Лянка, помнишь, ссылку даваоа на шварцвальдское печенье?

58 сообщений в этой теме

Опубликовано:

дають але не фанатично, він на папері весь і упарюється за час сушки головне не перегріти, бо перша порція у мене в карамельки перетвориласьа так дуже смачнотримаю зараз в морозилці ,місця мало ,не приторніі не такі розлізшіся як після того як їх варити як варення
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ясно... я боюся просто, що у сушцы мотор можуть залити. у морозилці в мене місця взагалі немає... і стільки сушки, що все одно в морозилку не влізе:)[+sign]тем, кто меня не любит, надо принять одну простую вещь - цианид калия.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там там прикол в тому що пів відра вишень влізло у 2 невеликих судка:) ..і весь прикол в тому що температура вища ніж в сушарці а час меншийтому і не варені і не сушеніа такі в*ялені не сухі і не розквашені:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а сколько у тебя их? считала? я вчера выхватила опять передачку Найджелы Лоусон - у нее большой плетенный ящик с формами. И она вообще душка ;)[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я напекла и очень всем понравилось это печенье, спасибо многократное:) к тому же очень хорошо в блоге расписан рецепт, надо ему следовать. [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на здровля:) [+sign]тем, кто меня не любит, надо принять одну простую вещь - цианид калия.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ясно:) [+sign]тем, кто меня не любит, надо принять одну простую вещь - цианид калия.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ммм,краса я таке надибала колись, але так ы не зробила чогось[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение