Все-таки шикарний подарунок - фотосессія!

31 сообщение в этой теме

Опубликовано:

спершу подивилася на зразки чужих фотосесій в інтернеті Прикинула, як і в чому я б хотіла сфотографуватися. Потім купила/позичила необхідний одяг і аксесуари. Сфоткалася в них дома, надіслала знімки фотографові. Узгодила з нею, в чому мені краще, що ще можна додати. Потім привела в порядок руки/ноги/лице. Взяла на зйомку трохи більше нарядів, ніж домовлялися. Недаремно, дещо фотографові сподобалося і з необговореного одягу. Мені радила пошукати яскравий, цікавий, оригінальний одяг. Загалом дуже конструктивно радила і в процесі знімання постійно підбадьорювала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Когда увидите рез-т сдайте, плз, контактик :-)[+sign]Заботясь о счастье других, мы находим собственное ;-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поделитесь координатами фотографа в личку, пжл [+sign]Теперь я знаю, что чувствовал Кай, когда растаял лёд в его сердце! Спасибо тебе, МОЙ АНГЕЛ!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Купувала і я фотосесію на групоні. враження неоднозначні Плюси -- з 180 фото штук 40 пристойні, штук 20 кльові, а тут уже починаються мінуси.--решта так собі, а місцями і брачок відвертий. Дівчинка -фотограф років 24 одразу заявила, що фотографуватиме годину (замість 2 заявлених),за умовами мала на диск записати всі фото, не записала, тільки виклала і інеті. Мала відфотошопити 25 штук, зробила 16, решту робити відмовляється, мотивуючи браком часу. Поки мене фарбували, вона фотографувала дитину мою -- я не проконтролювала процес, тому фоток малою практично нема, є багато тільки старшого. До візажу претензій не маю, вийшло гарно. Словом, плюс той, що дешево, а взагалі так собі.[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а поделитесь фотографами желательно + работа в студии.хочу купить куме сертификат на ДРтак чтоб не очень шкалили цены.наткнулась на одну фотостудию по 250 грн в час и качество фоток очень очень. хочу что-то для сравнения посмотреть бюджетное.. не находится...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 Почти как на свадьбе - все вокрут тебя вертятяс, а ты такая красивая Мне тоже понравилось:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах