віддам книжки гуманітарної тематики

42 сообщения в этой теме

Опубликовано:

віддам книжки гуманітарної тематики розбираю полиці, може щось потрібно студентам, школярам, віддам безкоштовно:Полонська-Василенко "Історія України" є тільки 1-й томТойнбі "Дослідження історії" 2 томиУкраїнські гуманісти епохи Відродження, антологія, 2 томиЛатинська мова, елементарний курс, паперова брошура, 1996Нариси української популярної культури, 1998тільки почала розбирати, буду додавати ще. тематика - історія, мистецтво, психологія, культурологіязабирати на м "Героїв Дніпра", або можемо домовитися десь по лінії метро
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще книжки мови: - Повторяем времена английского глагола- Французский язык, интенсивный курс- Самоучитель французского языка- Balzac, Eugenie Grandet- Zola, Le Roman Experimental- Learn Norwegian (початковий курс норвезької мови, пояснення по-англійськи)- Латинська мова, елементарний курс, брошура- Києво-Печерський патерик- Історія русів- Митрополит Іларіон, Дохристиянські вірування українського народу- Українська культура, лекції за ред. Д. Антоновича- Історія української культури- Послушник и школяр, наставник и магистр. Срендневековая педагогика в лицах и текстах- Гиляровский, Москва и москвичи- Жуков, Спогади і роздуми- Марк Аврелий, Наедине с собой- Монументальна дерев"яна архітектура Лівобережної України, з ілюстраціями- История современной зарубежной философии- Зарубежный психоанализ. Хрестоматия- Психология эмоций. Тексты- НЛП: Техники россыпью- Д. Гриндер, Р. Бэндлер, Формирование транса- Лекарственные средства в психофармакологии
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

с удовольствием возьму - Французский язык, интенсивный курс- Самоучитель французского языка- История современной зарубежной философии- Зарубежный психоанализ. Хрестоматияместо для встречи тоже очень подходит. [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

французьку вже відклали (+) в сусідній рубриці Продам прочее, якщо не заберуть, ви на черзіці забирайте, віддам із задоволенням ))- История современной зарубежной философии- Зарубежный психоанализ. Хрестоматия++ зараз викладу ще великий список - може щось ще собі підберете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нова порція З. Фройд, Вступ до психоаналізуЗ. Фрейд, Толкование сновиденийЗ. Фрейд По ту сторону принципа удовольствия. Я и Оно.Ф. де Сосюр, Курс загальної лінгвістикиК. Леві-Строс, Структурна антропологіяЙ. Гейзинга, Homo LudensФ. Арьес, Человек перед лицом смертиК. Поппер, Відкрите суспільство та його вороги, 2 т.С. Вейль, УкоріненняЄпископ Калліст, Внутрішнє царствоА. Пятигорский, Избранные трудыКонфуций, Жизнь, учение, афоризмы - відкладенеЦветы сливы в золотой вазе - - відкладенеІнформатика: комп"ютерна техніка, комп"ютерні технології, 2007
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

остання частина книжок, вибирайте R. Donnelly Sequence: A Basic Writing Course (книжка на англ. з вправами)А. Danto. After the End of ArtPerformance Art. From Futurism to the PresentCold War America. From Hiroshima to WatergateМ. Грушевський Духовна Україна (збірка творів)Ю. Павленко Передісторія давніх русів у світовому контекстіГ. Грабович До історії української літературиМ. Томенко Український романтик Микола ГогольВ. Стус Листи до синаБагаття. Антоненко-Давидович очима сучасниківГ. Підлісна Антична літератураПетроний, АпулейСофокл, ТвориИстория французской литературыБ. Соколов Кто вы, Доктор Живаго?И. Скоропанова Русская постмодернистская литератураС. де Бовуар Друга стать, 2 томиМ. Кіммел Гендероване суспільствоС. Моллер Окін Чи шкодить мультикультуралізм жінкам?Ф Бродель Ігри обміну Ф. Ницше Рождение трагедии из духа музыкиМ. Фуко Забота о себе. История сексуальности-ІІІ С. Жижек Метастази насолоди (суч. філософія)Ж. Дельоз, Ф. Гваттарі Анти-ЕдіпС. Зонтаг Про фотографію (суч. філософія)В. Руднев Прочь от реальностиА. Моль Теория информации и эстетическое восприятиеП. Рикер Конфликт интерпретаций (очерки о герменевтике)Г. Почепоцов История русской семиотикиЭ. Канетти Человек нашего столетия (Воспоминания. Масса и власть. Совесть литературы)В. Райх Психология масс и фашизмЧ. Тейлор Етика автентичностіТ. Титаренко Життєвий світ особистостіМ. Мерло-Понті Феноменологія сприйняттяЯ. Шпренгер, Г. Инститорис Молот ведьмЖ. Мишле ВедьмаШ. Журне Христианские требования в политикеХудожня літ-ра П. Коельо Алхімік А. Гавальда Мне бы хотелось, чтоб меня ктонибуть ждал...Л. Улицкая Бедніе родственникиВ. Пелевин. Generation "П"Б. Вербер Наши друзья человекиХ. Борхес Книга вымышленных существХ. Кортасар 62. Модель для сборкиХ. Кортасар ВыиграшиА. Перес-Реверте Королева ЮгаДж. Фаулз Вежа з чорного дереваДж. Барт Плавучая операЛ. Селин Путешевствие на край ночиТ. Манн Доктор ФаустусГ. Маркес Недобрый часГ. Гессе Сиддхарта. Нарцис и ГольдмундВ Набоков Машенька, Бледное пламя, Другие берега Дж. Джойс Портрет художника в юностиМ Фриш збірка романів в 2-х томахШ. Хейм Хроники царя ДавидаЕ. Замятин ИзбранноеК. Валла ТуристыА. Сент-Экзюпери Планета людейИ. Тургенев Записки художникаИспанская новелла золотого векаСэй Сенагон Записки у изголовьяЮ. Покальчук Час прекраснийТ. Малярчук Як я стала святоюІздрик, ВоццекІздрик, ТакеДзвони зимою. Антологія польської поезії в пер. Д. ПавличкаКвіти в темній кімнаті. Збірка сучасних українських новелВ студентські часи ці книжки були дуже цінні, підбиралися з любов"ю і принесли купу радості. Сподіваюсь, вони отримають шанс на друге життя і ще комусь послужать )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я в таком случае? попрошу Вас отложить две книги, которые выше + Г. Гессе Сиддхарта. Нарцис и ГольдмундИспанская новелла золотого векаи я бы подождала окончательный результат по фран.яз, чтобы забрать все в один раз. Но 4 книги выше, я готова забрать в любом случае.Заранее благодарю :)[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок, домовились (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

з великою вдячністю заберу: 1) Латинська мова2) З.Фройд "Вступ до психоаналізу"3) З.Фройд "Толкование сновидений"4) М.Кіммел "Гендероване суспільство"5) Мерло-Понті "Феноменологія сприйняття"6) Л. Шпренгер, Г. Инститорис "Молот ведьм"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

з великим задоволенням віддам ))) (+) є все крім Мерло-Понті, вже забралия на м. Героїв Дніпра можу віддати, і по лінії метро в будні дні до 17ї, або у п"ятницю протягом всього дня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую) + якщо я в четвер о 17.00 приїду на платформу "Героїв Дніпра", Вам буде зручно?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, абсолютно + тоді домовляємося в чт. в 17.00 на платформі (наприклад, посередині на лавочці)про всяк випадок 050 604 85 25, Ірина
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питання до Іrchyk У Вас , є ще книжечки Юрка Іздрика - Воццек та Збірка сучасних українських новел : Квіти в темній кімнаті ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так є (-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питання до Іrchyk Скільки чи Що Ви хочете за книжки?+Ви з Києва?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)) віддаю в хороші руки (безкоштовно) + Київ, можу віддати на метро "Героїв Дніпра", на Оболоні, або під"їхати по лінії метро
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Era, у нас все в силі? + чекаю вас на платформі м Героїв Дніпра в 17.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питання до Іrchyk Ой, я б з радістю у Вас забрала Іздрика і збірку новел : ) метро Героїв Дніпра влаштовує , навіть дуууже)та взагалі під*їду куди скажете)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без проблем + Іздрика і "Воццек", і "Таке"? Я сьогодні віддаю порцію книжок на платформі метро "Героїв Дніпра" о 17-й, можемо теж там зустрітися.Або скажіть, у який час ви можете. Можу зустрітися і біля метро, у колі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ответ Іrchyk На платформі було б краще) Я мене цікавить Іздрика - Воццек та Збірка сучасних українських новел : Квіти в темній кімнаті?) Якщо у Вас є час й на мене то можна сьогодні на платформі метро Героїв Дніпра о 17 : 00.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

питання до Іrchyk Вибачте,але я сьогодні вже не встигну(Якщо, Ви ще віддасте мені книжки, то я Вас дуже попрошу написати мені точно час і місце зустрічі!!! та дуже прошу скинути свій номер мобільного!!!! : )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та нічого, не хвилюйтеся, книжки вас почекають + я можу завтра, в пт. протягом всього дня або в суботу вранці, десь з 10 до 12або наступного тижня всю першу половину дня до 17ї включнодзвоніть, домовимося про час050 604 85 25, Ірина
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ответ Іrchyk Дякую , що дали свій моб.) Ось Вам мій 063-180-70-04. Давайте завтра тоді зустрінемося о 17:00, на платформі станції м.Героїв Дніпра, чи підходить Вам такий варіант?!) П.С - не хочу здатися нахабною та ненажерливою, але чи не змогли Ви мені ввідати крім Воццека та Збірка сучасних українських новел : Квіти в темній кімнаті ще Т. Малярчук - Як я стала святою, Ю.Іздрика - Таке та Ю. Покальчука - Час прекрасний?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

домовились! п"ятниця, 17.00 на платформі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ответ Іrchyk Тоді, до завтра)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение