Дієта №1, хе-хе...

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Дієта №1, хе-хе... Дівчата, тут таке діло - кому піст, а в кого виразка загострилася і дієта №1.Варене-парене, нежирне-негостре, з фруктів можна печені яблука і банани))Світить мені на ній мінімум 2 місяці, так шо дуже актуально урізноманітнити моє життя.Хто шо підкаже? (мультиварку, виявляється, я купила дуже вчасно).Каші-картошки, парові котлети і рибу на пару я і так доперла. Що ще?І цей, яку випічку можна? Прочитала, що можна сухі бисквіти, це ок. дум.ю про чізкейки в мульті. Що ще?Велика подяка всім небайдужим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

які бісквіти з чизкейками при 1й діеті? тільки каші розмазні і ніяких смаколиківякщо це перший стіл по Певзнеру; то там практично нічого не можна[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ 100 )) ш
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну а чим чізкейк принципово відрізняється від творожної запіканки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я читала по Космодаміанському, написано було про випічку - сухі бисквіти. Я ще не пекла))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ось посилання (виправдовується за грішні думки) http://www.homeomed.ru/dieta_N1.htmХлеб пшеничный из муки высшего и 1-го сорта вчерашней выпечки или подсушенный; сухой бисквит, печенье сухое, 1-2 раза в неделю хорошо выпеченные несдобные булочки, печеные пирожки с яблоками, отварным мясом или рыбой и яйцами, джемом, ватрушка с творогом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви краще роздрукуйте всі ті посилання з інтернету і покажіть своему гастроентерологу тому що загострення виразки і цей перелік не сумісні ( дуже вибачаюсь за свое імхо))загострення виразки - це по суті відкрита рана в шлунку і те; що пропонують в гуглі ( я ходила читати) сильно перебільшенеМісяць на жорсткій діеті складно; але починати треба саме так і вже потім потихеньку розширювати[+sign]Если проблема имеет решение — то волноваться незачем, если решения нет — то волноваться бессмысленно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Суфле из курицы, кисель, тефтели. [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можу помилятись, але брат пив дуже багато настоянки на насінні льону (чи як воно там називається? в общем, льон заливається окропом і трошки кипить), а також "живу" воду, настояну на прополісі.Думаю, може, замінити живу воду питною, а от прополіс доведеться купити (то такий в грудочках, ого треба дрібочку)по їжі не підкажу, бо в брата робота така, що особливо притримуватися не будеш.А, ще Лужанську пив без газу.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в стопятсотый раз поумничаю - при обострениях и назначенных строгих диетах даже мысли не должно быть о разнообразии, ограничения и еще раз ограничения!!! Все, что вызывает вопросы - сразу отбрасываем и даже не вспоминаем, тем более при язве ((Ваш лечащий врач должен был уже давно дать Вам предписания и их лучше выполнять.Поправляйтесь! )) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лікарка сказала "дієта №1" - каші-розмазні, все варене-парене-мелене, печені яблука. Можна сирі банани. + але я от думаю, що з того меленого фаршу можна сооружать.Зробила от в мультиварці бефстроганов з тушеного м"яса - нічо, жити можна
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, це мені теж треба зробити, дякую за нагадування
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хоть и много замечаний, но посмотри+ Вот эту книгу.http://padaread.com/?book=73606&pg=185Поправляйся![+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо! а какие замечания имеешь в виду?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о нет... и сметана, и томат там?? поддерживаю Лень, диета - это не праздник, к сожалению:( потерпите без выпечки и прочих излишеств [+sign]- Не люблю людей.- Ти просто не вмієш над ними знущатись![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 если вы начинаете радоваться подсушенному хлебу - значит диета правильная ))) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы тут 5 стол обсуждали, много противоречивых рекомендаций В меню. Пролистай, насамом деле много интересных рецептов.[+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

купила сухарі і печиво Марія. томат не ризикую в жодному разі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вчора на ніч три сухарі сточила))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

марія з маргарином [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну блін, да... але реально хочеться їсти весь час, бо дієта некалорійна. і шо дєлать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сухарі краще сушіть самі хоча б з батону (правда, зараз і батон з маргарином)є в продажу бублики "малятко", вони м.б. на рослинній олії, але, як на мене, вони таки добряче забивають шлунок і важкі, я би їх теж не рекомендувала.чому дієта прям така вже некалорійна? каші з трохи масла (можна ж вам?), парове перекручене м"ясо, риба, печені яблука, банани доволі-таки калорійні, випити 2 чашки чаю з сухарями і з медом - нормально можна наїстися:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кисель, молочные каши, молоко... пюрешки и муссы... брр, как вспомню... [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Девочки, а можно есть вкусные сухари, от высушенных булочек или можно только от батона точить? [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах