Не вірю я Принцесам в таксі (трохи довго)

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Не вірю я Принцесам в таксі (трохи довго) .. Робочий день добігав кінця і Принцеса, достригаючи останнього клієнта, роздумувала про ... а про що ми, жінки, тільки не думаємо в одну хвилину)) (вона ж була справжньою Жінкою в очах Принца) - от і вона про вечерю, уроки в дітей, поломану пральну машину.. але серце найбільше стискалося і боліло від думок про Принца, бо на стосунках з ним вирішила поставити крапку, про що його і повідомила.. хоч цей вибір був дуже важким - серце пам"ятало усі його поцілунки, троянди, шалені компліменти, запах і єднання тіл.. але не було розуміння - ні з боку рідні, ні знайомих, ні тим більше чоловіка... Останній раптом загадав, що у нього є дружина - чарівна, витончена, господиня - яка колись так бойко добивалась його кохання і.. добилась, але за роботою міліціонера все прекрасне нівелювалось. От і тепер в ньому проснувся Чоловік-мисливець, який не хоче ділитись впійманою ланню, і тому всюди розставив капкани, не нехтуючи службовими обов"язками. Попрощавшись із колегами, Принцеса рушила в сторону зупинки.. і раптом біля неї зупинилось таксі, відкрились двері і до болю знайомий голос Принца сказав: "Сідай, кохана!"... ЇЇ радості не було меж! Авжеж вона сіла, і таксі повезло їх вулицями міста. .. А у Принца з Принцесою знову розпочалась казка з поцілунками, трояндами, мобільним телефоном від Св. Миколая, щоб мати змогу тримати контакт з Принцем, а також надіями на спільне майбутнє...Ви запитаєте, де автор в цій історії? - вона знайома Принца, хоч в очі ні разу і не бачила його, але завжди підтримувала. До речі у Принца теж сім"я, діти-дошкільнята, дружина - домогосподарка (яка в курсі походеньок чоловіка), але з відмінним ніж у Принца сексуальним темпераментом, що в основному і стало причиною пошуку цього самого на стороні...Принц знову просить підтримки, хороших слів... а я.. я не вірю у щасливий кінець цієї казки, бо надто слабка воля у Принцеси... а ще фінансова сторона - аліменти на двох діток+утримання нової сім"ї, а також непогано було б купити гніздечко для Принцеси... ото ж про неї - не бачу я у ній стержня, та й звідки йому взятись? - не ті обставини були, щоб викохати у собі силу волі, внутрішню свободу... і тільки Принц володіє такими якостями, але чи вистачить його на двох?! Який термін? От і саме тому не вірю я Принцесам в таксі, про що і пишу Принцу, але йому зовсім не до душі такі думки, ВІН ВІРИТЬ КОХАННЮ.. А Ви б повірили?P.S. За орфографічні і пунктуаційні помилки сильно не бийте))[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какая разница, кто и во что верит? правду и сам человек о себе не знает, а правду о будущем знают единичные личности- гадалки и экстрасенсы.А поэтому просто людям надо просто жить и наслаждаться жизнью. Есть любовь- радоваться и любить.[+sign]Я понимаю, что бывает дружба между мужчиной и женщиной, но не понимаю зачем.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значить мені краще мовчати про те, що я бачу і взагалі з ним не спілкуватись? адже моя правда його не влаштовує... Тему завела більше для того, щоб знати чи хоч трохи я розбираюсь в цьому житті... а на форумі можна і з іншої сторони на усе глянути. І я зовсім не осуджую головних героїв...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а кому та правда нужна? да и в чем правда-то? у каждого своя она.. у него одна, у нее другая, у вас третья. И как человек делает, так и правильно для него в этот момент.А от друзей нужна только поддержка, а никак не их правда.Поддержка, когда что бы там ни было, вы говорите- а ты у меня самый классный, достоин лучшего, и все у тебя будет зашибись.А разбираетесь ли... да кто знает, тут в себе особо не разберешься, а в других- там вообще дебри, что мы можем знать о других, а тем более прогнозировать.[+sign]Я понимаю, что бывает дружба между мужчиной и женщиной, но не понимаю зачем.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еле дочитала. Один вопрос - какое вам дело до отношений Принца (ладно, пусть будет принц + с отличным от жены темпераментом, такое...)))Вы каким боком? Я так поняла, что не ПрЫнцесса, и не жена,чего паритесь тогда?[+sign]****************************************************...Эта дама может уже сама выбирать, на кого ей производить впечатление..."Жизнь всегда проходит. А в погоне за чем, личное дело каждого" Бекки Шарп[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Підтримка.. я просто сужу по собі теперішнійі тверезий погляд збоку мені б не завадив в такій ситуації, але то справа кохання... тим більше взаємного, а там ми усі сліпі.. Я Вас зрозуміла, дякую. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перечитайте книгу про жінок, які кохають занадто сильно. там все про таких "принців" і таких "принцес" прямо зараз скачуйте з інтернету безкоштовноавтор РОбін Норвуд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Він знайомий, який просить підтримки. Тема для поговорити... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене є ця книга, але я її ще не читала.. якраз нагода)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что говорить - сами разберутся, не парьтесь) [+sign]****************************************************...Эта дама может уже сама выбирать, на кого ей производить впечатление..."Жизнь всегда проходит. А в погоне за чем, личное дело каждого" Бекки Шарп[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы слишком близко воспринимаете эту ситуацию. она - не Ваша. + не тратьте себя на чужие взаимоотношения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Своїх стосунків майже немає. От і парю собі мізки. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я не вникала в сюжет, чесно :) він мене не обходить. А от ваш стиль письма мене вразив! Браво!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой лучше б вы по "простому" написали, согласна, что еле дочитала. Прынцы ,прынцессы. О чем поговорить, в таком стиле не могу, увы))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! Ви поповнюєте ряди моїх фанів))) Я пишу дуууже рідко. Було у мене колись бажання піти в журналістику))[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а меня нет, простите, вспомнился Карцев, вы очень пересаливаете лицом, мне показалось, в написании тоже пересолено. Простите, не хочу обидеть, чуть подправить, без напыщенности, может и ничего будет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и сколько рядов фанив ? ч
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по-простому (тільки буде з ярликами): Двоє коханців, у обидвох сімї. Вона - чоловік міліціонер (часом прикладав до неї руку) не дає розлучення і стежить за нею дуже пильно, 2 дітей шкільного віку, працює перукарем, самооцінка занижена на мою думку.Він - теж 2 дітей, дружина уже згідна на розлучення, але ще надіється, що все буде добре. Вірить у спільне майбутнє з коханою.так от я не вірю, що у них воно буде...якщо потрібні ще інші дані, пишіть))[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) я не образилась, що означає "пересаливаете лицом"? [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я грешным делом подумала что опять кто-то пукнул в такси)) [+sign]Мне всегда не везло с мужчинами. Сначала была против мама, потом - муж...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мені... після слів "Принцеса в таксі" і початку (приблизно: вона закінчувала свою роботу...) подумалось про "принцес", які в таксі заробляють...розібралася, що до чого лише фразі на третій :)[+sign]Новым родителям некогда жить:Нужно все время стирать и сушить.Чтоб им полегче немножечко былоМы им подарим веревку и мыло!Не заздріть мені! То ви не порівнювали мою товстезну медкарту із тонюсінькою зарплатнею![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) вибачте, я не знайшла іншої форми подачі інформації)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то принцеса - дружина принца? а де взялась друга дружина?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

высоким слогом про банальное...в Вашей истории нет Принцев, нет Принцесс...и о любви..только меж двух говорят тем паче мужчина...[+sign]Ёлка желаний для Антона[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это не тот принц, на которого недавно муж принцессы, милициянт, кислотой поливал где-то в районе улицы горького ? + просто похожая история.Очень романтично вы всё описали, но вы точно уверены, что там так всё романтично? Она парикмахер с двумя детьми и муж милиционер, он с двумя маленькими детьми и темперамент их мамы его не устраивает (???) В процессе он это выяснил? или жена не успевает высыпаться от домашних дел и детей, а мужу который вместо чтоб ей помочь, ищет где ему темперамент слить?Есть ли у него с новой принцессой будущее? Да, такое же как с женой,Он на неё навалит бытовые и детские вопросы и побежит искать свободные для свиданий руки, ноги и пр...Или он это и сам понимает и не видит смысла менять одно шило-мыло на другое такое же.Так бы ему и ответила. я.имхо[+sign]У настоящейКрасавицы туфелькиИ те летают[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах