каблучка з діамантом - де краще придбати таку річ

38 сообщений в этой теме

Опубликовано:

каблучка з діамантом - де краще придбати таку річ Чоловік схотів зробити мені такий подарунок на день народження,що не може не тішити :)))проте я зовсім не обізнана в цій темі, тому прошу у знавців інформаційної підтримки: - в якому магазині можна знайти краще співвідношення ціна/якість? - як взагалі можна перевірити, що діамант не підробний? - в інтернеті я знайшла декілька онлайн-магазинів, які пропонують вироби з діамантами, може в когось є досвід, чи безпечно було б взяти таку річ там,чи справжній магазин має переваги? якщо так, то які?буду вдячна за поради :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кольца лучше мерять - у разных производителей размеры могут гулять плюс-минус, чтоб не пришлось потом подгонять изделие по размеру - возврату ювелирка не подлежит.если Вам не обязательно дорогой бренд - можно подъехать в Городок - там представлено много наших производителей - большой выбор, небольшой торг на месте возможен..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лучше идти сразу с оценщиком покупать. Т.к. в магазинах очень часто завышают характеристики камня, и независимо какой магазин.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за пораду, а може підкажете, як можна знайти оцінщика, якиий би зміг поїхати зі мною по магазинах?і ще стосовно завищення характеристик,в інеті пишуть, що до каменів має бути сертифікат,в якому ці характеристики вказані, то як магазин може завищити ці показники, адже вонизазначені в сертифікаті? чи сертифікат підробляють?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за інфо, Городок, це той, що на Петрівці? (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені здається, що такі речі найкраще купувати на ювелірних виставках в Експоплазі на Нивках. Це якщо не терміново. Принаймні, я саме так роблю. Перевагитакого шляху в тому, що в одному місці сконцентровані всі найбільші виробники та торговці ювелірними виробами. До того ж, як правило, на виставках продають з гарною знижкою - і 20%, і більшою. Я купила колись каблучку з дімантом, скоріше з діамантиком, на 50% дешевше від цінника.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, мне в последний день выставки скинули 20% от ценника на кольцо с сапфиром
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

50 % знижки - це круто :))) дякую за наводку зараз спробую пошукати розклад виставок, терміновість в тому, що це ж на день народження...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, на Петровке
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 за "в последний день" () [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у Вас есть такой опыт?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо питання до мене, то у мене досвіду взагалі нема, саме тому маю багато запитань,і тему створила :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет), это SantaFe вопрос
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще добавлю, что и в магазинах не смотрите на цену, обычно если видят реального покупателя, делают скидку до 20 проц., в том же Городке. .[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цікава інформація, я думала, що в магазинах, якщо цінник є, то ніяких "крок вліво - крок вправо" і що торгуватися можна лише на базарі, а воно он як виявляється :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

виставка Ювелiр Экспо буде проходити 12 -15 листопада 2015 р. в ЭкспоПлазi()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На какую сумму хочет сделать подарок? От этого подход и зависит, покупала в обычных магазинах вТРЦ или на выставках ювелирных. Даже не задумывалась о поддельности[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 цены очень привлекательные [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 в городке на изделии пишут одно, начинаешь мерять - говорят о скидке 20-30% [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, я теж вже знайшла, шкода, що так довго чекати :( (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

опыт есть, родственница оценщик. Часто ездила покупать с клиентами. На бирках, в сертификатах завышины характеристики камня, это может увидеть только опытный оценщик.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а зараз ще їздить? і скільки коштує така послуга?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ох, все эти характеристики, для простого человека никогда этого не видно, купят и не отличишь [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отличишь по игре цвета,у меня есть 1/2 и 3/4 разница заметна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а про інтернет-магазини ювелірних виробів ніхто нічого сказати не може?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах