Вспамажите выбрать подарок мужу на годовщину типосвадьбы:))

55 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Вспамажите выбрать подарок мужу на годовщину типосвадьбы:)) Вот, собственно, и весь мессидж:))8 лет типазамужемлюбит кино, но коллекцию сам подбираетлюбит вкусный кофе, но кофе уже дарила, а идею об кофеварке-эспрессо приберегаю на черезпарумесяцев сорокалетиелюбит шмотничать, но в шкафу уже нет места, так что одяг отпадаетв опчем нужон какось сувенир... полезный... и мужской... до 1000грв.:))да, не курит исчо:))[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можна щось на тему "кава на двох" - нам колись подарували срібний підносик і дві мініатюрні фарфорові чашки з блюдцями. Для спільної річниці підійде, мені здається... Або такий спеціальний підносик для кави в ліжко, бувають дуже гарні.З одягу - краватки займають найменше місця :)))[+sign]Ще ніколи так не було, щоб якось та не було... (Швейк)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прикільно :)))))))) - кава на двох + тільки я кави не п"ю :))))), але срібні підносики мені подобаються :))"спеціальний підносик у ліжко" - давно маємокраваток не носить взагалі...я ж кажу - морока з цими подарунками, особливо якщо маєш звичку а ля "треба - зразу купуємо"...[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як на рахунок срібного підносика з келихами для коньяку (бренді, лікеру). Якщо буваєте на природі - "натільну" маленьку флягу для цього продукту....[+sign]Ще ніколи так не було, щоб якось та не було... (Швейк)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І фляга є:))) + раз уже пішла така пурга з цими підносиками - кажіть зразу де іх брати:))[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так я ж дівчина не київська, звідки я знаю. Але тут бачу їх у магазинах із сувенірами типу запальничок, брелків, штопорів, ножів.... Там як правило фляги і шейкери різних розмірів шикуються на вітрині рядами... О! Ще можна його або ваше спільне фото в дорогій рамі. офф - якщо ваш мейл відображає актуальне місце праці, то я знаю одну "звізду" з вашого каналу, в одному будинку колись жили....[+sign]Ще ніколи так не було, щоб якось та не було... (Швейк)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мой не курящий муж начал курить кальян после того как подарили. И получает от этого процесса огромное удовольствие :)А если честно, сочувствую... У нас тоже в этом году 8 лет и при выборе подарка на ДР поняла, что выдохлась: всё, что могла и хотела, уже было подарено. Остальное не решусь покупать без участия мужа :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

джип на радиоуправлении -[+sign]Женщина много лет из кожи вон лезет, чтобы изменить повадки мужа, а потом жалуется, что это уже не тот человек, за которого она выходила замуж...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Лесю Вакулюк чи Наташу Недільку? (-) -[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девченки, не подумайте, что я противная:))) + и, цитируя Берна, играю в "да, конечно, но...", НО кальян - тоже есть и муж его не любит:))И, таки да, - выдохлась:(((, остается повторенье того, что уже было и годами проверено:))Хорошо мужу - вызнать какие очередные надцатые я духи предпочитаю или купить очередное серебряное авторское кольцо, размером с булыжник, у знакомых ювелиров:))[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не-а :(((( он не по этим делам + я его на реальную машинку "склоняю-склоняю", а он не хо:(([+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на чем кина дзырите может, ДВД ему????[+sign]Не падай духом где попало! :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зимнюю резину)))() .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні, Олю Грицик.[+sign]Ще ніколи так не було, щоб якось та не було... (Швейк)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

портативный чтобы везде с собой[+sign]Женщина много лет из кожи вон лезет, чтобы изменить повадки мужа, а потом жалуется, что это уже не тот человек, за которого она выходила замуж...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Панятна:)) ОФФ: Львів люблю давно і щиро... хоча була там 2,5 рази. Останнє відкриття (з наводки Сперанзи) - це ваша цукерня:))). До речі, це не ви, часом, давали рецепт львівського сирника? Я як приїхала до Києва, зразу полізла в архів - шукати рецепти, але щось там не зрозуміла:(( + мені штрудель страшенно сподобався:))... Ну всьо... мене понесло - я на роботі, їсти нема чого:)) і "опять хочу в Париж"... тобто до Львову:)))[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дзи-ви-дзи єсть, а портатиавный он не хо:))...+ ""мать-мать-мать" - привычно отозвалось эхо"(с), я уже не рада, что эту тему завела:)))[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, это конечно не на годовщину, но как вспоможение http://my.futbolka.ua/и Себя туда :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))))))))))) а резиной мы не пользуемся:))))))))))) пацталом:)) (-) -[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прыкольно:)) (-) -[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

превереда он у Вас, однако! новые барсетка, портмоне, ремень, перчатки, парфюм, пижамку прикольную, махровый халат, тоже не катит? А 8 лет - это какая свадьба?[+sign]Женщина много лет из кожи вон лезет, чтобы изменить повадки мужа, а потом жалуется, что это уже не тот человек, за которого она выходила замуж...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я давала, повторити?(-) Штрудель- це пілотаж, мені недоступний...[+sign]Ще ніколи так не було, щоб якось та не було... (Швейк)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Повторювати не треба, я зараз перечитаю і спитаю що незрозуміла... Ось вони, рецепти, цитую:Увага-увага! Записуйте ! Сирник (класичний). 1 кг. свіжого домашнього сиру двічі змолоти на м`ясорубці, розтирати, поступово додаючи цукор (350 г), жовтки (10 штук, додавати по одному), розтоплене вершкове масло (200 г). Коли утвориться пухка однорідна маса, додати родзинки іабо цукати, цедру з 1 лимона, 2 ст. ложки манної крупи, 3 варені і змелені картоплини, збиті білки, ваніль.На дно тортівниці викласти шар крутого пісочного тіста (200 г. масла, 500 г. борошна, 2 ложки сметани, 2 жовтки, 2 ст. ложки цукру, цедра з половини лимона), поколоти виделкою, зверху викласти сирну масу. Пекти в гарячій духовці 45 хв. Якщо буде припікатися, накрити вологим пергаментним папером. Витягнути з духовки і охолодити повністю, тоді вийняти готовий сирник з форми, полити товстим шаром шоколаду і посипати смаженим посіченим мигдалем.Сирник (халявський, але теж смачний) :)))Приготувати тісто: 150 г. маргарину посікти з борошном (500 г), 2 яйця розтерти з цукром (1 скл., я даю половину), 1/2 пачки порошку до печива, 4 л. сметани, цедра з 1 лимона. Спекти 3 тонкі коржі. 1 кг. сиру змолоти на м`ясорубці, додати 1 скл. цукру, 2 ст.л. масла 2 яйця, сік і цедру з 1 лимона - варити на дуже маленькому вогні, постійно помішуючи. Додати 1 ст.л. крохмалю, розведеного у 3 ст. л. холодного молока, вимішати додати родзинки, цукати. Коли маса остигне, але буде ще теплою, перекласти коржі, дати постояти. Тоді полити шоколадною помадкою і посипати горішками.Смачного!Цікавить:* чи витерпить класичний сирник таку наругу як замішування в комбайні і випікання у мікровейв (або хоча б перше:)), что він (сирник) занадно ніжний для цього?* щодо "халявського" сирника - ЯК варити сир? Просто не доганяю:))І ще, у мене з подругою виникло припущення, що тісто-філо (у струдлі) можна замінити лавашем - накласти туди яблук з родзинками, запекти і полити ванільним соусом - як гадаєте, можна спробувати так познущатися над класичним рецептом, чи зовсім гидота вийде?[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ны знаю какая это свадьба:)) Перчатки, наверное, катит:)), ремней, халатов и парфюмов - штуг 200 у него:)) Пыжаму не носим:) Еще варианты?[+sign]Уся вашаПерфорована Анафема[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот нашла 1 ситцевая 2 бумажная 3 кожаная 4 льняная 5 деревянная 6 чугунная (цинковая) 7 медная 8 жестяная 9 фаянсовая 10 розовая (оловянная) 11 стальная 12 шелковая (никелевая) 13 кружевная 14 агатовая 15 хрустальная (стеклянная) 20 фарфоровая 25 серебряная 30 жемчужная 35 коралловая (полотняная) 40 рубиновая (гранатовая) 45 сапфировая 50 золотая 55 изумрудная 60 бриллиантовая 65 железная 70 благодатная 75 короннаякроме ящика консерв больше в голову ничего не приходит, всязаного с жестью:-)к перчаткам можно шарфик, зима всё-таки скоро![+sign]Женщина много лет из кожи вон лезет, чтобы изменить повадки мужа, а потом жалуется, что это уже не тот человек, за которого она выходила замуж...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Эта тема закрыта для публикации сообщений.