подарунок для 14 дівчинки, у якої все є

101 сообщение в этой теме

Опубликовано:

ой, кстаті да, моя на НР теж футболку з групою замовляла:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це да, діти абсолютно різні [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вишиванки, нє? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна футболку з модним принтом, або набрати тут якісних і яскравих шкарпеток http://www.sammy-icon.com/ua/17-noski - моя донька була у захваті, а от гроші так і лежать з дня народження.Загалом непогана підбірка з модними подарунками http://projects.platfor.ma/new-year-gifts/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вашим точно только деньгами, тяжело угадать и если не понравится подарок, будет жаль детей и Ваших усилий.. [+sign]Я люблю патриотов , которые выступают за праведное дело и я не люблю подонков , которые пользуются искренностью патриотовhttps://www.youtube.com/watch?v=bu1HGVkQRSEhttp://zakarpattya.net.ua/News/128618-Makarevych-prezentuvav-pisniu-"Moia-stra[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моїй 14, можа купити красивий блокнот типу Молескін, чи хороший легкий шарф однотонний, тільки не дешеву марлю моя шаленіє від дорогих лаків для нігтів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чохол для планшета, чи класний пенал, чи парасольку, правда за 500 грн, зонтів хороших не зустрічала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажу, що даровані гроші часто непонятно де "осідадають" у підлітків я не натякаю на погані звички, просто поджарована річ , залишається більше у пам"яті, бов моєї, мені мало - доклади, то я з подарункових потратила на тренера..то, комусь позичила...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це, до речі, да. або батькам тре контролювати , щоб дитина пішла і щось Бажане собі купила.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, прикольна підбірка6) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

деньгами нельзя, увы Усилий много не планирую)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну да
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хотелось бы без привязки к стране Например, мальчику какую-то мелочевку из фирменного магазина феррари, девочкам ... ну какие-то аксы или что...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за 200 грн прекрасні парасолі в Аксессорайз, легкі, кольорові і компактні. Ну і ціна - не жаль загубити [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для чого? твої гроші - хоч багаття ними розпали. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

благодарю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, гляну): [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой я придивлялась чолвіку Блант, бляха...1600 грн...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

воно то так, тільки толку якщо потім піде в оушн і накупить льодяників які парубки красіві качають..тай забуде про ті гроші
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спроси, мы недавно заказывали висюльку + от такую подвеску Но тут подруга Лизы дико хотела от такое, и скакала довольная )))[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тань, в аксессуарс -70% , мама только что звонила )) ...........[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну і слава богу :) це ж її гроші :) як ще навчитися керувати грошима, як не розтринькавши бездарно власних грошей? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну розумієте... Є різниця між чоловіком і дівчиськом-підлітком. Мій чоловік теж не з аксессорайз парасолю носить а для підлітка, я вважаю, такі дорогі речі недоречні (пардон за тавтологію). Всьому свій час. Надто дорогі мешти роблять дівчину жінкою, куди його спішити? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это когда было? может я не туда смотрела, но нет там зонтов по 200 грн давно (( [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах