Чіхуашенятка-цуценятка.

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Здравствуйте.А какая цена Грейси и Тедди? ++ Тедди будет сильно лохматеньким, на сколько будут по весу? Интересуется ими моя сестра.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Доброго дня Тедік - http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/schenok-chihuahua-teddi-ID9W9MR.html Грейсі - http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/schenok-chihuahua-greysi-ID9WavJ.htmlТеді буде пухнастиком, м"якеньким таким.Вагу - не скажу яка буде, не мініки, але і не кабасіки. Збитенькі, не довголапі :-)Якщо Ваша сестра і Тедік чи Гресюня сподобаються одне одному - торг допустимий.Грейсі - в компанії братиків дзвіночок, смілива, а коли саменька - то трусішка. В неї дуже пронизливий погляд - хочеться її пожаліти - буде випрошувати вкусняшки точно.Тедік- самий спокійний - на руках сидить, не скаче, розумничок. А ще, він дуууже приємний на дотик, його хочеться постійно гладити.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо большое, всё передам ей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Є нові (сьогоднішні) фото цуценят. якщо цікаво - можу вислати[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цуценяткам 4 місяці. Грейсі та Тедді шукають нових власників [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Завтра з ранку Вам зателефонує жіночка, хоче хлопчика подивитись. Де ви теріторіально? Може і я з нею:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Борщагівка приходьте, дивіться )))[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

З хлопчиків є Тедді - чорний з білим. Ціна дуже помірна[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це зовсім поруч, сподіваюсь, зустрінемось з ранку я на Тедіка і дивлюсь. Скажіть, а вуха будуть стояти, чи можуть залишитись такими, я к на останньому фото?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

звісно ж будуть , )) [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Теж шукаємо "нового родича")) Хочему щоб був хоч трохи пухнастеньким. Тедді міг би стати нашим членом сім*ї. Стану в чергу за Картинкой. Маякуйте.[+sign]С уважением, ВалерийЯ и К*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так Вы Тедика вчера забрали? Все молчат, ничего не сообщают)))[+sign]С уважением, ВалерийЯ и К*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

эт не я, соседка моя, задаток дали и папу уломали. Но забирают 25.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Понятно. Спасибо. "Будем искать" ))[+sign]С уважением, ВалерийЯ и К*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Забронювали. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Грейсі ще шукає новий дім. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тедді і Грейсі сьогодні роз"їхались по новим домам. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение