Про поліцію зміни і їх відсутність

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про поліцію зміни і їх відсутність От читаю, як після виклику поліції якийсь псих заколов дівчину. Поліцію викликала ця дівчина на погрози, з ним нічого не зробили, просто провели бесіду. До того дивилась, як приїжджали на сімейні розборки, зашли і попросили лягти спати, спустились вниз, тут же виходить до них цей буйний і говорить"Я знову сестру вдарив в голову, бо вона вас викликала". А вони йому: "ой ну ви ж нормальна людина, для чого ви це зробили, йдіть спати, нікого не чіпайте" Ну не капец, а? То який сенс викликати? Ясно що ще гірше буде, так можна хоч заникатись десь, а так.... бідна дівчина. посилання:http://tenews.te.ua/news_all.php?id=8880[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А что они должны были делать? Была заява от дивчыны что ее ударили снова? Или со слов всех забирать надо. Зачастую сама дивчина потом и забирает заяву.В одном из выпусков их программы при задержании мужа наркомана - жена вызвала полицию в ответ на побои."только осторожно, руку не выломайте, мне мой муж с руками нужен" - но коментс[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, було повторне звернення, тому він сам вийшов і сказав що це правда забрати чи ні заяву це вже справа тієї людини яка її подавала.А в випадку з убивством і свідки погроз були і просили і ..... [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

семейные разоборки - это не план-перехват, догнали, за шиворот и в участок.. А там уже специальные люди разбираются. Семейные разборки - штука сложная, в идеале должны определенные участки патрулировать одни и те же люди, знать Васю-дебошира, Гришу-синяка и прочих персонажей в лицо и много лет, приблизительно прикидывать, кто безобидный и пойдет спать ляжет, а кто - с топором побежит за сожительницей. И уже рулить по ситуации. По сути это функции участкового, чтобы каждый раз бензин не палить по пустякам и в тот момент, когда кого-то убивают, пьяного Гришу домой отвозить... Сложно это все, идеального механизма нигде нет, есть системы, наиболее приблизившиеся к идеалу, вот там каждого гришу в лицо знают.У нас это все формируется, люди учатся и вот на таких ошибках, к сожалению. Некоторые случаи вообще предотвратить нереально, психически больной человек ( или кто он там, разберутся) - может сам не знать, что сделает, и уж тем более полиция не может. Заявление было - как страшно это не звучит, угрожать может, попробуй докажи. Для таких случаев есть протоколы. как действовать. И даже если все точно протоколу, бывают сбои.[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я розумію. але погрози при свідках це нічого? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я на власному досвіді мала справу з неадекватним родичем у нашому випадку виклик міліції трохи його пришугав і певний час він рук не розпускав. Хоча, звісно він всім кому можна розказував. що це ми його так травимо. А от якби міліція приїхала і тупо сказала, та у нас взагалі ніяких важелів нема, робіть що хочете, дбайте про свою безпеку як завгодно... От таке це ще гірше, бо так людина хоч боїться за наслідки, а так, точно знає що нічого їй не буде.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не спец, но какое наказание предумотрено за угрозы? Не подкрепленные угрозой жизни? Что по вашему нужно сделать - 15 суток, штраф? Тем более что сплошь рядом случаи - вяжут явного нарушителя, чере часок другой идет он гулять, потому что его отпускают менты - остальной же аппарат, не считая прокуратуры и судей - тот же самый?[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А була заява? Звернення це не э письмова заява. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так старая милиция еще осталась, думаю, можно вызвать [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене от дивує Ваша логіка, завжди, нічого особистого, але мотиви не зрозумілі яка би тема не була, коротке резюме від Вас звучить як: "всі тупі, всі козли". Людина викликала копів, вони поговорили в квартирі і дали зрозуміти що нічого зробити не можуть, вийшли і тут до них спускається цей брат, говорить, що сам прийшов, бо сестра знову вас викликала, я їй по морді дав, за перший виклик. Тобто людина прийшла з повинною і тд, і всеодно його відпускають, Ви говорите, що потрібна заява. Яка заява? Є виклик є зізнання в скоєнні злочину, легкі тілесні пошкодження, розкаяння нема. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Яка заява? Письмова заява. У виддилку людина скаже, що вона такого не казала, жертва теж.Така процедура була ранише, думаю, що и зараз вона така сама. А про козлив и тупих не було ниде, ликар такий ликар Ничого особистого теж, але ваша логика нелогична[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую мені вже не треба та людина з"їхала від тієї людини яку терероризувала, а ми з"їхали від нього ще раніше і залишили всю спільнум власність аби тільки не вплутуватись мене цікавить що інші люди повинні робити в такій ситуації. Виклик іде на 102, що можна замовити більш жорстких поліцейських чи більш високих, худих, страшних і тд?[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Написати заяву, зняти побои, заберуть на 15 диб для початку - це не так вже й приемно [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я також не спец, але всі ж з закордону пишуть як поліція там все вирішує, що навіть сусіди можуть пожалітися а тут людина і не приховує нічого. Думаю, що для початку потрібно затримувати хоча би на добу з розмовою з психологом криміналістом і поясненням, що наступного разу буде вже інше покарання. Це дозволити уникнути спонтанної агресії. Тобто людина вже буде або свідомо себе контролювати або свідомо йти на більш тяжкий злочин. А жертва буде мати хоча би цю добу, щоб заховатися (ну там переїхати і тд.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От уявить соби: набрид жинци чоловик, чи навпаки, вона викликала полицию и каже - заберить, вин мени нанис легки ушкодження. А вони раз тай забрали. Сусидка побачила - дай, думае, свого Васю сплавлю. Уси пошкодження та факти побиття мусять бути зафиксовани, щоб уникнути манипуляций та зловживань.[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене цікавить механізм як жертва може не допустити побоїв ну або мінімальні, побої є, а не такі які у нас знімають. Наскільки я знаю, коли нема переломів, ніхто нікого не арештує, у нашого друга тата в гуртожитку сусід побив до струсу мозку+ тріщина черепа, нічого йому не було і заява була не одна і побої знімали і тд.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

свідки, чоловік поводиться неадекватно, б"є при ментах і тд. це не докази? ну а якщо не винен, забрали, він пояснив ситуацію, якщо йому нема чого приховувати, то можна погодитись на якийсь браслет стеження чи щось таке. Ну але це вже простоо фантастичні здогадки. Я більше про ті випадки коли видно що людина таки агресивно поводиться[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пробачте, але я не знайшла у теми "бье при ментах", тому може й справди якись дурници пишу А завтра ваш сусид скаже шо ви агресивнавикличе полицию.А видно чи не видно - поняття дуже субективне, тому потрибни бильш вагоми докази[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю, та жертва який десь рик погрожували була жорстоко вбита, не допустити могла одним шляхом - зникнути. Бо поки ии не вбили - причин для затримання тирана не було - погрози не привид тримати у вязници, нажаль[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вообще не понимаю-какой смысл был в этой новой полиции если ее никто не воспринимает всерьез?+ Их всякая пьянь открытым текстом посылает нах...а они только мычат в ответ.За границей бы за такое как минимум огромный штнаф или пару лет тюрьмы дали а у нас нянькаются с отребьем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

говорила с парнем из Америки, он сказал у нас полиция мягкая, у них сходу мордой об капот и потом будем разбираться кто ты и что) говорит, там никто долго не разговаривает) а я думала у них все добрячки) [+sign]www.megalove.com.ua - знакомства с иностранцами)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шок(( но с другой стороны, они б его даже забрали на 15 суток (или сколько положено) а он бы вышел и все равно зарезал (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так, продктивності я не бачу() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах