а навчіть мене болоньєзе робити! (бажано терміново:))

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

а навчіть мене болоньєзе робити! (бажано терміново:)) а то замість замовлених 2 кг мнєса, отримала 800гр.але ще є фарш в холодильнику, можу розморозити скільки тре.думала робити спагетті 4 сири + песто, прийдеться переграти на болоньєзе. чи це нереально?елладкін прочиталаhttp://elladkin.livejournal.com/275115.htmlзрозуміла, що у мене все буде неправильне.замість пасти куплю помідори у власному соку.є ще в мене літр домашнього соку, чи він не підійде?молоко... воно там точно тре???і оце "готове рагу має ніч простояти" - то правда?вспамажитє хто чим може, бо вже маю бігти в магазин:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почитала ще бєлоніку http://belonika.livejournal.com/61470.htmlв принципі, це більш схоже на те як я для лазаньї рагу робила.вершки замість молока.а панчетта - то ж сало? точно треба стільки сала???[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і да, як розрахувати, скільки спагетті варити на, припустимо, 10 дорослих? скільки вішать в граммахь?:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://www.foodclub.ru/detail/12069/ И народ активно советует не спагетти к болоньезе. [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в принципе, 100 гр сухих спагетти на двоих - это если рассчитывать ресторанную подачу, т.е. выдала каждом и усе ;)а если дома и едоки нормальные, то я бы сварила больше, т.е. 1 кг сухих. Ведь их всегда можно оставить на разогрев [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, правильно, похоже просто на рагу панчетта - это бекон вяленый в соли. Придает определенный привкус, но можно и др. продуктами это сделать - вяленое мясо или копченное, бекон.Жирность можешь корректировать на свое усмотрение - жирным мясом или сливками, а также сыром[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От десь цого рецепту і тримайтесь (+) стосовно самого соусу ( я ваш соус мала на увазі), потім просто пармезану додати))Я завжди роблю більш ледачий варіант, схожий на той, що в цьому рецепті http://pastapaolo.com.ua/ru/master-klass-kak-prigotovit-pastu-boloneze/.На 10 брала би близько 700-800 спагеті. Домашній сік на мою думку не кращий варіант для спагеті, на відміну від лозаньї.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. мені вершки теж більше до вподоби:) [+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно. куплю помідори обезшкурені + з кількістю таки не можу визначитися.галюсіко мені сказала розраховувати по 150 гр сирого мнєса на людину і варити кілограм сухих спагетті на 10 чоловік (я, правда, думала, може 1,5кіло зварю) а тут, виходить, пишуть 400грам м"яса на 6 порцій. то на 10 не півтора кіло треба, а менше кілограма???[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і галка каже кіло варить... тобто, півтора не варить, да?:) (у мене звичайна хазяйська паніко "люди лишаться голодними":))[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, тут прям покроково! дяк:) + нічо не знаю, у мене накуплено купа італійських спагетті, яких малим не можна, а я не їм. хай гості їдять:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

полтора - это много [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок:) [+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

еще баклажаны туда хорошо добавить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

що, правда????? [+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

видела или у Оливера или у кого-то такого остальное почти как у Белоники, за исключением мелочейтушил он часа полтора-два и помидорки были в собственном соку ну и зелень свежаяя добавляла баклажаны, только кольца припускала на гриле и резала полосочками
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прикольно:) але у мене бакли не всі люблять, так що пропущу:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И я за больше)+ Стандартной пачки 500 гр этих изделий с разными соусами добавками еле хватает на раз моим троим пацанам) меньшему четыре)))[+sign]Учеников узнают по любви.А не по протестам или политическим речам.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого 8-0!!! то таки півтора варить? хоча до цього ще салати і закуски будуть...зварю, мабуть, кіло, якщо що - то доварю:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

1.5 забагато (+) я би брала 900 десь, ну чи 1 кг, звана ж вечеря)))Спагеті десь теж так сухих, не більше 1 кг.Момідорів і овочів не жаліти, баклажани моі не люблять.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да ну вас с вашим болоньезе))+ вчера начиталась, приготовила и наелась на ночь - практиццки без макаронов, просто с хлебушком, макая)мужу посыпала сыром - вкуснее гораздо, но и жирнеедо сих пор отходим от этого пирдуха)))))и да, делала примитивно: овощи пассеровала, потом фарш туда, мешать, воды долила и тушила долго. Потом добавила домашний томатный сок, упарила, сливки и готово. Такой себе упрощенный негостевой вариант) тем не менее, ели урча (с)[+sign] "Каждый раз, когда мы даем взятку - для получения разрешения от чиновника или чтобы избежать написания протокола милиционером, мы поддерживаем систему отношений, из-за которой умирают украинцы на востоке страны"(с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я майже так і робила, тільки замість води - вино (поки мішала над тяцею за 20 хвилин від випарів сп"яніла:)), замість соку - томати обезшкурені у власному соку."сьєлі урча". і, да, навіть двох пачок спагетті виявилось вдвічі більше за потрібне.дякую усім, баришні, за поради:)[+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) а 2 пачки це десь 800г? (+) я ще навіть ніколи не варила одну повну пачку. синеньку таку, не знаю скільки там г.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спагетти фасует по 500 гр или 1 кг если это нормальный производитель[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, по 500 гр. [+sign]чистий дім - ознака просраного життя[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах