Чіхуашенятка-цуценятка.

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Чіхуашенятка-цуценятка. Білий Сніжок, з блакитними очима, і кремовими плямками на спинці. Мій улюбленець - тільки в сім"ю без маленьких дітей, бажано де є хтось хто постійно дома, або діти школярі. Дуже любить бігат иі стрибати, сміливець.Любить цілуватись і ризикувати (не боїться нападати на котів пробувати стрибнути з висоти). Сніжок Сніжок Тін Тіна Сніжулік Любімчик Сніжок-більок А ще, Сніжок найдрібніший зі своїх братів і сестрички.Тедді - це плюшевий ведмедик. Чорний, з білими шкарпеточками, грудкою і животиком песик. А ще сааамий кінчик хвостика у нього теж білий. Певно підійде в спокійну сім"ю, або сім"ю яка готова брати його з собою - бо дуже любить ручки. Гарнюсіньке ведмежатко. Шкода що фото не передають тієї краси. Тедді Пушистік Солодке ведмежатко Красунчик Теодор А ще, Тедді - найспокійніший песик серед братиків і сестрички.Грейсі - біла дівчинка з чорним носиком-намистинкою. Ох це живенька, стрибуча собачка. Дзвіночок, тому добре було б в активну родину, яка не боїться шуму (Грейсі дійсно любить гавкати). Є певна особливість - що буде обговорюватись при покупці песика.На ручках трошки грається, а потім засинає. Принцеса Грейсі Квіточка Грейсі Люблю коли мене люблять Ніжна красунечка А ще, Грейсі єдина дівчинка серед чотирьох цуценят.Бонік - це біленький песик. Красивий. міцний. З шоколадним носиком.Любить спати. ЩЕ полюбляє увагу, але за такою ватагою не завжди встигає першим попасти на ручки, бо скромний. Оченята дуже цікавого кольору. Ніжний песик, дуже рідко кусається. Бонік-сміливець Супер бонус У мене красиві очі Бонік мальок Супер Бонус А ще, Бонік -наймолодший цуцик, ми вже його не чекали, тому повне його ім"я - Супер Бонус.Дата народження цуценят 16.05.14 Завтра цуценята отримають переш щеплення (у 8 тижнів) та ветпаспорт. А ще за кілька днів документи - карточку цуценяти в системі КСУ.Переїдуть тільки до хороших людей. Дуже бажано щоб ми могли хоч іноді спілкуватись.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хальосенькие такие:)))) Хороших им друзей! [+sign]«Изменишь одно, изменится все»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. Вони і справді кльові. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а можна маленьку пораду? + при такий кількості посилань було б зручніше дивитися, якби було "тиць"... було б гарантовано більше переглядів... і повірте, це не складно, якщо навіть я навчилася це робити )))а цуценяткам гарних ручок!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ДЯкую, повністю з Вами погоджуюсь, АЛЕ я досі не знаю як це робити :-) якщо дасте посилання - зрозуміле і просте - буду вдячна.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ох... зараз спробую... бо я на роботі, а звичайно це роблю з дому... зачекайте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дивіться+ ось тут перше посилання: http://htmlka.com/ssylki/1. вставляєте його в тіло повідомлення: 2. замість слів АДРЕС СТРАНИЦЫ вставляєте посилання на фото (беру Ваше перше посилання)3. замість слів Ваш текст пишете, що хочете, наприклад ля-ля-ля4. тепер тестуємо: ля-ля-ля
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

продовжуємо+ ще раз ля-ля-ля ля-ля-ля3 і так даліP.S. Славнючий Сніжок )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

блін, я вже шось повидаляла... так і не розібралась, треба бул о потренуватись ((([+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ООО, наче вийшло ))) Сніжок [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ДЯКУЮ!!! Все вийшло. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гарнюні )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гарні песики) А можна попросити ваш номер телефона
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. вони такі солоденькі, що я сподіваюсь хтось залишиться з нами, дуже сподіваюсь що це буде Сніжок.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))))))))))) [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вгору [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Краса))) Скажіть будь-ласка, яка ціна Сніжка? Моя кума все ще шукає цуценятко... Не для розведення
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую Сніжок - ціна 6тис. Він найдрібніший, і саме його хотілося б в розведення і на виставки.Він наш сімейний любімчик, по правді подумуємо щоб його лишити. Бо це собака-щастя. Він самий стрибучий і потішний. Веселунчик такий.Он сьогодні приходили дивитись цуценят - Сніжок перший поліз на руки. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

додам - розумний торг допустимий за умови що нові власники не будуть проти хоч іноді виходити на зв"язок.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, я передам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цуценята підросли, отримали всі щеплення і пройшли чіпування. Все ще шукають нових ручок. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вгору [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ВГОРУ! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ціну знижено [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение