Где купить вкусной рыбки

31 сообщение в этой теме

Опубликовано:

хочу якогось білого фііле на котлети парові, щоб кісток не виймать (або щоб тільки хребет вийнять)і ще послухаю про те як розпізнать погану червону "дефростовану"[+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы так стейки палтуса купили в океании смердели так аммиаком, ужас
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Океанія ( їх декілька), на столичному в одному місці сподобалася риба (++ Свіженька і можуть випотрошити та почистити.Дари моря не люблю, брала там не зовсім свіжу дораду та палтус(Глобал фіш - але асортимент не дуже великий свіжої.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а поточніше про Столичку можна? яка саме точка? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по моему вкусу на котлеты хорошо подходит филе судака и щуки учитывая, что у тебя есть мясорубка-зверь, то все косточки перемелются, в крайнем случае, пропустишь два раза.Я обычно добавляю в фарш творог, который позволяет сделать котлетки жирнее, а значит мягче и приятнее ))Что касается дефростованной, то проблема даже не в том, что она была разморожена, а в том правильно ли она была разморожена и как долго после этого лежала. Определить это сложно, т.е. надо узнать у продавца, который скорее всего не признается. Именно поэтому я тщательно рассматриваю такие куски, нюхаю их, не гнущаюсь развернуть, потрогать мякоть. И скорее отдам предпочтение замороженному куску, чем выглядящему охлажденным ;) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мене там цікавили дорада та червона, зазвичай (+) Вчора були, дорада чудова, свіженька, судак теж, форель також виглядала відмінно, однак іі не брали. Взяли раків, довсі шарудять і повзають на балконі. Коли зайти в магазин, з лівої сторони щось з сушами, потім свіжа риба на льоді, там жіночка продає, і потім через метрів 10 знові продають свіжу рибу на льоді, продає весь час чоловік, йому допомагає парубок ще. Я зараз весь час купую там, коли мені ліньки їхати кудись окремо за рибою. Заїхали, усе купили і я вільна. Щоправда тепер все зачиняється рано, як на справжньому базарі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение