Хвилясті папужки домашнього розведення.

44 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Хвилясті папужки домашнього розведення. У моїх папужок пташенята. Дорослих папуг три пари.Якщо хтось збирається до 8 березня придбати пташенятко - рекомендую своїх.Думаю будуть і самці і самочки.Всіх пташенят яких у мене брали в минулі рази - вдалось навчити говорити. Всі ручні, від народження контактують з людьми. Здорові, красиві.Старше пташеня буде готове до переїзду вже днів за 10-15. Світлозелений опалін, 90% що самка - точно буде відомо через тиждень-півтора.2-ге світлоголубе, класик. Стать не відома.Решта ще геть не ясно. Бачу тільки що 3-тє домінантний строкатий жовто-зелений, наступне буде голубогго ряду.буду поступово тут додавати інфу.Ціна - 50-100грн. (залежно від окрасу і статі).[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пам"ятаю фото з минулого року; у вас гарні пташки в мене скоро може будуть свої "папуги" з інкубатору))чекаю наче новорічного подарунку в дитинстві[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хвилястики? Круть, а де брали інкубатор? )))[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Курчата)) але пишуть; що можна всіх висиджувати; може перепелят закладу Інкубатор "квочка" черкаський купувала через інтернет[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

OФФ. А где и почем брали инкубатор?? И какой? Вручную или тот что переворачивает сам яица?И брали ли антисептик для яиц??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"квочка" ми 30 около 800грн; заказывала подруга; если надо узнаю гдеяйца не обрабатываладокупала гигрометр самый простой за 50грн[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

https://www.youtube.com/watch?v=5Pfrxm9QsEM [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, за информацию. Жду Вашу тему, как вылупятся )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ААА, а то того року самочка загинула лишилось 2 яйця, і я з підручних матеріалів створила інкубатор досвід невтішний...пташенята загинули в яйцях на одному й томк ж терміні[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

треба знати графік інкубації на який день яка вологість; коли перестати перевертати; коли і сільки провітрювати - ціла наукаще важливо точно ( до десятих градуса) підтримувати температуруЩе пишуть що курка не сяде на не запліднене яйцеКачки - точно; перевіреновесною нанесли яець і не сідали на гніздамені яець стало шкода - віддала подрузі в інкубаторз 30 шт вилупився аж один геройтобто качка виявилась розумнішою ніж я))[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

) круть.у папужок таке теж буває, але мало хто з них відчуває запліднене яйце чи ні. Мені таких самок не попадалось, а на спецфорумах читала про такі випадки.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пробую додати фото пташенята Снєжи і Джуніора[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лисенький як сфінкс)) [+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вони малі на креветок схожі Ці взагалі ще креветочки[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, какие славные! :) Т-т-т ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, я хочу очень - но нужен ваш совет как специалиста+ У нас есть мальчик голубой, мой любимчик, не очень ручной, но со мной целуется и на голову садится. Говорит иногда, но я плохо понимаю - вот подружка разбирает его речь) Так вот - дети все время просят ему друга или подружку, а я боюсь - птенцы мне не нужны и я боюсь что не подружатся птички. Нашему красавцу уже 7-8 лет где-то.Что скажете, как правильно поступить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як він реагує на іграшки? дзеркальця? ну і похвалю Вас 7-8 в неволі - це добре. Максимум 15 років, а найчастіше це 3-5 років...[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ваше предложение еще актуально? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, я Вам більеш скажу що готових от прям сьогодні переїхати - пташенят ще нема. найраніше старша самочка десь ч-з тиждень-два коли буду бачити що добре їсть сама.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

активно реагирует, играет+ только последнее время роговица на клюве стала покрываться коричневой коркой, а была такая сине-голубая - это плохо или нормально?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если еще у вас остались, я бы взяла. а то мои уже год как просят папужку :) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Всі ще на місці, більше того старшенькій тільки 28днів ще кілька днів їй треба побути з батьками - щоб навчитись самій їсти .Я буду вивішувати потсупово фото, як тільки підростатимуть - як побачите свого - маякуйте )))[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://kiev.ko.olx.ua/uk/obyavlenie/hvilyast-papuzhki-volnistye-popugai-IDcErdD.html#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150218-%5BdiplayLink%5D-10872917@1-20150218111734 фотки[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я хочу купить девочку и мальчика у вас сейчас есть попугаи?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є зараз. Якщо Ви хочете в пару, щоб потім омжна було від них пташенят - то зараз, або тижнів за два можна взяти одну пташку, і десь місяців за два іншої статі. Самка з однієї пари і самець з іншої - брат і сестра. А в третіьої пари ще лише яйця, перше має вилупитись 4-6го березня, + місяць-півтора підрости. Але ж не факт що перше буде потрібної статі. Тому омжете зараз взяти когось з пташок, а іншу/ого в квітні.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах