Малина, чтоб её...

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Дякую за пораду! )) А скільки їх потім заварювати на склянку? І як пити? [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З яблук я сушила Голдени то вони були дуже прикольні. ) Не кислі, не солодкі. Біленькі класні. І ще якісь червоні, можливо Джонатани, у цих була приємна кислинка. То сушила тому, що малому понравилися яблучні чіпси сільповські, а вони дорогі. )) Виноград цього року будемо сушити. Читала, що перед просушкою потрібно опускати на 2 секунди в окріп, щоб зняти восковий наліт. Тоді ягоди начебто краще сушаться.Сушена шовковиця зацікавила. )) Але деревце (точніше прутик) в цьому році перший раз народило лише 3-4 ягідки. ))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто, ти купувала заграничні яблука і сушила їх? прикольно:))про змивання воскового нальоту у винограду не чула, але звучить логічно.шовковиця сушиться приблизно стільки ж, скільки малина. але її, імхо, тільки на узвар, так вона ніяка - одні кісточки.як матимеш змогу, насуши вбрикос половинками. гарно в узвар, а у випічці вони взагалі стають на смак як свіжі:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, а я знаю? пам"ятаю, бабуся просто заварювала чай з цих гілочок і сушеного листя смородини і давала пити.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про шовковицу, насправді, спитала, проводячи аналогії з малиною - воно ж мокре і те ,і те цікаво, скільки ж це часу.Сушила полуниці, залишилось трішки місця, під рукою була недоїдена чорниця - вона навіть на половину не висохла за той час, що знадобився полуниці.Про абрикоси дуже зацікавило. Напевно, їх сушити доведеться не один день?:) А траву сушити можна? Базилік там ,якись? Чи його можна і так? А т опро кріп казали, що як сіно виходить[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Та ні, мабуть! ))) Якісь то були наші, на них були наклейки "Закарпатські" чи щось такє. )) В Сільпо були невеличкі такі. )) Але на дачі вже росте Голден, тож скоро й своїх буде достатньо. :) З шовковиці я люблю варення. Колись мая бабуся варила - така смакота! Найкраще в світі варення! Сто років вже не їла. Хоч би наш прутик скоріше ріс. :) А абрикосів вже чоловік насушив трилітрову банку. )) Ще одна деревина має достигнути, то ще буде. Знову про бабусю згадала - вона нам мішками сушку передавала. На даху влітку було градусів 60, як не більше, і все заставлено було дерев*яними такими підносами, на яких лежали абрикоси й вишні. А нарізані яблука і груші висіли на нитках під дахом. )) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, ясно. )) Колись ми ходили по городу, рвали різне листя і заварювали в чайнику, то називалося чай. )) Дуже смачно було. Дякую за поради! )) Буду все сушити, багато такого не буває. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про "виноград в окріп" прочитала в якомусь журналі для огородників. Була ціла стаття про виноград, на сторінку. Я навіть її собі десь вирвала, щоб не забути. )) Тепер треба її знайти. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах