Не вірю я Принцесам в таксі (трохи довго)

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Хто в цій історії міліціонер? )) ПрЫнц? Оце Ви адюльтер розписали...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, вони не з Києва)) Романтична там тільки оця історія з таксі, це на мій погляд, а все інше далеко не так рожево і казково, Ви правильно усе зрозуміли.Я не вірю навіть, що вона (Принцеса) покине чоловка-міліціонера, який почав стежити буквально за кожним її кроком, організував слідкування за її появою в соц.мережах, перевіряє тел.дзвінки... важко героям тримати звязок і взагалі зустрічатись. Ну Ви ж зрозуміли, що вона вже і ніби поставила крапку, але Принц не збирається відступати і тільки бачить своє життя з нею.Я розділяю Ваші думки на рахунок майбутнього Принца з новою дружиною, якщо він все-таки доб"ється свого... На рахунок темпераменту теперішньої дружини Принца - думаю все так як Ви пишете, єдине добавлю, що можливо немає у Принца підходу до неї, щоб розкрити її як жінку...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) ні, принц працює художником.. а міліціонер - чоловік принцеси - коханки принца[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То він не принц, а трубадур, а у них усе "назавжди" допоки вітер не подує з іншого боку І його діло між іншими справами - трубадурити мозок трішки самотнім Принцесам ))Головне - вчасно злиняти, поки Лицар не явився з далекого походу. А Ви... а Ви слухайте і робіть операцію ділення на 100. Це ж просто пісенька...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це я ще з самого початку відчула, що трубадур)) але назвала Принцем з т.з. їх почуттів... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такая любовь может оказаться большой трагедией плохо вериться, что принц готов бороться за принцессу, иначе не привлекал третьих лиц в судьбоносном решении-сильные люди дйствуют, а не сомневаются. Муж милиционер, с уже бывалым прикладыванием просто так не отпустит принцессу, тем более при наличии детей. Да и принцесса "далЁкая" раз уж заводит любовь, пребывая в брака с тираном. Имхо, если всплывет правда, будет очень плохо-при исходных данных. Принцу проще поискать свободную принцессу, если так чешется и невмоготу собственная семья.Сорри за грубость
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це є трагедія, бо+ рідня принцеси в курсі, маму довели до майже лежачого стану.. а він їм ще листа написав вітально-вибачального на нг, принц тобто... а він годує її казками про майбутнє СПІЛЬНЕ у яке і сам пристрасно вірить... от тільки чоловік тримає її під замком - я правда незнаю, що він там робить, але якби я хотіла піти, то вже давно б пішла... тобто вони наразі чекають, коли міліціонер дасть слабинку...мені так смішно і дещо по-дитячому виглядають оці всі статуси і підписи до фото в однокласниках на сторінці принца і це так принизливо для його дружини, яка співає йому дифірамби((( через усе це, я і не вірю.. але як тут написали, йому не треба моя правда, а просто підтримка...аааа.. ще один момент, діти принцеси, тобто молодшенька донечка в курсі маминої пригоди і на стороні принца... от для чого у це втягувати дитину - мені геть не зрозуміло...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, принцеса коханка принца в якого є дружина. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах