Фітнес та інші (давайте поговоримо)

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Фітнес та інші (давайте поговоримо) Цього року я нарешті прийшла до спорту. Мій шлях був довгим і заплутаним - час выд часу я купувала жіночі журнали і зберігала сторіночки з комплексами вправ, один раз навіть цілу книжку замовила (про ніжки світового стандарту), качала відео і зберігала ролики на ютубі, але нарешті-таки прийняла факт, що вдома я сама себе не зможу заставити працювати регулярно, і пішла в люди:) Спробувала спочатку дуже інтенсивну програму, відчула, що таке "м*язова радість", стала витривалішою і бадьорішою, але взнаки це далося мало (за 24 тренування, що не так багато). Потім стало не дуже зручно їздити і час перестав влаштовувати, і я почала пошук біля дому.Знайшла ще один клуб - новісінький, чистенький, охайний, "жіночий", щойно відкрився, багато групових занять в різних напрямках, приємні тренери. Походила, багато чого спробувала, зупинилася на тому, що мені найбільше сподобалося і підходило по часу. Маю сказати, що оскільки клуб тільки-но почав працювати, людей там небагато, майже на всіх відвіданих заняттях я була одна. Але не пройшло і півтора місяця, як мені повідомили, що той час, коли я вибрала відвідування, "мертвий", тобто безперспективнй, і "мій" тренер і час "моїх" тренувань будуть пересувати. Отже, на жаль, я знов у прольоті. Трохи зла на них. Хочу з вами поговорити, ну хіба це справедливо? Я маю можливість вирватися на тренування з 12 до 17, хотілося б займатися щодня в будні, ну хоча б 3-4 рази, поки діти в садку і школі. Чому той час, який зручний мені, для клубу "мертвий"? Так шкода втрачати хорошого тренера. Який можна придумати вихід? Платити за індивідуальні заняття? Напевне, це дорого. Шукати інший клуб? Ну я дещо подивилася, але все трохи від мене далеко і знову ж таки в проміжку з 12 до 17 мало пропозицій. Буду, звичайно, ходити і пробувати все, що більш-менш поруч і зручно по часу. Може, ви порадите щось, чого я не знайшла в гуглі? Цікавить все - від йоги до зумби, тільки б 3-4 рази на тиждень. Територіально - Оболонь, між м. Мінська та Оболонь, по Г. Сталінграда. Дякую!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

В дневное время очень тяжело найти групповые занятия. Обычно они рано утром или после 19.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

поищите другой клуб. или платите за индивидуальные занятия с тренером - как вариант. мне, например, было тяжело найти тренера, кот мог бы приходить на 8 утра, но я все таки нашла.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А вы могли бы заниматься самостоятельно? У вас супер условия, вы можете 3 раза заниматься силовыми и целый раз кардио.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

посмотрите сеть спортклубов Мастер Фит (+) на Оболони они тоже есть. Там бывают утренние и дневные занятия. Я когда-то на Троещине ходила, так вообще много чего именно днем было, и тренеры в то время по моим направлениям были оочень квалифицированные.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Самостоятельно - то есть дома с ютубом? ()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую, але ні, саме в цьому клубі взагалі для дорослих нічого немає с 11 і до самого вечора ()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ви шукали клуб чи тренера? а скільки коштує індивідуальне? ()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

в тренажерке, я думаю. Туда доступ всегда есть () [+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Прикро. Якщо вірити маркетологам + "мамочки" (а я з іх числа, власне) - це найширша і "найвдячніша" аудиторія. А взагалі мене трохи бісить, коли мені як клієнту прямим текстом говорять "нам так невигідно". Непрофесійно. Вже б краще просто вибачилися чи що
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Мені якось не пощастило перейнятися цією темою+ була раз на індивідуальному в тренажерці, стало ясно, що таких індивідуалок треба багато, однією не обійдешся. Та й не для мене то залізо, не сподобалося.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Нет, зачем? В тренажерном зале. Почитаете стартовые программы, и погнали - разогрев, попа-ноги (тренировка 1)/руки-спина (тренировка 2)/функциональный тренинг (тренировка 3), заминка, растяжка. И один день кардио - просто пришли и побегали 40 мин, потом еще растянулись. Это мой идеальный план для себя, когда я найду на это время и силы ))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Власне, я в процесі пошуку, роздивляюся ціни, розклади і умови + якщо поділитеся інформацією, буду вдячна. В моєму теперішньому клубі одне тренування коштує від 80 до 120 грн (в залежності від того, на скільки занять купуєш абонемент)розглядаю ще кілька варіантів: Блокбастер на Петрівці , Стимул, GymFit... Може, є ще щось? Ніколи не дивилася в бік танцювальних студій, але може мені туди?)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Мне тоже идеально было бы на 16-17, а в это время в моем клубе ничего нет (Спортлайф) [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну Вы же сами говорите, что были одна на занятиях. Клуб можно понять. [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я хожу в Мастер Фит на 9-00(+) умудряюсь завести одного ребенка в школу на 8-15, а второго в сад на 8-45 и бегу на тренировку;) А позже только в Спортлайфе (есть на 10, 11, 12)[+sign]....не воспитываю-помогаю расти....[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А я дома начала заниматься. Конечно, не всегда легко организовать себя, иногда просто лень, но я стараюсь, у меня есть результат, еще очередные - 2 кг, меньше попа, я стараюсь ездить на веле минимум 15 км натощак, вот тебе и кардио, потом немного занимаюсь дома, массажистку отличную нашла, у меня нет времени на спорт зал и групповые, но заниматься нужно.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Знаете, для самостоятельных тренировок нужен хотя бы минимальный опыт. Я видела в зале девушек, которые сами занимаются, умереть не встать, от смеха я чуть не загнулась, они же не знают, как правильно выполнять упражнения, такое исполняют!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1- жалко даже девочек ()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Есть на м. Дорогожичи замечательный тренер Если интересно, напишу все подробности в почту darya.kiseleva@gmail.com [+sign]Вы то, с чем вы связываетесь. Если вы устанавливаете связь с Бесконечностью — вы Бесконечность. Но если вы ограничиваете себя, тогда вы ограничены. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

фитфокс но на виноградаре, на 10 у них степ-аэробика[+sign]danjka83@mail.ru[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я не розумію, у нас на Позняках і Спортлайф, і Спортленд пропонують денні заняття і абонемент дешевий. особисто я не люблю бути одна, в групі зовсім інша енергетика.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Занимаюсь дома. Гантели,велотренажер,пресс качаю. И еще одеваю пояс для спорта,который препятствует перенапряжению мышц. С ним реально легче. https://l.instagram.com/?u=http%3A%2F%2Fbodyfitness-kpo-6ms.com%2F&e=ATPWbNVl3cORumCGRrZb2opV58qCgFuldb9hKzzoOCMyrAXpzW7cmhqaBxQWzDF1Fgp2vkUla46QpqY8

0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А я самостоятельно, дома тренироваться не монгу!... Мне надо в зале, среди других людей...

0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Занимаюсь дома. Гантели,велотренажер,пресс качаю. И еще одеваю пояс для спорта,который препятствует перенапряжению мышц. С ним реально легче. https://l.instagram.com/?u=http%3A%2F%2Fbodyfitness-kpo-6ms.com%2F&e=ATPWbNVl3cORumCGRrZb2opV58qCgFuldb9hKzzoOCMyrAXpzW7cmhqaBxQWzDF1Fgp2vkUla46QpqY8

Тут я согласен, не обязательно тратить деньги, сейчас существуют видео уроки в интернете, либо можно просто скачать комплекс упражнений с описаниями и картинками. Я в принципе так и делаю, занимаюсь каждый день, для восстановления сил пью бальзам Болотова https://balzambolotova.com/sport

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас