Українська сучасна література. Найкраще.

47 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Спасибо, я Малярчук на флибусте не нашла и решила, что ресурс не наш ). Да... думаю над юмором... ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Почитайте Малярчук, честно )). Меня на ней просто повело )).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо, буду)() [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нотуйте+ Номер перший на даний момент - Танго смерті Винничук, а також його збірки новел, наприклад, Вікна застиглого часуДалі (у порядку власної цікавості)Жадан Ворошиловград (можна, й Гімн демократичної молоді... і т. д.)Пагутяк Зачаровані музиканти (саме цей твір, бо в неї є надто експресивні та депресивні, хоча Слуга із Добромиля - теж цікаво)Прохасько (це якщо ви прихильник лірико-сповідальної та філософської прози)Забужко? (щоправда, Музей покинутих секертів надто забужківський, із довгими реченнями і мудроватими міркуваннями, якщо вже про неї - то краще - Казка про калинову сопілку - легко, стильно, на одному диханні, й із тими самим жіночими проблемами)Лариса Денисенко (тут - на всяк смак: Сарабанда банди Сари - легке чтиво для сміху, нове Відлуяння - із претензією на сучасне трактування історії)Шкляр? (Чорний ворон - це захоплюююче, Ключ - детектив-детктивом, інше - на любителя гостросюжетної прози)Галина Вдовиченко (такий собі масліт, але легкий і ненавязливий)Поки що досить? Чи продовжувати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Марія Матіос "Солодка Даруся", "Майже ніколи не навпаки". [+sign]Сколько шуму, сколько деловых людей! Сколько планов на будущее у двадцатилетней молодежи!Как мало времени для любви! (Барнав)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гм... Спасибо:))) продовжуйте, будь ласка:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Солодка Даруся - наимоверный по переживаниям роман) ИМХО гениальный
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне понравились Музей покинутих секретів - Забужко, где-то со страницы 50-й начинаешь понимать о чем, но очень инетересно ). Марини і Сергія Дяченків - Ритуал, такая себе сказочка. Не знаю А. Мелехов, кажется украинский писатель, его трилогия Mon Agent и тд. Тарас Антипович -Хронос
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Блин... Любимую Забужко забросила на первых страницах, долго не понимала, о чем идет речь... Какой-то поток сознания .. А не драгоценные, как обычно, четко сформулированные мысли...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой да. как сейчас помню свои переживания при прочтении, хотя уже года 3 прошло...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в збірках, до речі, + дуже важко "вишукуються" дійсно цікаві речі, тому що на десять творів може бути один якісний і цікавий.Якщо продовжувати, то можна сказати ще й таке:Із історичної прози - Валерій Шевчук, але не всі речі, мабуть, будуть до смаку, так Дім на горі читається переважно усіма легко і цікаво, Тіні зникомі - дуже цікаво, й гостросюжетно, й історія, й типажі українського панства періоду згасання інтересу до української деражвності, але без моралізаторства надмірного, без ура-патріотизму, а от Срібне молоко - річ уже заплутаніша, вигадливіша, із алюзіями в бароко і т. д.Кононенко? Ну, була Імітація, легенький роман-детектив, добре виписаний загалом, новели? Може бути у якості легкого чтива, не більше. у неї ж - був експеримент на тему українського скульптора Пінзеля "Жертва забутого майстра". Ну що вам сказати, масова література була жива, жива нині іжитиме у віках! Але вечір за цим провести можна.На цю ж тему - В. Єшкілєв Втеча майстра Пінзеля. Те саме тільки із нагнітанням містичності і загадковості :))))Цікаво пише - Сашко Ушкалов, наприклад БЖД....Ірванець? Ну, ой що колись був із Андруховичем. І чи нині є? Рівне/Ровно, Роман - спроба написати альтернативну історію на тему "Що було б, якиби переділили не Берлін, а Рівне?" Нічогенька річ.У Андруховича - Дванадцять обручів, усе інше - на всяк смак.Пиркало? Зелена Маргарита, давня річ, майже студентська. Одразу після неї раджу взяти до рук Ізабелу Сову, це польська письменниця, у нас виходив чудесний переклад її Ягідної трилогії - трьох романів із "ягідними назвами" (Смак малини, Тістечко із ягодами...) - таж молодь непевних часів, у які нам доводиться жити, тільки польська, гумор, ситуації, життя... !!!! :))))Фух... І це ще не все, що є в нашій літературі! Ура!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рада буду+ якщо щось прислужиться, до речі Музей... Забужко сторінки так із 50-ї, а то й 100-ї стає читати легше і цікавіше. Я до цього дійшла із третьої спроби. Гарно написано.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мое открытие - Галина Вдовиченко, читала бы и читала бы .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я читаю Ганну Медвидь, нравится стиль изложения и жизненные истории
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Евгения Кононенко Несколько лет назад перечитала все, что нашла. «Імітація» , Зрада, «Повії теж виходять заміж», Ностальгия и пр.А Грани-Т выпустили ее книжки для подростков - «Бабусі теж були дівчатами» , «Неля, яка ходить по стелі». [+sign]Светлана[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зе бест - Христина Таран "Яга". З останнього сподобалась "Грішниця" (забула автора. Книга зараз в мами не маю як глянути)Наше львівське - Сняданко, але тут галицька специфіка і гумор. Матіос вже вся перечитана. Капранови "Відьма" чи як - не сподоболось. Жувачка.Роздобудько, Забужко прочитані. "Ранковий прибиральник" сподобалось. Ну і "Гудзик"- вже класика.Зараз купила, але ще не читала:Вдовиченко "Пів`яблука"Винничук "Весняні ігри в осінніх садах"Дашвар "Рай. Центр."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

МолодёжЪ+ Интересная подборка молодь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"Тому, що ти є." Дара Корній (+) Ну, прочитала задля знайомства з сучасниками:))) Нічого так, але як для мене, то перебір з трагізмом, драмою та романтикою. Перша думка після - так не буває. Але разок прочитати варто. Можу поділитись книжкою, кому не лінь на Шулявку приїхати:)))[+sign]"В силу ряда причин я не могу сейчас ответить вам словами, какие употребляете вы. Но я искренне надеюсь, что когда вы вернетесь домой, ваша мать выскочит из подворотни и как следует вас искусает." (Ф. Раневская)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О , я теж її шанувальниця , прочитала всі її твори Ранковий прибиральник -найкращий як на мене
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 Подобається Магда -батькова дочка .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+Я после "Дарусі" несколько дней вообще в руки книги не брала. [+sign]Есть можно все, только голой и перед зеркалом.Счастье это не станция, на которую вы прибываете, это манерапутешествовать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение