Ану, пошліть мене - потрібне дуже бюджетне меню для ДН.

57 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ги ги :) не подумала про це просто як вічно худіюща жінка це для мене мрія - жерти багети з маслом і часником
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

блііііін, це ж дофіга їжі! [+sign]"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я???"©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"я вас чудово розумію!"(с) [+sign]"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я???"©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по суті робиться пропорція 1/1/1 т.б. спочатку варите сироп стакан цукру на стакан води, студите його (ну щоб не окріп був) додаєте лимонний сік і порізані шкірки лимона ,або цілий лимон на маленькі скибочкипотім усьо студите - це заготовкаколи прийшли гості - домашні в графин свіжа м*ята, лід, сироп + мінералка за смаком сильногазованапропорцію вираховуєте дослідним шляхом:)м*яту бажано товктидуже смачно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сольоності маринованості будуть моє -"огород" лечо, баклажани гостренькі, і батьки привезуть квашену капусту.а де два цезаря, щось я не в"їхала :-) ? [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

аа, щас напишу як я роблю цезар філешка круяча обсмажена, пекінка, помідори, трішки часнику, зелень і пармезан.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

класс, спасибо)) а заготовку держите в холодильнике?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та да, але гості -батьки -мої і свекор, ще мій брат, який поїсти не дурак, і мужа брат, всі з роботи. ще згадала -купила 1 сєльодку і 1 скумбрію копчену, ще зелена цибуля з яйцем буде і огірочком.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мохито - это какой торт? так всегда хвалят Ваши торты - интересно стало))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мохіто це новий, з нета, завжди робила те, що подобається гостям, а це захотілось зробити щось для себе. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а можно ссылку))?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ти - богіня:) я на подібні подвиги вже не здатна:) [+sign]"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я???"©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ніфіга собі бюджетно)))) це ж як на весілля)) + бубліки не треба... якось воно ну зовсім ніяк... імхо.щуку треба або тушити, або фарширувати (але це для великих щук), або рибні котлетки, а з решта - якось уху звариш.бубліки не роби, просЮ)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я з недавна почала + подавати фірмові перші страви - або суп-пюре з печериць, або зупа помідорОва, теж пюре.з дрібними сухариками власноруч зробленими на оливковій олії.всі хвалять і їдять аж за вухами лящить)))головна гаряча страва в мене також одна, плюс варені (тушковані) овочі.десерт.для початку - два-три салатики, якісь корзинки або з ікрою, або заварні з паштетом - і все.не люблю, коли на столі купа страв, які між собою ніяк не дружать, а через таке асорті у половини ще два дні "прімітє імодіум")))краще дві-три страви, але влучно и смачно, ще краще, коли вони будуть однієї національності (будь-якої), аніж п,ятнадцять з бубліками і плавленим сирком...імхо сто разів - просто інший погляд на гостину)))) всі наші друзі переходять помалу на нашу "моду"))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ох, Наталю, без перебільшень скажу що це мінімум зазвичай салатів штук 5, голубці, холодець, картопля, котлети, курятина, відбивні, риба кількох видів, оселедець, червона риба, канапки з ікрою, налисники, торт, чай, фрукти, овочі і т.д.обжираловоправда таке тільки коли збирається більш старше покоління.я от думаю може зі щупачків зварити юшку?[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

як молодь збирається я теж так, багато не готую я зараз люблю влаштовувати шось типу тематичних вечерь -і вже від цього "танцювати"бубліки -і шо мені тепер з фаршем робити?котлети- не дуже святково , може заморозити "для себе"..[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нафаршируйте им шампиньоны. .[+sign]Если посмотреть сверху, то с сбоку покажется, что снизу ничего нет.... [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

йомайо))) нє, навіть мій тато, який налопатися не дурак, би коні двигнув)))) + це ж реально дофіга.ти цей, мужикам на м,ясо напирай - дві -три страви з м,ясом, окремо овочі порізати, і ковбасу-сир для найголодніших - і не мороч си голову з тими витребеньками - холодець-голубці на Пасху звариш)ти ж не залізна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ох, я мужу заікнулась що хочу селеру (стебла) мокрву і капусту цвітну (сиру) подати і до них соус - як він на мене глянув.... "ну не знаю, а хто таке їстиме" [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я ж кажу, мняса їм, мняса!))) () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ти смієшся, а мамця он дзвонила кілька разів питала чи може їх таки зробити голубці і це при тому, що її в четвер прооперували.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вона довго не тримається:) нє роблю з ранку перед приходом гостей до вечера зазвичай не доживає:)і ще треба мати досить мінеральної води в хаті (краще всього синя моршинська:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

аааа, ну понятно))) надо будет попробовать - только мяты пока еще нет, только только пару череночков на даче нашла ()воды у нас как раз всегда несколько упаковок)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

шо це за торт такий на 200 грн? Спечи, дешевше буде. Хочеш - дам рецепт п*яної вишні, дуже дешевий торт.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

насмажити невеличкі котлетки, перекласти дерунами і запекти в горщиках))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение