Де ж перепілок взяти?

40 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ДЯКУЮ! стільки наводок, що точно без перепілок не залишусь смачно-не смачно, мало-багато, сухо-не сухо - я 3 роки мрію їх приготувати!! :) Я маю це зробити нарешті. З"їмо такі, які будуть :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас в Коцюбинском по соседству выращивают, я там яйца перепелиные иногда покупаю но и тушки они продают, незамороженные. позвонили-заказали - приехали забрали[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

упс, улетело, это было в главную ..[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вкусные если уметь готовить. И не сухие и сытные :))) Мы готовим на всю семью на праздники. Еще и фаршируем. Две сьесть тяжело. Очень сытненько выходит.Стоит купить и попробывать, особенно тушоные с вышней.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Еще в Мегамаркете есть, но надо смотреть чтоб свежие были. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну я в сметане с чесноком делала - не то, чтоб совсем сухари, канеш, но весьма диетичное мясо. .[+sign] У меня - идеальный муж, идеальный ребенок, идеальная свекровь. Просто у меня - идеальная шизофрения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Только что из Мегамаркета на Горького. Лежат, вас ждут)))) [+sign]**************************************************************** ...Эта дама может уже сама выбирать, на кого ей производить впечатление • "Жизнь всегда проходит. А в погоне за чем - личное дело каждого." Бекки Шарп[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я раз готувала, мій чоловік назвав їх "жертви аборту" і кривив пику :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть на птичьем рынке по выходным
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на Петровке в Мегамаркете сегодня были стада)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дык там мяса на 2 ущипа)) че там кушать?))[+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали!Вот я грубовата, правда? - А у них это называется эксцентричностью. На том и стою.(Москва слезам не верит)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

клас, клас, клас!!!!!! ДЯКУЮ!! -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

їли тоді разом з чоловіком :) Обидва забути не можемо :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гм, а якщо не по одній на їдока? І взагалі, якщо порційне м"ясо подавати, то його ж теж не по свині цілій кожному. А якщо, тупо, котлета, то скільки їх з"їдають? Не десяток же.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

МегаМаркет рулить Перепілки вийшли бомбічні! Домашнім сподобались дуже. М"які, м"яско солоденьке.Купили 6 шт на 4 дорослих і 1 дитину-неїдяку - 2 залишилось :) З м"яса - були тільки птичкі. Салат з рисом, печерицями, черрі, яблуком, солодким перцем, маринованою синьою цибулею, з вершково-оливково-гірчичною заправкаю; тости зі шпротами; салатик в маленьких сирних корзиночках по 1 на їдока - цікава темка, доречі, ці корзиночки; жменьку картоплі запекла, для підстаховки. Наїлися по саму зав"язку. Перепілок мало не було точно :))) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение