Леся Оробец восстановлена в списках:)

69 сообщений в этой теме

Опубликовано:

раніше було не дуже добре враження, а тепер і поготів. Що може зробити для міста, для людей людина яка власними силами нічого не досягла? [+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

девушки, а текст? не могу я на ФБ с рабочего компа выходить! [+sign]Мы любим трагедию. Мы обожаем конфликты. Нам нужен Дьявол, а если Дьявола нет, мы создаем его сами. Чак Паланик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) [+sign]Вика и ТимкаЕсли можешь повлиять на ситуацию - не нервничай и повлияй. Если не можешь повлиять - тогда тем более не нервничай, все равно ты ничего не изменишь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))))) поддерживаю) [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, не сняли. Был комментарий в новостях, что это не противоречит законодательству... Раньше она не вызывала у меня никаких эмоций, теперь раздражает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там ничего особого нет ,капслоком + "Друзі, ми перемогли. ЦВК одноголосно поновила мене як кандидата в мери, і в депутати Київради на чолі списку партії "Нове життя".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто вже закон не діє, чи як завжди в законі для "своїх" велика дірка)))? якщо ця людина дозволяє собі порушувати закон, ще до того як...., то про що можна взагалі говорити.[+sign]...И все как будто под рукою,И все как будто на века... (Б. Окуджава)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чим би дитя не тішилось... Вона не була моїм кандитом, думка не змінилася. Ставлення, як до Олеся (хлопчик з гарної родини, в метро ніколи не їздив) у спідниці. В 30 років депутат ВР - виключно за розумові здібності? Авторитет тата не допоможе, руку "кормящую" кілька разів куснула (добре, хоч за косу не потягала)...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я как бы и не думала даже за неё, так как она была в команде Тигибка не так давно (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну щось таке))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Леся стала депутатом ВР в 25 лет, и уже 7 лет как:)()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет она совсем неглупа и неплоха, но я так скажу - она несколько раз не захотела потратить на меня свое время, потому я не вижу повода тратить на нее свое (работать в ее команде забесплатно) [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

...? Для мене ця різниця не принципова... Стосовно віку, на сьогодні депутатів ...до 34років включно - 26 осіб! - з по-між 450. А от перегляд її законотворчої діяльності на оф. порталі ВР досить цікавий: відверто кажучи, небагато напрацьовано. ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Щодо "неглупа и неплоха" та депутат ВР або мер міста-мільйонника - лежить прірва. Я сама в розпачі, кого обирати. Але не "даму" (в лікарському сенсі) - 100%
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Змахує на сценарії БЮТ Посварити Кличко з Оробець і набрати балів для Бондаренка Ось і політологи про це пишуть: http://obozrevatel.com/politics/23548-ekspert-rasskazal-komu-vyigoden-skandal-s-otstraneniem-orobets-ot-vyiborov.htm
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что за бред? где Вы такое вычитали, в Вестях?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так те, що ми бачили, як вона кричала на Кличка - фейк, актори? [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не прихильниця Юльки, але це вже занадто :). Або вона дуже добре вивчила Лесю і скористалася її запальністю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах