Ну цэ вжэ,млин, ващееее.... :(

29 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ну цэ вжэ,млин, ващееее.... :( http://uareview.com/cannabis-for-euro-2012/В Україні легалізують марихуану на час проведення Євро 2012Опубліковано 26.04.2012Як повідомила прес-служба місцевого організаційного комітету «ЄВРО 2012 Україна», з 8 червня по 1 липня 2012 року, на час проведення Європейської футбольної першості, в Україні буде легалізовано продаж марихуани. Такий крок чиновники пояснюють бажанням зробити Україну максимально гостинною для європейців – щоб вони відчували себе “як удома”.“Ми, як жителі країни, якій пощастило приймати 14-й чемпіонат Європи з футболу, повинні розділяти європейські цінності, – розповідає директор Турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні Маркіян Лубківський, – Коли делегати УЄФА після закінчення офіційних частин зустрічей, як ні в чому не бувало запитували, “де тут можна взяти косячок”, нас це вводило в ступор. Тому ми пішли на таке рішення.”Розповсюдженням легких наркотиків займатиметься спеціально створене для цього державне підприємство. Вирощувати коноплю, з якої виготовляють марихуану, не доведеться – планують продавати конфіскований протягом останніх півроку продукт, що наразі зберігається в міліцейських складах. Для того, щоб мінімізувати вживання марихуани місцевим населенням, її вартість буде у 3-4 рази вищою за ринкову.Крім позитивного впливу на імідж України, легалізація марихуани вигідна з економічної точки зору. Експерти вже встигли підрахувати, що тимчасова легалізація марихуани поповнить державну казну на 30-50 млн гривень.UaReview
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

интересно, а если, например, прибывшие гости из Китая спросят - а дэ тут можна взяты смаженого пэсыка? или еще чего похлеще...((( Зато яка гостыннисть!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Идиоты (((((та ну , не может быть что бы наши «умы» совсем сбрендили( [+sign]Я как шампанское, могу быть игривой, а могу и в голову дать…))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Брехня, наверное... Хотя, я уже ничему не удивлюсь [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже слабо верится [+sign]Есть такая примета: чего боишься - обязательно сбудется. Вот и решила бояться разбогатеть и похудеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По-новому зазвучала тема "чем отбиваться от иностранцев" :)) [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скорее утка если бы это было так на более серьезных новостных сайтах уже была бы новость[+sign] Я не терпел поражений. Я просто нашёл 10 000 способов, которые не работают. © Томас Эдисон [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг, накуримся ))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бред. с каких пор оргкомитет по евро стал законодательным органом? или уже успел внести на рассмотрение и ВРУ проголосовала? нонсенс ()[+sign]Социологи установили,что подняв с ковра нитку, которую не смог всосать пылесос,85% мужчин бросают её обратно,чтоб дать пылесосу еще один шанс:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скорее, обкуримся )) чи (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

КОШМАР КАКОЙ, мля.... а потом случайно забудут отменить...[+sign]Золотое женское правило: "Не знаешь что ответить - улыбнись и поправь лифчик!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а если понравится и втянемся? Евро закончится и что --- ломка??! ))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йоху! оторвемся:))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не дай Бог принимать чемпионат мира по футболу. Там и команды из африки бывают. Так и до канибаллизма недалеко ))) [+sign]Древняя китайская мудрость гласит: «НЕ ССЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»Ничем не могу Вас порадовать - у меня все хорошо[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это развод
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну и что? кому надо и так купит, без легализации
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не верю (-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вау!!!!!!!!!!!)круто!!!))))))))))))))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

офонареть, они еще и обкуренные будут по улицам шататься?? нет литературных слов....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наконец-то! ) [+sign]Не люблю выбирать из двух зол меньшее: уж очень бедный ассортимент.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если что - АФФТАР уточните,что это сайт фейковых новостей )))))) [+sign]Не люблю выбирать из двух зол меньшее: уж очень бедный ассортимент.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почему по улицам шататься? будут в гости заходить, перекусы наводить ))) [+sign]Не люблю выбирать из двух зол меньшее: уж очень бедный ассортимент.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бредятина какая-то :) :) :) () [+sign]Лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Разводняк или утка, я думаю)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну вы, народ, даете... вы остальные новости на этом сайте читали? ничего не смутило? "Прокуратура готує нові обвинувачення для Юлії Тимошенко" - Юлії Володимирівні інкримінують крадіжку шоколадного батончика у одному із супермаркетів Києва 2007 року; неоплачений штраф ДАІ 1997 року за паркування у не призначеному для цього місці; несплату житлово-комунальних послуг та послуг водо- і газопостачання за чотири місяці 1993 року та масу інших. Найвіддаленіша за часом справа – неповернення до бібліотеки СШ № 37 міста Дніпропетровськ книги І.Франко “Лис Микита”, взятої Юлією Володимирівною ще 1973 року."Україна зазіхає на домен instagram.com" - Україна має намір оскаржити використання домену та імені «Істаграм» популярним американським ресурсом розміщення фотографій. Про це на святковому застіллі минулої неділі повідомив голова НКРЗІ Петро Яцук.Так, за словами високопосадовця, назва ресурсу асоціюється з загальновідомим українським висловом «сто грам», і використання іноземною компанією цієї назви вводить у оману пересічного користувача."У Полтаві відбувся чемпіонат світу з суіциду 2012"Ну и т.д.)))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах