Как живётся во Львове?

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

я до того, що дівчата могли і не звертати увагу на те, якою мовою вони говорять... Мені здається, що в центральній Україні важко знайти людину, яка зовсім-зовсім не розуміє якоїсь з мов... звичайно, на сході краще говорити російською, а на заході - українською... а в центрі - як тобі зручно. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я замітила за собою, що теж час від часу переходжу на російську. В більшості випадків коли я розмовляю на українській співрозмовник російськомовний переходить на українську і це приємно) Тому коли знаю відповідь на російській мові без суржика теж відповідаю на російській.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1, абсолютно згодна Українська - домашня, "близька", "інтимна" мова;Російська - для зовнішнього ужитку. Це автоматично, навіть не задумуючись. + ще як підвид - українська ділова мова - в ситуаціях, пов"язаних із робочими процесами... хоча за пару останніх років навчилася досить пристойно шпрехати російською діловою і складати російською угоди :)) + ще як підвид - суржик. Абсолютно автоматично переходжу на нього десь в дрібних містечках, селах. Навіть вимова міняється.Якщо приїжджаю на Зах.Україну, десь пару днів йде на адаптацію. Не можу себе заставити з оточуючими (не ріднею) спілкуватись українською, збиваюсь на російську. Потім трохи попускає.Думаю українською.[+sign]Корабль уродов - что ты готовишь мне?Гибель в морской волне - или свободу? (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ось, тому що Ви із Західної, і звикли лише однією мовою спілкуватись. а у Києві завжди 2 мови поруч співіснували... + приміський суржик... і всі, як правило, адаптували цю мовну мішанину до своїх потреб[+sign]Корабль уродов - что ты готовишь мне?Гибель в морской волне - или свободу? (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У Львові (як і в Києві) заробляють по різному () .[+sign]- Сину, будеш так поводитится - залишишся без мультика!- А ти, а ти, залишишся без інтернету! (с) (Марко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОФФ; тем кто знает Сихів, может подскажите, в августе нужно будет снять квартиру в этом районе, может есть телефоны, девочки?[+sign]Таня и сынок-ИгорекСпасибо тем, кто меня любит-вы делаете меня лучше. Спасибо тем, кто меня ненавидит-вы делаете меня сильнее. Спасибо тем, кому вообще пофиг-вы нужны для массовки.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1...один из редких случаев когда я согласна с ксис :) но это ведь очень субъективно --- все мы разные и где одному дышится легче -- другому - тяжелее
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хехе... а я в соседней 17й училась :) какоето время
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 абсолютно аналогичная история. с той только разницей, что маму забрала 3 года назад :) Мы не жалеем и возвращаться не собираемся. Как только сошла с поезда нутром почувствовала - мой город.. и все... вернулась за вещами и осела тут :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Жила рядом на Сталинградской Битвы (Антоновича теперешняя), а училась в 3-й :) теперь она тоже украинская
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сколько соседей, оказывается :) мир тесен :) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

таки да! весь мир - большое село :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение