А Вам слово "герой" "ріже" вухо?

56 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А Вам слово "герой" "ріже" вухо? Задумалась, що за останні пів року це слово звучить частіше, ніж мабуть за всю Українську незалежність. Вчора показували протест родин Небесної сотні, що вимагали від Президента присвоєння звання Герой України загиблим. Водночас більшість знайомих на побутовому рівні слово "герой" вживає лише з певною долею пафосу. Захотілося дізнатися анонімне ставлення до героїзму... Невже так девальвували традиційні цінності в Україні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

" девальвували традиційні цінності" - ви певно журналіст? я маю на увазі - ви спеціально використовуєте перебільшення і не зважаєте на логіку - викладені в перших реченнях ідеї зовсім не означають ніякої девальвації цінностей.якраз навпаки.це слово не може не звучати частіше, тому що такий час.[+sign]Стихам читатель не нужен (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ппкс! [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как раз у нас тут анонимно и не получится. А в целом, честно сказать, не вижу острых проявлений поднятой Вами проблемы. Есть война - есть герои. И есть бюрократия. Ничто не ново под луной [+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Цікаве припущення, але хибне:) Насправді, мені би хотілося, щоб не лише у ТАКИЙ час це слово мало символічне значення. Але тривалий час воно було дуже формалізоване, аж до огиди у простих людей. Стала цікава теперішня позиція - чи можемо ми повернути цьому слову і явищу колишню значимість?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну Ви таки перебільшуєте. До огиди - дуже навряд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Колись була схожа тема.. відповім так само... Тартак - я не хочу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, нагадали дійсно класну пісню, яка нині набуває нових відтінків....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це точно, хоч і сумно :(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можливо, просто таке світосприйняття - перебільшене:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ничего себе, девальвировались, когда человек ради своей страны, которая и спасибо то не скажет, шёл под пули, разве он не Герой? Когда люди добровольно идут на фронт, осознавая возможную смерть, увечия, плен, пытки? Когда медики вывозят раненых пол обстрелом, на старенькой, б/ушной машинке? А Феникс, а Роман Доник, а Юрий Касьянов?? Герои!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, проблема в Вас ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о сколько нам открытий чудных в списке героев Украины. восток прям одни херои а по поводу ребят погибших на Майдане, да, я считаю, что они достойны этой награды.[+sign]www.innalive.io.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слог у вас.. как с журнала просвита. [+sign]www.innalive.io.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не зрозуміла: це добре чи погано?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочеться, щоб з цим були згодні більшість! І ще, щоб з часом ми чи наші діти-внуки не втратили поваги до наших героїв.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаєте, коли війна закінчиться (молимося, аби скоріше), герої забудуться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в некоторой степени забудутся, но скорее станут абстрактной исторической реалией. Как герои ВОв. Мир берет свое + вспомните, когда школьники возлагают к памятникам цветы на 9 мая, многие ли из них сознательно благоговеют? Оставлять и идти дальше - свойство человеческого сознания. Трагедия и острота героизма сохранится до самого конца лишь среди близких и родных героя.И - да, по теме, слово ушей не режет. Больно наоборот от того, что страна снова близко и по-настоящему прочувствовала смысл этого понятия[+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Закон стосується всіх учасників бойових дій, в т.ч. армії і нацгвардії.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Таки так...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, воно як ніколи наповнене реальним змістом () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Где читать/смотреть подготовленніе вами материалы? [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як тільки зявляться - дам Вам знати :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Поширюється дія" на рядових і офіцерів ВС. Армії цей закон стосувався і так. Нацгвардія, у якій служить більшість добровольців, є підрозділом МВС.Крім того, є недавня постанова "Про забезпечення належним медичним обслуговуванням учасників бойових дій, які зазнали порань під час проведення антитерористичної операції ": 1. Військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу і військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції і зазнали поранень, контузій чи іншого ушкодження здоров’я, мають право на безоплатне медичне обслуговування (лікування, диспансеризацію, медичну реабілітацію та ін.) в клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами. [+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені здається, що на Заході слово "герой" завжди звучить гордо- не важливо - війна чи мир (Правда, я не знаю точно, може й помиляюсь, особливо щодо європейців). А от в Україні для цього потрібен такий от катастрофічний історичний момент. Це трохи зажурює - невже минеться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах