Як влада буде залякувати всіх і вся...

103 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Як влада буде залякувати всіх і вся... http://espreso.tv/new/2013/12/10/yak_vlada_bude_zalyakuvaty_vsikh_i_vsya?fb_action_ids=10200144877142900&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B257507047735034%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5DДо 17 грудня (день візиту Януковича до Москви) влада має зачистити все. Інакше Путін не дасть грошейПерші два тижні пройдуть під гаслом «Допити, посадки, залякування». Ми щодня будемо чути про те, як когось затримали, когось посадили, когось допитали. Влада буде нагнітати страх. Кульмінацією мають стати звинувачення ряду лідерів опозиції з депутатськими значками. Вершиною абсурду стане звинувачення опозиції в тому, що саме вони організували побоїще на Майдані. Саме таку справу зараз пробують сфабрикувати в генпрокуратурі. Найгірше в цій ситуації те, що силовики відчують смак крові. Маховик репресій буде тільки розкручуватися.За стіл переговорів з опозицією Янукович не сяде. Справа в тому, що лідерів опозиції мають вже сьогодні-завтра звинуватити в тому, що вони організували безпорядки, а тому немає сенсу з ними сідати за стіл переговорів. Це він пояснить і Кетрін Ештон і всім іншим високопоставленим дипломатам. Після круглого столу з Президентами-попередниками Янукович буде зустрічатися з правильними активістами, правильними журналістами, правильними опозиціонерами. Правильні опозиціонери скажуть, що вони повинні були взяти участь в переговорах з Президентом, бо тепер на них лежить тягар відповідальності за країну. При цьому, найближчим часом, вірогідність зміни уряду майже нульова.Головна проблема Януковича – що робити з Майданом. Зробити з Майдану блокадний Ленінград – це показати героїзм людей. Окрім того – це довго. Очевидно зараз з’являться правильні опозиціонери, які почнуть закликати людей розійтися, щоб уникнути найгіршого. Проте, це навряд чи допоможе. Окрім того, влада буде вести переговори з опозицією про «зливання» Майдану (шантаж тут простий – ви зливаєтеся, а ми не відкриваємо кримінальні справи). І тут буде головне випробування для влади і опозиції. Всі розуміють, що в пам’яті залишиться останній штурм.Західні області, теоретично мають почати виганяти губернаторів і передавати владу радам (облрада, як колегіальний орган може проголосувати за таке рішення). Чи підуть на це перш за все «свободівці»? Поки виглядає, що ні. Все буде залежати від того, як себе буде вести центральна влада і які угоди привезе з Москви Янукович.Наступна неділя (15 грудня) – чергова критична точка. Опозиція спробує вивести людей на мітинг під гаслом «Ні Митному союзу». Чи спрацює цей заклик – поки незрозуміло. Проте, якщо наступної неділі вийде 200 тисяч людей – ситуація знову стане хиткою.Протягом наступних днів почнеться злив інформації, яка начебто лежала на серверах Батьківщини. Власне вчорашній штурм був потрібен виключно для того, щоб в очах громадськості легалізувати той потік бруду, який поллється в наступні дні. Окрім того, у найближчий місяць всі представники Партії регіонів мають бути замарані в репресіях. Зараз готується кілька кримінальних справ проти низки знакових депутатів-опозиціонерів. Вже за два-три тижні прокуратура звернеться до парламенту з вимогою зняти з них депутатську недоторканість. І тут настане година «Ч» для всіх без винятку регіоналів та їхніх сателітів. Не проголосувати за зняття недоторканності означає виступити проти Януковича. Проголосувати – стати об’єктом економічних санкцій зі сторони ЄС і США.І останнє. Протягом найближчих шести місяців відбудеться глобальна зачистка інформаційного простору. Ми йдемо шляхом Білорусі та Казахстану. Російська модель зі створення інформаційного гетто для лібералів команді Януковича не підходить. Вона занадто складна.Щодо позитиву, то цей Майдан, як би це пафосно не звучало, створив нову реальність в головах мільйонів людей. Насправді, спротив лише починається. Тим більше, що урядування Януковича, навіть зі знижкою на газ, буде лише погіршувати економічний стан країни. А це не зможуть не помітити навіть найщиріші прихильники біло-голубих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, да хватит уже пугать самих себя самопридуманными страшилками. У нас така влада, что пипец как всем страшно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно вопрос? А Вы кто? Вы новенький или из местных? [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А власть не понимает, что она - политический банкрот и нам все равно что будет вещаться? Никто уже не верит и не поверит,имхо. [+sign]Бог есть любовь)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да не важно им, кто им верит)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

согласна
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вообще очень похоже на правду и это печально, если бы Яныка пугал Майдан, он бы что-то делал, а так он не думает как договориться с людьми он думает как от них избавиться :(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я Вам завидую прям, такой смелости.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

к вам еще не приходили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

к чему вопрос?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кто должен был прийти? [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:) политический банкрот при наличии власти, сми и тд легко превращается в единственного кандидата
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а вы и Tinian одно лицо? или запутались?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не могу Вас раскусить. Вы настолько активны в определенных темах, а больше нигде Вас и не видела... Подумала, мож, вы спецом сюда пришли на мирный форум со своей политпропагандой... [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нет, просто мне тоже интересно) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

К нам приходили во времена Юща 2 раза ))) Большая российская компания.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я боюсь владу, і вважаю статтю частково слушною, але думаю, що найбільшого удару по майдану завдадуть нічні морози () [+sign]Both public religion and commercial science seem to be at war with common sense (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Эй, вы меня ни с кем не путайте, пожалуйста )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кто приходил и куда? И зачем? Я вроде в параллельную реальность попала... [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот например: Tanya ZolotorovaКолеги-журналісти!!! Прямо зараз Шевченківський суд розглядає справу львівського фотографа Олега Панаса без адвоката щодо визначення міру запобіжного заходу. За фото з ЄвроМайдану!!!! Звертаємось до представників ЗМІ з проханням надати інформаційну підтримку своєму колезі львівському фотографу Олегу Панасу. Адреса суду вул. Смірнова-Ласточкіна, 10-Б (район Львівської площі)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я в последнее время потеряла чувство реальности, наверное... Я не боюсь... [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я думаю, это такоая разновидность смелости - сечас под новым ником, а в обычных темах под привычным всем.А чего, вроде и не аноним :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да ради Бога) 90-е пережили - вместо двери открывали огонь, и это переживем... (-) [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

или вот: Vasyl GatskoПоки я був під Київським апеляційним, ломилися до мене додому люди, які представилися працівниками прокуратури. В Європу ж йдемо - можна просто повістку прислати #Євромайдан
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну а кто он и что сделал? [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение