А что означает такой поступок на 1м свидании?

394 сообщения в этой теме

Опубликовано:

))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Видать, на втором свидании такое было, шо даже НЕмодерация раздела не поможет:))) [+sign]Разбитые тени лежат на полуСпрошу еле слышно: Ну, почему?Ответа не будет ни мне, ни тебе.Здесь каждый свободен... Соврём судьбе.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

схоже на фантастику )) афтор пише жіночий роман?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні! Автор пише, якими повинні бути справжні чоловіки ;) + він знає, що він робить - після такого вона сама чекатиме, щоб віддатся йому і, при чому, безкоштовно :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

логічно випливає з Ваших слів, що справжня жінка повинна на першому побаченні робити мінет? )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

шо-то не то у Вас с логикой, уважаемый, уж простите) [+sign]И Рыжей Девчонкой, тёплой от сна, в озябший мир ПРИШЛА ВЕСНА!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я продовжую жарт люсі ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да ну! На першому ж побаченні??? Він ідіот, а не справжній чоловік:))) [+sign]Разбитые тени лежат на полуСпрошу еле слышно: Ну, почему?Ответа не будет ни мне, ни тебе.Здесь каждый свободен... Соврём судьбе.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це просто нова Марініна тренує свій літ талант на форумі - і перевіряє реакцію аудиторії з огляду на бурхливу реакцію - цей епізод буде включений в опус )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні :))) Жіноча логіка - все робити навкаки і не тільки на першому побаченні, а і в житті :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не звертайте уваги - це мої міркування, лишень, - просто, хотілося відповісти містеру і1 :) + хоча на ідіота я, все ж таки не погодилася б, хоча б тому, що не вважаю секс на першому побаченні чимось надзвичайним... Все залежить від вподобань і сили бажань :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тому араби сказали мудро: "послухай жінку - і зроби навпаки" )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я теж не вважаю, що секс на першому побаченні то велика розпуста+ але знаєте, то коли вже мозок не працює і бажання зносить всі перешкоди (моральні і фізичні теж, подекуди), то коли пристрасть. Але таке виливається в статевий акт, а не в куні і без задоволення чоловіка. [+sign]Разбитые тени лежат на полуСпрошу еле слышно: Ну, почему?Ответа не будет ни мне, ни тебе.Здесь каждый свободен... Соврём судьбе.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ааа! То Ви це мали на увазі, тоді згодна :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне больше нравится: "Послушай женщину и сделай наоборот...а потом переверни ее и сделай, как она хочет." :) Но арабы не говорили ни того ни другого...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Извините,что встреваю,да еще и две недели спустя, просто вспомнилось-искала я как-то ,кто бы развеял мою тоску-печаль, оргазмом -другим.,но к сожалению все ,кто заявлял ,что ищет девушку,на самом деле искали мужичонка назамуж.Просто маркетинговый ход такой.И секс ,как таковой их интересовал мало.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

учту спасибо) и Ваш ник запомнила)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так а дальше-то что? Уж очень тема классная вышла. Посмеялась:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение