Бюджетный ремонт и бюджетный мастер - возможно?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Спасибо. Я нашла плиточника - немного дешевле за м2. Но еще не клал - ждем-с пн Строим дом изучу, сенкс[+sign]Памперсы, подгузники недорого http://www.kidstaff.com.ua/tema-12467597.html[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня все просто - пол, стены и потолок Старый дом. Вариантов немного )))[+sign]Памперсы, подгузники недорого http://www.kidstaff.com.ua/tema-12467597.html[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вже не знаю що вважати бюджетним в наш час + Треба робити гардеробну; ну в сенсі оздоблюватиПриміщення 6м кв - на підлогу взяли плитку грес; нашу найдешевшу - її там все рівно майже не буде видно і клей до неї ( для гресу треба трохи дорожий клей ніж для керамічної плитки) = 900 грн (!!!) [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Порой бюджетные ремонты обходятся в тридорого. Это кажется, что экономишь, а выходит...Поэтому просто обращайтесь к профессионалам. Советую строительную компанию "РИНО Групп" 0500710690, 0962847031[+sign]Ты так красива, невыносимо...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Эта Рино уже везде. Они вам что, приплачивают за рекламу? [+sign]Памперсы, подгузники недорого http://www.kidstaff.com.ua/tema-12467597.html[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Найбюджетніше робити самим; так що дивна пропозиція про фірму [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это потому что уже не сезон. Летом я как не старалась подешевле и получше нашла таки и остановилась на: 99 грн м кв, 140 м кв и 180 м. Но я довольна. и очень хвалю себя за то, что подняла это сама без мужика:)[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

100%, там цены неадекватные
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зекономите ви зможете, якщо матеріали будете шукати на різних розпродажах, можна на стройдоме. Часто люди залишки продають недорого. Я так серйозно зекономила, коли робила ремонт.Плюс у своєму мікрорайоні, який активно забудовувався і всі робили ремонти , дала оголошення і скуповувала залишки матеріалів (клей для плитки взагалі вдалося купити по 25 гр мішок:)), у Леруа часто бувають розпродажі. Я там фарбу купувала для стін , нерозкручений бренд, польсько-французська, за смішні гроші . Три роки вже -все ок. Головне --знайти адекватного майстра. У мене був прекрасний майстер, +мій талант знаходити недорогі і пристойні матеріали. і ремонт 41 метрової однушки мені обійшовся в 42 000 грв.(з усім). Ніхто не вірить. А вигляд --(не люблю слова євроремонт), але не совок, а пристойна європейська квартирка вийшла. Але я майстер бюджетних ремонтів, у мене хоббі таке, азарт --зробити цукерочку за малі гроші. це також вимагає чау і зусиль--проаналізувати ринок матеріалів, поїздити, пошукати..[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах