перовке- пр.Московский 26а, тел. 418-61-49. Контакты нашла в инете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дубль
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он, кажуть, ще на вул. Кудрявській вирощують розсаду квітів. Але я там не була.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

большое спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах