Итальянскую пасхальную голубку готовили ?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Итальянскую пасхальную голубку готовили ? Смотрю вот на рецепт , хочу попробовать .http://krutogrudova.com/recipes/prazdnik/paskhalnaya-golubka-colomba-di-pasqua[+sign]Запись боли в одном пространстве памяти нельзя стереть записями счастья в других .[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене теж лежить цей рецепт в чернетках в пошті але у мене форми немає і паперові голубки у всіх закінчилися. Пекла звичайні [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сорі, навіть читати не буду. я, канєшно, кулінарний сноб, но "30 гр. хлебопекарских прессованых дрожжей (свежих) или пакетик сухих (10-13 граммов). Принципиальной разницы между видом дрожжей нет, " - ріллі?" 600 гр. хлебопекарской муки как можно более мелкого помола. Хорошо, если у вас есть возможность использовать специальную итальянскую муку, смесь "для тортов и десертов"да??? для тортів і десертів і для італійської здоби потрібне різне борошно.[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно ,спасибо. Я не очень разбираюсь в кулинарных тонкостях ,вот и советуюсь. Значит не буду переводить продукты . [+sign]Запись боли в одном пространстве памяти нельзя стереть записями счастья в других .[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я таку пекла, але ви навряд чи встигнете вже її спекти. хіба, після паски La colomba di Adriano Continisioв черговий раз інформаційним спонсором мого великодня виступає прекрасна Ольга eliabe_lколомбадень перший15:00 опара нумберо ван, біга70гр холодної води1,5гр дріжчів150гр борошназамісити в гевелдик, лишити при +1823:00 опара нумеро ту, рідка150гр холодної води5гр дріжчів75гр борошнацедра 1 мандаринарозмішати, сунути в холодильник (+4 градуси)день другий10:00 вийняти рідку опару з холодильникаопара нумеро три:30гр теплої води8гр дріжчів30гр борошна10:30 опара №3 +200мл води150гр цукру200гр борошназамісити (кенвуд крюк, 1 швидкість)як гарно виміситься, додати перші дві опарипотім порційно (по 1 жовтку, ложці цукру, жменьці борошна додати)1 яйце4 жовтки150гр цукру320гр борошнагарно виміситипотім порційно вмісити300гр вершкового масла (розм"якшене)дати підійти поки не збільшиться втричіяк підійшло (близько 15:00) обмяти і так само порційно додати1 яйце4 жовтки250гр цукру320гр борошна120гр рідкого меду1 ч.л. ванільної есенції100гр білого шоколаду, розтопленого на водяній бані в25мл молока з12гр солідодати ще100гр масла і200гр родзинок/цукатів(автор рекомендує до шоколаду додати ще й цедру 1 мандарину і 1 апельсину, але я не хтіла так сильно забивати запах здоби)тісто гарно вимісити, до слюдяного віконця.дати підійти з годинусформувати коломби або бабкиспекти про 180 град.всього продукти:1100 гр борошна (від 14% протеінів - манітоба, тощо)400гр цукру400гр вершкового масла15гр дріжчів2 яйця8 жовтків120гр меду100гр білого шоколаду12гр солі25гр молокацедра 1 мандарина200гр цукатів/родзинок1 ч.л. ванільної есенціїсвітлого усим великодня:)а, да, ссилка на рецепт:http://eliabe-l.livejournal.com/38712.html [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого ,спасибо. Может на неделе попробую.[+sign]Запись боли в одном пространстве памяти нельзя стереть записями счастья в других .[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах