чи треба взагалі кішку купати?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

чи треба взагалі кішку купати? народ, підкажіть швиденько будь-ласочка.бо роблю замовлення на корм, то якщо обов"язково треба купати котів, дозамовлю шампунь.я ще жодного разу за рік не купала, тільки вичісую.але подумала, що вуличні хоч деколи під дощ попадають, чи по мокрій траві бігаютьто як? є медичні обгрунтування необхідності купання котів? чи можна не купати та не паритися?[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не купаю, ну может раз в полтора года + у меня короткошерстная, шерсть не пахнет. Я думаю, она сама отлично справляется)))[+sign]зізнайся - це просто лінь,у сенсі життя не копайся,якщо ти так прагнеш змін,то в чому проблема?.. міняйся...© Паша Броський[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене теж короткошерстна. але думаю, мож там десь пилюка припала між шерстинками та треба хоч раз на рік помити) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну для самоуспокоения можно раз в пятилетку выкупать+ хотя коты обычно в этом не нуждаются, если только куда-то не влезут. Может, лучше тогда шампунь в пакетиках заказать, если есть, чтобы бутылку не покупать?[+sign]зізнайся - це просто лінь,у сенсі життя не копайся,якщо ти так прагнеш змін,то в чому проблема?.. міняйся...© Паша Броський[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а людським цікаво можна чи не можна? дитячим, Альонкою чи що там ще є? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

раньше я купала,а последние годы -нет.вычитала где-то,что домашней кошке оно без надобностии, еще и кожу сушит. [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

навіщо? Ми свого за 12 років два рази купали: перший - як з вулиці принесли, а другий - вже не пам"таю навіщо)) Здається, бліх ганяли...)) Але тоді ще таких протиблошиних засобів не було, і шампунь "Дружок" був у тренді))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я своих только при подготовке к выставкам купала :) И когда блох поймали. А так уже года 3 некупанные ходят :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я купаю свою голопопу кицю. купаю дитячим бюпхеном без лаурил сульфату, вона звічайно проти, але тоді нема чого в пилюці валятися на дворі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну понюхай, якщо пахне смачно, то купай. А як просто домашньою кицькою, то я б не купала, бо будеш як укротітєль львов :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

взагалі не пахне. ну як поїсть корма, то трохи від пащі тхне) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якщо вона кімнатна дама - не мучайте тваринку, бо будете мати подряпини.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кімнатна, кімнатна) подряпин не буде, вона не дряпається взагалі. а от стрес зайвий кішці ні до чого, бо вона й так надто меланхолічна () [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купала и первого 18 лет, раз в пол года и сейчас другого купаю. Животные тоже потеют, в природе они качаются в траве , под дождь попадает.... жир воняет если не мыть долго хотя он у нас на 11 этаже и никуда не выходит. шерсть потом мягенькая , пахнет и животному легше. А там как хозяин хочет. У меня знакомая собаку ленится иногда выводить пусть дома сыкает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, людським не можна, кицьки створіня ніжні, він для них надто агресивний.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кішки пітніють??? я читала, що ні... [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну то почисть їй зуби і угомонися, як уже так тягне десь порядок навести :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, не хочу. най сама вмивається) але ж ледащо таке - почне вмиватися, й зависне - сидить з піднятою лапою або пару раз лизне, й завалиться на бік)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не купаю, он сам справляется. [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, вони всі схильні до балетних поз :) наш кіт, бувало, почне яйки вилизувати - і задумається, а сам сидить з піднятою ногою [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та з виваленим пісюном надодачу [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ни одну из ныне здравствующих не купала ни разу. 6, 5 и два года
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, я прошлым летом своих решила обновить + В итоге у кота - стресс, у кошки - цистит (И это при жаре! Видно маленького сквозняка ей хватило).Всё, я в такие игры не играю, хотя они у меня "беляши".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кошек купать нет надобности. Вообще. [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

влітку, коли спекотно, купаю під душиком, але йому в кайф) А так купаю по необхідності, коли "завонюється".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение