Київенерго - задовбали! Куди писати?

50 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Київенерго - задовбали! Куди писати? Друзі, а що ви робите з міфічними "боргами" від Київенерго? Прийшла платіжка з боргом і погрозою відключити електроенергію моїй бабусі (88 років, з дому не виходить, платимо завжди вчасно і за даними лічильника (уже зробила фото). Від Київенерго маю вже 7-й лист, де мені пропонують прийти в відділення для звірки даних і принести документи (увага!): - оригінал та копію документа, що підтверджує право власності на нерухомість; - оригінал та копію паспорта; - оригінал та копію ідентифікаційного номеру; - квитанції про сплату за спожиту електроенергію за останні 5 років;- показники лічильника на момент звернення. - оригінал та копію документа, що підтверджує право на пільгу; - довідку про зареєстрованих в квартирі осіб (форма № 3, що надається в житловій організації). - довіреність та оригінал паспорта або документа, що засвідчує особу довіреної особи. Звичайно, ще це треба зробити у свій робочий час, відстояти черги, пишуть в інетах, що й не один день, ходити за довідками, і взагалі мене це принижує, адже я справно плачу всі податки в державу, вчасно плачу за спожиту електроенергію і помилки допущені монополістом, який не хоче за це відповідати. Мені цікаво, на підставі яких нормативних актів, вони це роблять. Вони посилаються на ГК України, ст.275 п.2 та ЗУ «Про електроенергетику», ст.26. Звісно, там нічого про це немає. В своєму останньому листі я звернула увагу на те, що конституційним правом людини передбачене і гарантоване статтею 34 Конституції України право ... вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір. Та на Закони України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», які ПАТ "Київенерго" грубо порушує. Отже, куди писати далі? Буду вдячна за поради, бо дуже зла і шкода свого часу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я з ними і спілкуюсь через кабінет. Всі відповіді - це запрошення прийти до них з купою документів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо ви прочитали до кінця, ми дійшли до цитат з господарського кодексу та конституції. ДЛя мене загадка для самої, чому це не можна зробити через кабінет. І друге - у них невірні показання лічильника, прошу першого числа, щоб прийшла людина на звірку. Ні, я маю сама прийти до них. Ну не хочу я, і я маю право.Я не повинна нести всю цю купу паперу.Боргу немає і ніколи не приходив, всі платіжки є. У вас проблеми? Вибачтесь і прийдіть зніміть вірні показання, ні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имхо, но Вы больше потеряете времени на переписку. Идти с платежками. Не собирайте весь пакет. Очереди там есть, но электронные. Если утром приехать, можно очень быстро пройти. Либо скажут когда, приблизительно, наступит очередь. Лучше сходите. У них там бардак. Меня три раза заворачивали собирать необходимый пакет документов на уровне ресепшн, в итоге и половины собранных документов не понадобилось. [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нужно идти, этот монолит непоколебим:(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На самом деле никто такой пакет документов не носит (возможно что-то дополнительно нужно если субсидия) а так паспорт и платежки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

але ж вони не праві! Чому ми маємо як вівці потурати цим ахмєткам?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Проблема решится одним походом туда. И сверкой показаний. Причем тут ахметки? Есть общий перечень документов. Вам же больше нравится заниматься перепиской. Это тоже время, деньги. Много потребителей, в больших организациях сбои всегда бывают. Вам же не отказали в решении. [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Декілька запитань... Ви укладали з ними угоду про надання послуг?У абон книжці є показання: А - абонентські (абонент знімає), К - контрольні (приходить людина і знімає) та Р - розрахункові (прогнозоване споживання). Які саме показники у Вас не зпівпадають? [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а де цей перелік завтерджений? і чому за 5 років, якщо термін адмінвідповідальності 3 роки. Це зауважте, що боргів немає і ніколи не приходило. Поясніть, чому Я маю йти? З таким наобором документів я можу й без квартири залишитись раптово для себе.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не співпадають геть усі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені цікаво, ви там працюєте, що так захищаете? тоді має кілька більш конкретних запитань.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Откуда столько агрессии? Нет, я там не работаю и никого не защищаю. Вы со всеми так общаетесь? [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні, лише з тими, хто пише очевидні речі, бо я такх отримала вже 7 листів. Але й ви, Ляночко, дуже "толеранто"мені пишете, погодьтесь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у моей мамы так же было, долг 90 грн при том. что она всегда все до копеечки платит начали говорить, что это какой-то долг пятилетней давности! при том, что квитанции нужно только три года хранить.у соседки ее та же история была, так она просидела в очереди с 7 утра до 6 вечера.Мама сказала, что такого не выдержит и плюнув оплатила долг.Складывается такое впечатление, что расчет именно на тех, кто плюнет и пойдет оплачивать "типа долг" не разбираясь в ситуации[+sign]________________________________________Добро обязательно победит зло. Поставит на колени и зверски убьет.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от-от, тут моя бабуся, 88 років! уявляю, що це може бути її остання поїздка. А чому ваша мама заплатила? Ви думаєте, якщо б не платила, то відрізали? Хіба це не через суд робиться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, а не підскажете, куди писати скаргу? Чи може копії вще кудись? прокуратура, кличко, жек, хтось це регулює?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В чем состоит моя не толерантность? Я отвечаю на поставленный вопрос, не более того и как физ.лицо, и как юр. лицо с Киевэнерго сталкивалась не раз. Поэтому и пишу по опыту. Ваш гнев можно понять, но если Вам важнее все-таки решить проблему, а не бороться с ветряными мельницами, может стоит сходить. Письма я им тоже писала, и не раз. По кругу отписывали. [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

к сожалению, не через суд. пару раз уведомления кидают в почтовый ящик, а потом чирик и усЬО, особенно они это любят делать в четверг, в пятницу+ вы к ним попадете, в лучшем случае, пока все оплатите и со всем разберетесь, потом у них очередь на подключение, и тогда где-то в среду-пятницу они обратно все подключат. и не дай боже в этом промежутке будут праздничные дни....[+sign]Говорите за моей спиной? значит я впереди! Обсуждаете мою жизнь? значит она интереснее вашей! Пытаетесь найти недостатки? значит завидуете! Отлично! Продолжайте в том же духе!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в антимонопольный комитет попробуйте и прокуратуру - пусть проверят на каком основании они требуют квитанции за 5 лет. [+sign]Говорите за моей спиной? значит я впереди! Обсуждаете мою жизнь? значит она интереснее вашей! Пытаетесь найти недостатки? значит завидуете! Отлично! Продолжайте в том же духе!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Закревського черги мінімальні.Це можливо тому, що в вас не переєстровано пільгу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну добре, я вибачаюсь за різкість. А чому ви все ж таки пішли платити, якщо вони були не праві?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я писав про скаргу під час відвідуванні центру обслуговування клієнтів Київенерго. Копії? Вам треба зробити вигляд бурхливої діяльності чи вирішити питання? Можете подзвонити до 1551, у антимонопольний комітет, у комітет захисту прав споживачів України. Але мені здається, що без відповіді першої інстанції (Київенерго) ніхто нічого робити не буде.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я маю з біличів їхати на закревського? це супер, а коли працювати? і то мені компенсує той день черг?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С 11 января этого года по номеру 201-58-65 я позвонила на этот номер и оставила сообшение - ФИО, адрес, суть, свой тел. В обед этого же дня перезвонили, на след. утро позвонили, извинились, пришли и все сделалиhttp://fraza.ua/news/12.01.10/81199.html.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах