Виїзд дитини за кордон без супроводжуючих осіб - потрібна консультація

49 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Впевненні?(-) -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

короче, дорогий рок-концерт получається :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

власна дитина так подорожувала в 11 років, але не всі нотаріуси були згодні видавати такий документ. Після 14 років його садили навіть на лоукости без супроводу з Європи (з України ні)Законом це ніяк не регламентується, номінально до 16 років без дорослих подорожувати не дозволяється, але є виключення, що не афішуються, але використовуються.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, дешевше батькам лоукостами проїхатися разом з дитиною
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

из Украины без разрешения не выпускают, из другой страны в Украину- проблем не было.+ Вылетали перед Новым годом , и т.к. у меня заканчивается разрешение от мужа, специально в Борисполе спросила, сказали, что разрешение требуют только в Украина по вылету. В другой стране оно не нужно. В марте проходила азербайджанско-русскую границу - ничего не спрашивали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про синюю бумажку да такое было у нас. У нас консул заверил согласие папы на обычном листе с консульской печатью. Я не пытаюсь донести мне решать вопрос нужно папа за пределами Украины и выпустят ли меня с детьми к нему.[+sign]999 — самое большое 3-значное числоНатка и любимые сынулька Олежка (14.07.2004) и дочурка Юлька (17.07.2009)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А як з авіакомпаніями (+) У них де правило є про дітей, і так, модна без часу проводу дорослих, проте тоді їх супровід (авіакомпанії) , який обійти важко.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

візер не дає супроводу, діти можуть літати самостійно з 14 років. Лот вимагає супроводу до 12 років. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вообще то, если есть в пастпорте у ребенка отметка о внж, то разрешение не нужно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

когда только ввели эти разрешения - то нужно было, больше для "подстравховки", последние 4 года мои ездили без разрешения. Но у них отдельные паспорта и там печати посольства.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажите у вас оформлен выезд на пмж? [+sign]999 — самое большое 3-значное числоНатка и любимые сынулька Олежка (14.07.2004) и дочурка Юлька (17.07.2009)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в борисполе нас один раз выпустили второй раз пограничник сказал нужно разрешение. Сейчас звонили по телефону в погран службу Борисполя устно сказали не нужно, но муж не уточнил что у нас временный консульский учет.[+sign]999 — самое большое 3-значное числоНатка и любимые сынулька Олежка (14.07.2004) и дочурка Юлька (17.07.2009)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вчора спитала у подруги, її син два роки тому літав в США (тоді йомуу було 14) Вони оформили нотаріальне доручення, як dita пише - що ми, батьки, дозволяємо нашому сину самостійно подорожувати до США в такий-то період. Хоча вони і замовляли супровід авіаліній, про це в дорученні ніде не згадувалося. Тепер от думаю, чи можна таке доручення на два роки оформити, щоб два рази не вставати. На весь термін дії візи. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звичайно, як і інші доручення (+) Але хай вона добре згадає всі деталі. Я вчора сиділа згадувала, і згадала, що ми робили 2 доручення, одне для оформлення візи на школу, інше таки на супровід авіакомпанії. Для авіакомпанії у мене ж текст, проте тем бритиш, можливо є шанс знайти нотаріуса, прописати авіакомпанії їхати з 1 /07/2015 по 30/06/2017
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

божиться, що більше жодних доручень не робила. Зара припру до стіни. Хто такий Яворівський? Чи це планшет бавиться? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

---
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Планшет бавиться, Яворівського думаю (+) Ви знаєте. Офф, мої хочуть прогулятися до апартаментів, просто щоб знати де що))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не волнуйтесь! я уже раз 20 летала. Вас не выпустили, так как они сами перестраховались или тупые. У нас тоже внж, все ок, уже много лет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вони в Авсаларі? щас на пошту напишу [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не додивилася, вони в Туклер (+) Летять. Тоді відпадає .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, а я вже карту послала :) Приємного відпочинку :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))вам як мед, так ложками Нотаріус, з яким ми мали справу, не погодився би на умови "будь-яка країна на будь-який строк". В той період треба було вказувати країну та строк перебування для самостійного вояжу. Але може зараз більш відважні правники.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах