Косметолог - гіпнотизер, сумна історія як розвели мене((( (довго)

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Косметолог - гіпнотизер, сумна історія як розвели мене((( (довго) Вирішила я зробити чистку обличя і далеко не ходила пішла в салон, біля свого будинку, "Premium"на Познякаї., перед тим декілька разів там стриглась. Ціна на стрижку покраску 500 грн (це для загальної інформації про цінову категорію). Перед тим зайшла і записалась і запитала косметолога скільки це буде коштувати. Вона подивилась на моє обличчя під лупою і сказала, що шкіра обезводнена і закупорена, що ужас-ужас ( шкіра досить чиста не беручи до уваги чорні цятки, які час від часу я бачу, тобто ніяких прищів, зимою буває суха і шелушиться) Сказала що тут потрібен великий фронт роботи і буде це коштувати більше 450 грн. Я під впливом її слів про ужас, подумала що готова заплатити трохи більше 450 грн раз така ситуація плачевна...Прийшла я через годину по записі, вона включила музику, сказала щоб я роздягнулась, дала мені тоненький халат (на чистку лиця в такому вигляді вперше). Шаманила вона майже дві години. Намащувала якимись кремами, сумішами, я все чекала коли ж почнеться чистка...А ще нанесла мені на обличчя якусь суміш яка страшно пекла і гріла, пояснила що так має бути. Потім легенько буквально 5-10 хв провела чистку + маску. Поки я лежала ,почала набирати в маленькі бутилочки креми мені додому, щоб продовжити дома догляд. Коли прийшлося до розплати, довго набивала щось там на калькуляторі і озвучила суму 960 грн за саму чистку з маскою + 1200 грн за кремчики на домашній догляд (молочко, тонік 180 мл і крем денний і нічний по 15 гр і якусь ампулу) ТОбто за все 2 160, я при собі мала 1200, заплатила за роботу і умивалку. Ще вона сказала, щоб я завтра прийшла на реабілітацію після чистки...Мене як паралізувало, ніякого чеку звичайно мені не дали. Дома я вже все обдумала, прокрутила і зрозуміла, що мене тупо розвели, або я просто чогось не розумію. На другий день чоловік стригся в іншій перукарні, а ми розговорились з дівчиною- косметологом, вона сказала що на позняках немає таких цін, що мене розвели та ще й погано почистили (що я і сама замітила). І порадила піти і все вияснити, та горе-косметолог сьогодні буде всалоні а я не знаю, що робити. Чи це дійсно такі ціни, що їй предявляти, адже чека у мене немає. Чоловікові нічого не сказала, куди діла гроші сказала що потратила 500 грн на чистку. Я дура це правда...Я аж плакала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та ви не дура... Щось це і справді дорогувато як для Позняків ((( А без чеку, на жаль, Ви нічого нікому не доведете. Та "косметолог" скаже -- хто ви? що ви? я Вас ні разу не бачила! Хоча можете спробувати перевірити її щоденник чи блокнот, де вона записи свої робить, адже вона Вас записала на прийом. Моїй подрузі так в дорогому салоні волосся дуууже зіпсували, добре, що чеки в неї були, то вона судилася з тим салоном, здається, і виграла суд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я жалкую, що в той же день не пішла, а сиділа і рюмсала і думала, що можливо воно так і коштує. А ці креми, що вона мені хотіла впарити, вона ж повинна була мене запитати, чи мені потрібно, чи я зможу за них розрахуватись, а не зразу пакувати в бутилочки, і говорити мені що без них нормального результату не буде...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сумно, треба їх якось наказати ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А як? Я одразу запримітила, що її цікавило яку я суму готова виложити, а не які процедури мені дійсно необхідні. А ще коли я запитала чи розраховуватись з нею чи в адміністратора, вона сказала, що можна у неї в кабінеті....що я і зробила. Розумна мисля приходить опосля...Пробачити собі не можу, що я так протупила, це вперше зі мною таке. Зазвичай я все уточняю все проговорюю і аналізую, а тут як омут якись..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Очень просто наказать: озвучить имя-фамилию косметолога и название салона ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 Что бы сейчас сделала я - пришла бы в салон и попросила чек, который четко показывает картину в соответствии с прейскурантом цен этого салона. Мило улыбаться и настаивать на чеке по оказанным услугам, а именно, требовать детальную калькуляцию общей суммы по всем вашим маскам-примочкам. В случае отказа от выдачи чека, мило сказать, что далее будете решать вопросы с ОЗПП...Кста, наше Дарницкое отделение помогло нам по многим вопросам, рассказывали, какие действия нам предпринимать.И +1 озвучить на весь форум - адрес салона и имя косметолога. И не киснуть!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А Вы сходите сегодня в салон, подойдите к администратору, и спросите, сколько у них стоит чистка лица, от и до+ И озвучьте выложенную сумму + сумму за кремики. А там уже будете смотреть по реакции администратора. И конечно назовите имя этого чудо мастера(((.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Администратор очень запросто может быть в доле. Они друг дружке все бесплатно делают и на клиентах стоимость отбивают.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это как делать маникюр - сам маникюр 50 грн, а потом основа под лак плюс лак плюс сушка, мазнуть руки кремом гордо называется массаж рук и так далее. Общий счет в разы отличается от суммы просто маникюра. так что администратор - это не выход.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не расстаивайтесь Бог не фрайер и все видит. Салон, который стороит бизнесс на "обобрать" никогда не будет процветать.Ушлая косметологша - ну нажилась один раз, но больше такого не будет.Я сама живу на Позняках - для меня такой салон дорогой (по цене стрижки), но спасисо буду знать и туда ни ногой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я вам искренне сочувствую... послушаю, тоже хочу к косметологу попасть...Вот тоже решила пойти в салон, где мне красоту на голове делают. Спросила сразу : мол на какие я деньги попадаю. и что вообще мне нужно. Барышня посмотрела и озвучила-чистка от 180 до 220 грн, в зависимости от маски+рассказала, что советует для дом ухода. Ну вроде так без особой обдираловки, но после вашего рассказа как-то страшновато(((Кстати, все что она советовала для дом ухода, я глянула в инете и цены особо не отличаются. но я все-равно заказала в инет-магазине, а то что не нашла буду в салоне брать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую Вам за підтримку, майстер Надія чи то Миколаївна чи Михайлівна років 50, а салон я називала Преміум з перукарами там все нормально а от ця косметолог(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ви поступили розумніше ніж я, та й мені хочеться вірити що є порядні нормальні майстри, принаймі до цього випадку все так і було)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якби я знала про косметолога, я б сама не пішла. А перед тим я підстригала чолку у дівчинки -перукаря і запитала в неї про їхнього косметолога, вона мені відповіла що потрібно спробувати, що воно як кому і так на мене глянула багатозначно (збоку стояв адміністратор і все слухав)...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

такое с каждым может быть пока не разберешься что и как..конечно к косметологам лучше по рекомендации ходить, но вы действительно не расстраивайтесь.....теперь будете знать, что такое бывает и будете внимательнее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую не буду розстроюватись) Це звичайно дуже прикро і неприємно, але не смертельно) Надіюсь більше не попаду до непрофесіоналів) Мені вже трохи перейшло...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот от них объявление оработе, её имя указано... http://work.com.ua/jobs/by-company/26953/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне дурно от вышеназваных сумм сделалось в салоне, где я стригусь чистка стоит 250 гривен на Алголоджи...[+sign]\\\"...всё равно что для того, чтобы плюнуть в кого-то дерьмом, нужно сначала полон рот самому набрать, с опасностью подавиться.\\\" (с) RiverdanceБелааааая стреекозаа люююбвииии, стреекоозаааа в путииииииииииДа[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

грустно((( развели так развели... сама в таких ситуациях выкладываю деньги, а потом сижу и думаю, "ну как я могла быть таким лопухом"....И такое зло берет от бессилия..А не написать ли Вам в жалобною книгу? ну да, чека нет, но Вы обслуживались, услугу оплатили, имеете право высказать свое фе.Возможно при просьбе дать жалобную книгу, можно будет решить вопрос полюбовно..[+sign]Самая счастливая мамочка!!ЗНАЮ, ВЕРЮ, НАДЕЮСЬ, ЛЮБЛЮ))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ага там ціна чистки в прейскуранті теж коштує приблизно 300 грн. Але ж саму чистку ніколи не роблять, там всякі попередні процедури, а потім заспокійливі маски і крем. А в них це все в процедуру "чистка" не входило як виявилося постфактум((( А все плюсували і плюсували...Все таки я сьогодні піду і все виясню...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну вот в моем салоне со всеми предварительными процедурами и косметикой 250 гривен... вообще ужасная ситуация...[+sign]\\\"...всё равно что для того, чтобы плюнуть в кого-то дерьмом, нужно сначала полон рот самому набрать, с опасностью подавиться.\\\" (с) RiverdanceБелааааая стреекозаа люююбвииии, стреекоозаааа в путииииииииииДа[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тепер без рекомендацій по факту - нікуди і нізіщо, навчило мене. Саме головне, що було у кого поспитати і "позичити" хорошого майстра, так нє загорілось мені в той же день і фсе((( На щастя вже знайшла нормального косметолога, яка робить чистку в салоні 350, а на дому звичайно сума у неї менша) В суботу іду виправляти недоліка, бо що робила чистку, що радіо слухала, таке враження що вона мене просто понамазувала 10 кремами...в десять слоїв, не було і не має відчуття що шкіра відкрилась і дихає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сумна історія ,але я б спробувала повернути свої гроші 3 кроки:1)прийти в салон і демонстративно підійти до куточку споживача, щоб переписати на очах у "ізумльонной публікі" контакти управління захисту прав споживачів2) попросити в адміністратора контакти господаря, спокійно пояснивши, що хочу обговорити з ним якість послуг в салоні 3) заодно попросити книгу пропозицій, причому це треба робити голосно і впевненно, так щоб чули інші клієнтиголовне прийти не самій, а з кимось, для підтримки. і при цьому не зриватись, а говорити спокійно. якщо скажуть, що адміністратора немає, запитати, коли буде і сказати, що ви з задоволенням його почекаєте в самій перукарні.у вас є спокійна і врівноважена подруга, яка справляє враження солідної досвідченої людини?інший типаж, який може спрацювати - яскрава жінка ,яка привертає увагу оточення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну я не тускла в принципі) І на мене завжди звертають увагу))) І хамлю я рідко але мітко Я думаю я сама справлюсь, жалкую про одне що я не пішла по гарячим слідам. Дякую Вам за пораду. Я всі поради нотую і ними озброюсь)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение