Смаколики для хвостатих. На що дресируєте?

41 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Смаколики для хвостатих. На що дресируєте? Ось назріло таке питання. Чим заохочуєте своїх хвостатих учнів? Ми раніше займалися з шматочками привареного м*яса, собака їсть корм, але 100 - 120 г м*яса в день теж з*їдає. Ще чудові печенька Бош, але їх багато не можна (до 25 шт. в день), та й накладно. Я їх ділю пополам, для економії бюджету :) Зара почали займатися з клікером, собака працює, як підірвана, вкусняшки в пащеку летять на лопаті. Сьогодні за ранкову прогулянку, наприклад, сжерла всю денну норму гов*ядини, раніше я на два рази ділила. Ну і виникло таке питання: на що дресирувати лабрадора (порода схильна до повноти).Вдома тренуємося на сухий корм, вона його завжди рада бачити. Що ще можна запропонувати собаці? Сушену печінку? Теж багато не даш. Сир? Який, так щоб не жирно і натурально? Адигейський, може? І ще така проблема - вкусняшки повинні нормально братися флісовою рукавицею. Або бути сухими, щоб не мерзнути, якщо береш голими пальцями. Отаке, короче, в мене собачо-педагогічно-гастрономічне питання. Дякую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да сушки маленькие идут на ура () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

http://www.royalcanin.com.ua/produkciya/produkciya/produkciya-dlya-sobak/nutritional-supplement-pischevye-dobavki/educ-obuchenie-i-dressirovka
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нам цього на півпрогулянки :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а не давиться? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та на шо попало -сейчас у нас маленькие печеньки с маком)) правда,у нас дворянкий пес а-ля ханаанец))[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а-ля ханаанці так не товстіють, як лабросардельки :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Самый вкусный подарок - похвала от хозяйки :) собак такой - угостишь чем-то, всё выплёвывает. на улице интересней улица :)Дропсы пробовали?[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Он хорошо разламывается, а кроме того - менее калорийный, чем мясо-сыр и т.п. лакомства :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) они еще и не дрессируются, гады)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, дропси не пробувала, мені здається, там хімії багато, нє? моя нічого не випльовує, мете все, що дають, на вулиці в принципі цікавиться мною, але коли вкусняшки закінчуються, а команди - ні, і я її просто хвалю, дивиться на мене в непонятках: Ну те, що я молодець, я і так знаю, а де моя вкусняшка???? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та навіть якщо на одну прогулянку, я ж розорюся :))) Скільки вони зара коштують, десь 15 грн за пакетик? я купую собачі печенька Бош, воно дешевше виходить. І все одно багато не даш.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а на іграшку? клікер спробуйте, мега-річ :) ханаанцю сподобається. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так а чому ту ж сушку на вулиці не можна давати? Просто відсипаєте зранку добову норму, а з неї вже берете собі у кишеню і на прогулянку.До речі, моя вдома може від миски з сушкою носа воротити, а той же корм, як "молодець" з"їдає з радістю.[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мені незручно в рукавицях, дуже дрібні корминки літом нормально, на сушку тренується на ура. А якщо рукавицю зняти, то моя дуся ухитряється, беручи сушку, всю руку мені облизати-обслинити. Холодно. М*ясо якось акуратніше бере.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а їсть моя дівчинка приблизно так: http://std3.ru/90/1a/1416817083-901a967d630545ba478efa9385037e84.gif[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

може якась ще цуценяча? бо для великих собак і корм крупний. Взагалі-то ви можете купити будь-який, аби розмір підійшов. Це ж не основне блюдо. Коли повністю опануєте клікер, то вже і необхідності не буде у смакоті.[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, Таффі для цуценят. а як же займатися з клікером без смакоти? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы в хендлинг-зале только на натуральные вкусняхи - печень, кур.филе, кур. сердца или желудки. варю, потом оно ночь сохнет [+sign] Профессиональная фотосъемка. Семья, детки, собаки. Питомник чихуахуа [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, даааа. Печень привонявшая слегка на нижней полке холодильника, отваренная и обветренная. Она из Аниных рук уходит лучше всего-:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а як ви почали, що не знаєте який повинен бути результат?:)Клікер з часомм замінить усі вкусняшки, треба буде іноді нагадувати, щось давати, але рідко. Це є мотивація, так само, як і ваше схвалення. [+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я як раз знаю, яким повинен бути результат. клікер не повинен витіснити вкусняшку З часом на команду забереться і вкусняшка, і клікер. А клікера без вкусняшки бути не може, що це за мотивація така - клік?[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оце зара варю печінку, смердить. а курячі субпродукти алергію не дають? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну Вы же не килограммами будете их скармливать:) Так что если у собаки нет индивидуальной непереносиости курицы- все будет нормально. Печенку потом остудите, порежьте и пусть полежит заветрится- будет гораздо меньше пачкать руки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может. как говорил наш учитель ОБЖ : "жизнь пусть будет радостной, но недолгой" :) вспомнила, на выставке женщина рекомендовала:печень говяжью варить 2 часа с большой жменькой лаврухи. вроде как всё вредное вываривается. нарезать небольшими кубиками. Наш собак от такого в восторге и последствий никаких. [+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение