Кто как понимает эти слова из песни:

40 сообщений в этой теме

Опубликовано:

пісня нарциса, який любить не Її, а свою любов, да ще й зрадив попутно))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

%) отакої. чи можна дивуватися всім цим форумським шкандалям, якщо навіть в в двой невеличких рядках стільки розбіжностей трактувань. можливо і жарт.не заперечую и не сперечаюся.просто констатую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

неожиданно:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не пили, дольше продержимся.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да чого жарт, дивіться самі+ ПРО НАРЦИСИЗМ"Гляжусь в тебя, как в зеркало" - тобто він дивиться не на неї, а на себе. Вона для нього - лиш матеріал, де відображається він.Причому на себе він у цьому дзеркалі дивиться захоплено - "До головокружения.Що ж він там бачить?"И вижу в нём любовь мою и думаю о ней".Він не бачить свою кохану, а себе і своє типу почуття. ПРО СТВОРЕННЯ ЗАЛЕЖНОСТІТиповий нарцисичний брєд:"Иногда о любви забываю,Но про всё забываю любя" (типу, навіть коли я про тебе забув, ти ж там пам"ятаю, що я тя лю).Без тебя не живу, не бываю,Даже если живу без тебя. (типова приманка для співзалежності. Причому він без неї прекрасно живе - "без тебя", але вона має знати, що він без неї пропаде). ПРО ГРУ КОШКИ-МИШКИ"И когда я с тобою прощаюсьИ ладонь твою глажу любя,Ты не верь, это я возвращаюсь.Я иду от тебя до тебя".Тобто я від тебе пішов, до тебе і прийду, а що там буде між цими двома зупинками - "давай не видеть мелкого". І коли я прощаюсь - ти все одно жди.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дописую+ "Давай не видеть мелкого" (тобто всяких помилок, промахів тощо)В зеркальном отражении (тобто в ЙОГО відображенні, бо вона для нього - лиш поверхня для відображення його самого)"Любовь бывает долгою,А жизнь еще длинней" (я це розумію так: в кого б я не закохався - все одно прийду до тебе)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мужчина всегда любит не женщину, а свои ощущения рядом с ней. Вы же тоже любите курицу не как птицу, а ее вкус) [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну да. и не поспоришь)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Браво! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от саме тому в нас так і багато нещасливих в шлюбі жінок, що їх люблять як кусок м"яса, а не створіння Боже))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю, що ви не зрозуміли про що я) [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

(де тут лайкнуть) [+sign]та, что идет по жизни смеясь)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може, й так
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот. Все это я ощущала, но не смогла сфорумлировать:))) Думаю: если никто не заметил, что-то не так в моей консерватории:)))[+sign]Обувь и одежда после сына и моя: http://prodayu-raznoe.io.ua/album356797[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах