Смаколики для хвостатих. На що дресируєте?

41 сообщение в этой теме

Опубликовано:

я так вчора адигейський сир порізала і поклала завітритися. Класно! вчора пішла гуляти з кормом, рукавиця зразу стала мокрою, пальці льодяними. По одній корминці брати не получається, давала по 3-4, собаня роняє ті корминки, відволікається, зупиняється підібрати.Короче, висновок такий: на корм добре дресируватися літом, а зимою - все те, що сухе, кусочками і не приклеюється :) М*ясо, сир, печінка. Ще б знати, скільки давати, і чи зменшувати порцію корму, якщо наприклад за ранкову прогулянку дитя умотало десь 120 г вареної гов*ядини. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

госспидя, с чего бы это? вкусно, сухо, не воняет, не жирное, не пачкает карманы.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

така ж, як і ваше слово, це схвалення, підтвердження, що команда/дія виконана вірно, господар задоволений.так, вкусняшка залишиться, але не кожного разу з клікером. Навіщо тоді він взагалі потрібен?:) Давали б смакоту і все.[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

даже не знаю,что оно такое -пошла читать)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так чем крепче душок, тем оно собаке желаннее)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, згадала, мене колись пригостили смакотою для тварин домашнього виробництва. Там точно печінка, яісь овочі, борошно житнє, може яйце, олія ще... все блендером, на деко вилити, воно рідке. висушити у духовці. Такі собі чіпси, дуже класно, тонесеньки, сухенькі, порізати на пластини потрібного розміру. Зберігались в мене просто у кімнаті десь півроку точноможу зателефонувати і спитати.[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

клікер - для того, щоб вчасно позначити правильність дій тварини я можливо менш досвідчена в дресируванні, ніж Ви, але всі клікер-першоджерела ;) пишуть про те, що кліка без вкусняшки бути не може. Ми ж спочатку привчаємо собаку до клікера, просто клікаючи і після того даючи нямку. І навіть якщо клікнули випадково, невчасно, ще якось -все одно нямку мусиш дати. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, я на ретрівер.уа бачила цей рецепт. Вчора не встигла, печінку треба було срочно реалізувати :) Спробую на наступному тижні. Там було з вівсяними пластівцями і яйцем :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То спочатку, коли привчаєте, щоб він зрозумів, що клікер це добре. Потім, коли умовний рефлекс виробився, ви пригощаєте собаку вже після всього циклу дій. Ну, наприклад, коли команда виконується на значній відстані, ви ж не біжите, щоб засунути шматок у пащу після кожного кліка, а заохочуєте тільки, коли серія команд виконана і собака повернулася до вас.[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну щось таке, я сама покуштувала, дітям сподобалось про тварин мовчу вже:))[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не так зрозуміла. Я поняла, що я КЛІКАЮ вже після правильної серії дій, а не після кожної дії [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дуже важливо, що не після, а ПІД ЧАС!!! Почитайте Карен Праєр. Це ії ідея, мені здається. Спочатку так працювали з дельфінами, за допомогою свистків, бо фізичний контакт з ними утруднений. Потім перенесли це на сушу і замінили клацанням.Може помиляюсь, однак все одно почитайте, дуже цікаво:)))[+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так, саме під час, я її читала :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

к счастью у меня все собаки пищевики, жрать любят, заванивать не приходится))) [+sign] Профессиональная фотосъемка. Семья, детки, собаки. Питомник чихуахуа [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я своих перед занятием не кормлю, едут голодными, получают вкусняхи и потом только уже вечернюю порцию [+sign] Профессиональная фотосъемка. Семья, детки, собаки. Питомник чихуахуа [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

моя теж займається голодною, на прогулянці, після прогулянки - сніданок або вечеря :) Обіду нема :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение