Дієта №1, хе-хе...

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

якось було діло, місяць пила "компот" з насілння льону і "суп" проціджений з вівсяних плстівців.+ Сухарі лише з прісного батона. Ще пила відвари трав, шукала, що підходить.Лише черезе 3 тижні потроху почала вводити тефтелі парові, 50 гр зранку і ввечері.Потім супи овочеві перетерті пішли в раціон.В цілому 3 місяці відновлювалась. -8 кг.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нынче лучше самим печь - сухари) или батон домашний? [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є у мене такий пОцієнт )) Супи-пюре, овочеві пюре, каші, запечене м"ясо і риба. Омлети. Овочеві запіканки з яйцем. Молоко і нежирний йогурт без додатків.З випічки - бісквіт, струдель, сухарі. [+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна і одне і друге, залежить від рецептури () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не, я хлебное не пеку. [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от да, якшо так - то і жить можна)) фактично, не можна свинини, смаженого і свіжої здоби.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мені хочуться баклажанів... І стоять вони, закручені з фасолькою, уууу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Яка ви балувана )) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах