Откзаться от отопления подъезда. Кто делал?

49 сообщений в этой теме

Опубликовано:

якщо немає оссб, кооперативу -не вийде. У нас... інша проблема Не працюють рушникосушки (змійовики у ванні). Коли будували будинок (1970 р) щось там напутали, труби є, але вони ніколи не гріли. Але весь цей час бьудинок платить за водовідведення, з нашої квартири виходить 24 грн. х 170 квартир - немало виходить. Людям пофіг, платять ні за що. Я якось вирішила взятись за це питання, витратила 3 дні, обійшла кучу інстанцій, нарешті знайшла тих, хто міг би їх забрати з проекту будинку і передачи куди треба, щоб витключили з тарифу ту оплату. А вони сказали - фіг вам, буде у Вас осбб чи кооператив будем розмовлять, з мешканцями справи не маєм... У Вас ніби схожа ситуаціяДля Вас вихід - лічильник тепла на будинок, зібратися людям і поставити вентилі на батареї, якими просто їх скручувати в опалюв. перід.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В 90е батареи срезали во многих многоэтажках, сами ЖЕКи Это к разговору о системеУ меня сталинка, батареи на месте и бомжи периодически тожеКак в новостроях не знаю[+sign]Марина [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мій досвід + Живу в новобудові - поквартирні лічильники тепла у всіх. Опалення МЗК - це не лише коридор. Це підвал, машинне відділення, де ліфтове обладнання, сходи, консьєрж, підсобні приміщення і тд. Поки що ОСББ не створено.Як дію я. Коли температура повітря надворі досить висока, прошу ЖЕК не вмикати деякі контури. Якщо морози великі, тоді все увімкнене, що бзменшити тепловтрати квартир і не заморозити обладнання, не розморозити труби. Морози спали, написали в ЖЕК колективне звернення із проханням вимкнути стояки в МЗК.Хоча в проектах на встановлення теплолічильника є формула, по якій мають рахувати МЗК, по факту розкидають все тепло, яке не враховане показниками поквартирних лічильників, на всіх і називають це МЗК.На жаль, не всі мешканці подають показники своїх лічильників. А ЖЕК лінується зняти показники. Тому я цього місяця обійшла усі лічильники, які на 25 число не дали показники, і переписала дані. Надіюсь, таким чином ще зменшити суму за опалення МЗК.Після створення ОСББ буду сама знімати показники усіх лічильників - і загальнобудинкового, і поквартирного. Ну, і звісно, слідкувати за усіма контурами. Інакше - нікому нічого не треба(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, забула ще. У нас в шафах, у яких встановлені теплолічильники дуже тепло. + Там стояки. Тому після створення ОСББ планую просверлити в металевих дверях цих шаф дфрки - зверху і знизу. Таким чином повітря циркулюватиме і тепло виходитиме в коридори. До того ж труби до квартир прокладені в підлозі - а це так само обігрів. Планую ще засклити загальні лоджії, щоб мінімізувати протяги. Але це не найближчими роками, на жаль, бо грошей таки треба.Загалом, шукаємо шляхів економії і енергозбереження)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы с вами не в одном доме живем?:) Хотя наверное, нет, у нас активистов мало, в тельняшках вообще никого - ограничились сбором подписей:( Дальше все затихло, месяц боролись - пришло за МОП 0,2, перестали - опять 0,33, это с одной квартиры.Насчет "сама снимала показания с домового счетчика" - это так просто, отрыл дверь и переписал показания? У нас со скандалом не могут комиссию создать, чтобы посмотреть, что там жек снимает с домового счетчика... Могу вообще с потолка цифры брать - и ничего не докажешь.[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, у меня такая же фигня с полотенцесшителем, вернее от греет исключительно летом, когда на улице выше 30 градусов. тож подумываю, как его убрать и не платить+ пока мысли дошли на пригласить кого-то (из жека???) и пусть его мне апломбируют.но руки еще не дошли...[+sign]Говорите за моей спиной? значит я впереди! Обсуждаете мою жизнь? значит она интереснее вашей! Пытаетесь найти недостатки? значит завидуете! Отлично! Продолжайте в том же духе!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Совсем и нет. У нас обрезано отопление в подъезде, везде Металлопластиковые окна и дверь входная всегда закрыта. У нас тепло иинет ни грибка, ни плесени[+sign]Невозможно нравиться всем подряд. Все подряд не могут обладать безупречным вкусом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас нет холодного перехода, обычный маленький подъезд с лестницей т.е. он сам по себе теплее, чем те что с.[+sign]-- Сама по себе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А лічільник є :) Це не спасає. Вас би не врятувало зібрати підписи 70% власників будинку? Може тоді б подіяло.[+sign]-- Сама по себе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо буде ОСББ, то буде і доступ до загальнобудинкового лічільника а поки можна з поквартирних дивитись, вони загальнодоступні.Лише в нашому будинку вони не в кожного є..[+sign]-- Сама по себе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Удаление именно радиаторов( батарей) не затрагивая стояков не нарушит никакую циркуляцию и ++ не разбалансирует систему. Мы в своем доме отрезали весь первый этаж от ЦО, а это на минуточку - 21 квартира. Плюс созывали комиссии и находили не одну фирму людей именно связанных с этим вопросом. Плюс, муж у меня по этой части грамотный человек, поэтому- самое главное - рассмотреть и понять как у вас идет система и потом принимать решение по отрезанию радиаторов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До загальнобудинкового - ні, доступу нема. а з квартирних - легко. Якби ми жили в одному, Ви б мене точно знали)) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так с поквартирными все хорошо, а вот какие показания они снимают с общего - загадка века Поквартирные есть у всех, вроде бы хорошо. Но показания не сдают оч многие - это минус. Снимать показания ходить жек не хочет, парадокс. Накидывают за подогрев горячей воды, потери какие-то в полностью утепленном доме... За мопы с нашего большого дома жек родимый снимает порядка 80 тысяч, очень округленно, это очень много. Это больше чем за послуги жека со всеми потрохами, кто ж откажется...[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

люди, учитывайте, что дома очень и очень разные. И материалы, и планировка. У нас, например, бетон, а внутри бетона на наружных стенах утепление, утепление снаружи минвата, гидроизоляция и сканрок. А если старый кирпичный дом? Там без отопления ледник - кто живет в таких домах, соврать не дадут, плюс перепады влажности, точка росы и прочее - и здравствуйте, мокрые гнилые стены...[+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень жаль, что не в одном! Без активных людей все разваливается:( Сидят по норкам и только возмущаются, делать ничего не хотят:([+sign]___________________________________– Да у вас, батенька, геморрой, – сообщил доктор.– В каком именно месте? – уточнил Павел[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А у нас Киевэнерго поставил пломбы на счетчики и теперь невозможно отрегулировать батареи в коридорах. В коридорах очень жарко. В квартире у нас батареи отключены (у нас счетчик на квартиру), зато платим за коридоры :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

які цікаві подробиці! А можна з Вами поспілкуватись? Моя пошта [email protected].Якщо зможете, відгукніться, будь-ласка)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Яка ви розумниця!!! Молодець!! Я зараз живу в орендній квартирі+ бо свою тільки почали ремонтувати+людям на все чхати!!!!опалення шпарить на всі 200%, що в квартирах, що в парадному, ніхто лічильник прибудинковий не прикрутить - звоню постійно в ЖЕК - посилають,жек нічого не робить, будинку 12 років, ніхто не хоче ніякого ОСББ,всі аморфні, парадні забруднені, ніхто ремонту не робить ніякого,а потім всі волають, що країна погана,нікому нічого не потрібно - всі ледащі і байдужі!!!я б там лад навела - та не маю стосунку до того будинку,мені б ЖЕк уже 10 позовів би програв! ех....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это вы мне вопрос задали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, нет, -это я к Поляне обращалась)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас чешка - панелька, без утепления.. [+sign]Невозможно нравиться всем подряд. Все подряд не могут обладать безупречным вкусом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написала на пошту)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! Так, на жаль, люди не відчувають того, що будинок - це їхня власність + У нас так само люди можуть побухтіти і на тому все закінчується. Але коли я пишу листи і треба колективні підписи - підписують) Коли домоглася від ЖЕКа ремонту 1 поверху - всі тільки раді. Бо хоч будинку і 3 роки всього, але за перші роки, коли масово йшли ремонти, то коридори на 1 поверсі стали страшні . А зараз - свіженько)Надіюсь, створимо ОСББ, але набрати людей в правління - вкрай важко. Не хочуть, бо ж то треба буде 1 раз в 3 міс (мінімум) збиратись разом і щось вирішувати)) Жити ж просто, не беручи нічого в голову, так легко.Поки не дійде, що будинок - спільна власність і брати відповідальність за нього маємо саме ми, то нічого не буде. правда, це я так пишу, тому що хазяйную в новобудові) Тут все нове і справне, тут простіше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у нас изначально нет отопления в подъезде. даже батареи там не предусмотрены. не думаю, что отопление в подъезде делают, чтобы не сырели и мокли стены в квартирах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах