Фітнес та інші (давайте поговоримо)

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Фітнес та інші (давайте поговоримо) Цього року я нарешті прийшла до спорту. Мій шлях був довгим і заплутаним - час выд часу я купувала жіночі журнали і зберігала сторіночки з комплексами вправ, один раз навіть цілу книжку замовила (про ніжки світового стандарту), качала відео і зберігала ролики на ютубі, але нарешті-таки прийняла факт, що вдома я сама себе не зможу заставити працювати регулярно, і пішла в люди:) Спробувала спочатку дуже інтенсивну програму, відчула, що таке "м*язова радість", стала витривалішою і бадьорішою, але взнаки це далося мало (за 24 тренування, що не так багато). Потім стало не дуже зручно їздити і час перестав влаштовувати, і я почала пошук біля дому.Знайшла ще один клуб - новісінький, чистенький, охайний, "жіночий", щойно відкрився, багато групових занять в різних напрямках, приємні тренери. Походила, багато чого спробувала, зупинилася на тому, що мені найбільше сподобалося і підходило по часу. Маю сказати, що оскільки клуб тільки-но почав працювати, людей там небагато, майже на всіх відвіданих заняттях я була одна. Але не пройшло і півтора місяця, як мені повідомили, що той час, коли я вибрала відвідування, "мертвий", тобто безперспективнй, і "мій" тренер і час "моїх" тренувань будуть пересувати. Отже, на жаль, я знов у прольоті. Трохи зла на них. Хочу з вами поговорити, ну хіба це справедливо? Я маю можливість вирватися на тренування з 12 до 17, хотілося б займатися щодня в будні, ну хоча б 3-4 рази, поки діти в садку і школі. Чому той час, який зручний мені, для клубу "мертвий"? Так шкода втрачати хорошого тренера. Який можна придумати вихід? Платити за індивідуальні заняття? Напевне, це дорого. Шукати інший клуб? Ну я дещо подивилася, але все трохи від мене далеко і знову ж таки в проміжку з 12 до 17 мало пропозицій. Буду, звичайно, ходити і пробувати все, що більш-менш поруч і зручно по часу. Може, ви порадите щось, чого я не знайшла в гуглі? Цікавить все - від йоги до зумби, тільки б 3-4 рази на тиждень. Територіально - Оболонь, між м. Мінська та Оболонь, по Г. Сталінграда. Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В дневное время очень тяжело найти групповые занятия. Обычно они рано утром или после 19.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поищите другой клуб. или платите за индивидуальные занятия с тренером - как вариант. мне, например, было тяжело найти тренера, кот мог бы приходить на 8 утра, но я все таки нашла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А вы могли бы заниматься самостоятельно? У вас супер условия, вы можете 3 раза заниматься силовыми и целый раз кардио.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

посмотрите сеть спортклубов Мастер Фит (+) на Оболони они тоже есть. Там бывают утренние и дневные занятия. Я когда-то на Троещине ходила, так вообще много чего именно днем было, и тренеры в то время по моим направлениям были оочень квалифицированные.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Самостоятельно - то есть дома с ютубом? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, але ні, саме в цьому клубі взагалі для дорослих нічого немає с 11 і до самого вечора ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви шукали клуб чи тренера? а скільки коштує індивідуальне? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в тренажерке, я думаю. Туда доступ всегда есть () [+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прикро. Якщо вірити маркетологам + "мамочки" (а я з іх числа, власне) - це найширша і "найвдячніша" аудиторія. А взагалі мене трохи бісить, коли мені як клієнту прямим текстом говорять "нам так невигідно". Непрофесійно. Вже б краще просто вибачилися чи що
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені якось не пощастило перейнятися цією темою+ була раз на індивідуальному в тренажерці, стало ясно, що таких індивідуалок треба багато, однією не обійдешся. Та й не для мене то залізо, не сподобалося.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, зачем? В тренажерном зале. Почитаете стартовые программы, и погнали - разогрев, попа-ноги (тренировка 1)/руки-спина (тренировка 2)/функциональный тренинг (тренировка 3), заминка, растяжка. И один день кардио - просто пришли и побегали 40 мин, потом еще растянулись. Это мой идеальный план для себя, когда я найду на это время и силы ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Власне, я в процесі пошуку, роздивляюся ціни, розклади і умови + якщо поділитеся інформацією, буду вдячна. В моєму теперішньому клубі одне тренування коштує від 80 до 120 грн (в залежності від того, на скільки занять купуєш абонемент)розглядаю ще кілька варіантів: Блокбастер на Петрівці , Стимул, GymFit... Може, є ще щось? Ніколи не дивилася в бік танцювальних студій, але може мені туди?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне тоже идеально было бы на 16-17, а в это время в моем клубе ничего нет (Спортлайф) [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну Вы же сами говорите, что были одна на занятиях. Клуб можно понять. [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я хожу в Мастер Фит на 9-00(+) умудряюсь завести одного ребенка в школу на 8-15, а второго в сад на 8-45 и бегу на тренировку;) А позже только в Спортлайфе (есть на 10, 11, 12)[+sign]....не воспитываю-помогаю расти....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я дома начала заниматься. Конечно, не всегда легко организовать себя, иногда просто лень, но я стараюсь, у меня есть результат, еще очередные - 2 кг, меньше попа, я стараюсь ездить на веле минимум 15 км натощак, вот тебе и кардио, потом немного занимаюсь дома, массажистку отличную нашла, у меня нет времени на спорт зал и групповые, но заниматься нужно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаете, для самостоятельных тренировок нужен хотя бы минимальный опыт. Я видела в зале девушек, которые сами занимаются, умереть не встать, от смеха я чуть не загнулась, они же не знают, как правильно выполнять упражнения, такое исполняют!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1- жалко даже девочек ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Есть на м. Дорогожичи замечательный тренер Если интересно, напишу все подробности в почту [email protected] [+sign]Вы то, с чем вы связываетесь. Если вы устанавливаете связь с Бесконечностью — вы Бесконечность. Но если вы ограничиваете себя, тогда вы ограничены. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фитфокс но на виноградаре, на 10 у них степ-аэробика[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не розумію, у нас на Позняках і Спортлайф, і Спортленд пропонують денні заняття і абонемент дешевий. особисто я не люблю бути одна, в групі зовсім інша енергетика.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Занимаюсь дома. Гантели,велотренажер,пресс качаю. И еще одеваю пояс для спорта,который препятствует перенапряжению мышц. С ним реально легче. https://l.instagram.com/?u=http%3A%2F%2Fbodyfitness-kpo-6ms.com%2F&e=ATPWbNVl3cORumCGRrZb2opV58qCgFuldb9hKzzoOCMyrAXpzW7cmhqaBxQWzDF1Fgp2vkUla46QpqY8

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я самостоятельно, дома тренироваться не монгу!... Мне надо в зале, среди других людей...

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Занимаюсь дома. Гантели,велотренажер,пресс качаю. И еще одеваю пояс для спорта,который препятствует перенапряжению мышц. С ним реально легче. https://l.instagram.com/?u=http%3A%2F%2Fbodyfitness-kpo-6ms.com%2F&e=ATPWbNVl3cORumCGRrZb2opV58qCgFuldb9hKzzoOCMyrAXpzW7cmhqaBxQWzDF1Fgp2vkUla46QpqY8

Тут я согласен, не обязательно тратить деньги, сейчас существуют видео уроки в интернете, либо можно просто скачать комплекс упражнений с описаниями и картинками. Я в принципе так и делаю, занимаюсь каждый день, для восстановления сил пью бальзам Болотова https://balzambolotova.com/sport

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах