Чи варто триматися за таку роботу?

46 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Чи варто триматися за таку роботу? Форум, знову звертаюся до тебе. Хочу почути думки і потім прийняти рішення.Дано: чоловік, який постійно відсутній ( і до війни багато працював, а останній рік взагалі то тут, то там, гроші на життя заробляє, хочеться більше, але впринципі прожити можемо і без моїх 2000 грн. Двоє дітей. Я працюю в школі, тут же вчаться і мої діти, але сказати, що я маю змогу приділяти їм час - це збрехати. Моя робота мене влаштовує як робота, з дітьми працювати люблю, поряд з місцем проживання, отже часу на дорогу не витрачаю. Ще в мене прекрасні колеги, які є і друзями одночасно. Є тільки один величезний мінус - директор школи , який ( яка вірніше) так дістає морально, що вже несила терпіти. Їй все не так, ні відгула забрати, ні домовитися про щось, не знає що вимагати і так далі. Запитання: ви б звільнилися?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и что вы будете делать дома без работы, которую любите и друзей- коллег? () [+sign]"женщина...всегда она..." (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перейдите в другую школу. терпеть моральный прессинг без крайней необходимости - топтать дорожку в аптеку...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет. С директрисой налаживала бы всеми возможными путями контакт.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет. объясню почему + вы должны решить этот вопрос на этой работе с этим директором, иначе на другой работе, которую вы, возможно, найдете, придется решать эту проблему заново. Обычно конфликтные отношения такого рода даются нам для чего-то, подумайте.[+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я бы не уволилась. а так как работа все равно не фонтан, в ответ бы доставала директора. у любого руководителя обязанностей поболее чем прав будет. может он еще и сам уволитсяудачи)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1() [+sign] Нельзя же постоянно быть приветливым и общительным. Просто-напросто не успеваешь (с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! Ні, дома я однозначно сидіти без роботи не планую, я й працюю ще на іншій роботі за сумісництвом, і там мені теж дуже подобається, і з колегами й керівництвом взагалі проблем немає, але тут мінус, що до цієї роботи мені півтори години добиратися треба. Працюючи за сумісництвом, я туди їду 1-2 рази в місяць, а заняття з дітьми проводжу в своєму населеному пункті. Мені там пропонують основне місце роботи, але тоді доведеться їздити. Директорша, сподіваюся, попрацює ще рік-два, бо вік вже, тому я розглядаю варіант взяти менше навантаження, щоб поменше з нею бачитися. Інша школа - це теж варіант, але знову ж таки - час і матеріальні затрати на дорогу не мають сенсу, бо маючи півтори ставки я отримую 2000 грн.Тому схиляюсь до такого: змінити своє відношення до придирок, тобто не нервуватий намагатися ігнорувати, написати заяву на зменшення навантаження.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]В детстве мне казалось, что 30 — это уже глубокая старость… Оказалось — показалось ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Идеальной работы все равно не будет () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так у мене ідеальна робота. Просто дуже закомплексований і незадоволений життям керівник.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от і правильно. А ще краще - не брати менше навантаження, а перестати взагалі на неї реагувати. Вона знайде собі іншу жертву, а кщо тиранить всіх - то дружити усім колективом проти неї))) і чекати її виходу на пенсію.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це ж ми так і робимо Через те вона й чай забороняє пити, бо каже, що ми всі разом проти неї, легше ж поодинці людей гнобити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имхо, но на работу ходят в 2 случаях: 1) ради денег, 2) ради удовольствия если уж очень повезло, то 2 в 1у вас ни первый ни второйУходить[+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А это и есть работа, он же на работе у вас) [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

счас такие увольнения и сокращения кругом, тут вопрос сугубо денег,если вам эти деньги вообще не критичны,то смысла нет() [+sign]Моя старшая сестра по профессии швея, вторая сестра - повар. Если Александр Сергеевич не врёт, а он не врёт, я выйду замуж за царя.©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тю... навіщо терпіти? Ігнорувати та пропускати повз себе [+sign]--Клинический пессимист, который радуется всякий раз, когда прогнозы не сбываются[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я - заради задоволення Писала про це вище. Заради спілкування і задоволення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шукайте іншу школу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну бувають такі самодури, хоча .. це вони від ізольованості)))+ в мене подруга так з начальничею неконтачила, як і колектив, а потім почала з нею сама чай пити, тортиками пригощати, і крига скресла. В такому віці здається, що людину не переробиш, а вони злі бувають, бо самотні.Як почтальйон Печкін - "злой был, потому что велосипеда не было"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в каждой школе есть свои какашки.() [+sign]Моя старшая сестра по профессии швея, вторая сестра - повар. Если Александр Сергеевич не врёт, а он не врёт, я выйду замуж за царя.©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах