Аллергоцентр

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Алергоцентр на Кондратюка http://allergo.kiev.ua/contact.phpЧоловік там тестувався нещодавно, виявляли від чого в нього був анафілактичний шок. Здав кров і лікарські препарати, а наступного дня вже був результат. Заплатив, якщо не помиляюся, щось близько 150 грн.Треба записуватися зарання.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо) только я не в Киеве живу( но стоимость приятно удивила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ціна на продукти ціну не знаю, а за три лікарські препарати й справді не так вже й дорого. Не знаю, як будемо далі, мабуть все препарати доведеться возити на перевірку. А про шкірні проби... Я б ніколи більше не хотіла опинитися в ситуації, коли кохана людина стрімко змінюється на твоїх очаю, швидка затримується, а ти нічого не можеш зробити...Обережно приймайте ліки! - не перестану тепер це повторювати всім. Навіть банальний аналгін може викликати анафілактичний шок!!!Будьмо здоровими!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да уж...ситуация, конечно, не из приятнейших. вот начинаю задумываться - стоит ли это все делать??? может безопаснее для собственного здоровья просто при необходимости таблетки принимать?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отож...(( [+sign]Мне хочется уйти куда-то, в глаза кому-то посмотреть, уйти из дома без возврата и там - там где-то умереть. Кому-то что-то о поэте споют весною соловьи. Чего-то нет на этом свете, что мне сказало бы: "Живи"!... Игорь Северянин[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ворога треба знати в обличчя! Краще один раз здати кров і з*ясувати, що заважажає жити, аніж уже стільки років відкладати, мучатися роздумами і... фізично. Тримайся! Я б особисто не відкладала і, нагадую, обережніше з ліками!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня аллергия лет с 10))) и основных возбудителей я знаю в лицо)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение