ну не можу не поділитися!

95 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ну не можу не поділитися! У мене зара вечір безстижої собаки. Спить моє чудище на спині, задні лапи в сторони, перекидається у своїй клітці, а я балдію. Чую собачий дух, і аж сльози навертаються, хоч і з чоловіком щойно погаркалася. ППВ, якщо що, але замітьте - жодної граматичної чи орфографічної помилки, це вже профдеформація якась :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"замітьте" - нема такого слова в українській мові) це щодо вашого останнього речення)+ буквально сьогодні на роботі обговорювали те, як тварини знімають стрес.а чого ваша собака у клітці?[+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

для її безпеки і для збереження моїх речей. Не хочу, щоб звір вночі перегриз дроти під 220.Щодо чистоти мови - це не до мене, я розмовляю живою українською. А чому слова замітьте нема? Корінь-то є, повірте філологу :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

) це мрія моєї малої)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, візьміть! тепр вдома так гарно пахне - собааакою [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про собаку ясно) корінь є, а слова немає) я не ображаю, просто звернула увагу() [+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У значенні 2) (примечать, подмечать) помічати, помітити, при[за]мічати, при[за]мітити, прикмічати, прикмітити, кмітувати, кмітити (кметити), покмітити, у(к)мічати, у(к)мітити, (наблюдать) (с)постерегати, (с)постерегти, зауважати, зауважити, уважати, уважити; (видеть) бачити, побачити, убачати, убачити, добачати, добачити, за(в)бачати, за(в)бачити, доглянути, догледітися, (распознать) угадати. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а коли Вас немає вдома, вона теж в клітці??? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна шукати будь-які огріхи та відмінности розмовної української від літературної :-) Але слово є, допоки воно ужите у мові народу.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В мене кожна ніч безстижого кота. Звечора він займає майже всю доньчину подушку, а як сходить сонце, приходить будити мене. На язиці в цей час крутиться безліч нецензурних слів і хочеться когось стукнути тапком. За що я його люблю?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так. але зара Туська нянчить, тобто майже весь час хтось є Лишали на 4 години раз - спало, янгольське створіння[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я только что малую относила в ее кроватку, а там поперек кошка спит :) Пришлось согнать, некуда было малую переложить :)[+sign]Буду воспитывать в себе силу Оли! :)Every time I look at the keyboard, I see that U and I are always together.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

добре, хай буде по-вашому))() [+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ооооо, мАла з суботи на неділю Варфоломеєвську ніч) наша криса хвостата (це кішка, про всяк випадок :)) десь знайшла дзвіночок, й бігала з ним в темряві))як тільки я вмикала світло, вона ховалася, ляжу, вимкну - знов бігає)) думала, задушу, коли упіймаю:)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

видео в тему ваша так умеет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

майнготт, як я люблю котів. Але виявляється, собака пахне сильніше - очевидно, в силу розміру. У мене жоден кіт не пахнув на 2,5 метри :-) :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

невірне посилання [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не відкрилося :-( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

исправила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене собака мала аромат тільки після дощу, тому я швиденько зробила їй плащик) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мені не дуже подобаються собачі запахи)). Особливо мокрого собаки. А котів обожнюю, хоч вони ще ті штучки. Шкода, що не можу завести ще хоч одного))).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

капец. але це ж бігль :-) Хоча моя сьогодні чкурнула по-діловому, насилу наздогнала їі. Крокси не сприяють бігу, чесно :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, моя зара суха, пахне домашньою собачкою :-) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мій колись так фантиком шурхотів під диваном і не дістанеш же)). Думаю, що виглядала я для кота в той час десь так + http://nibler.ru/uploads/users/2013-10-17/17102013-kartinki-veselye-kartinki-smeshnye-kartinki-fotoprikoly_448322389.jpg)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

аааааа))))))))))) точно!!! [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение