Диабет 2 типа - неотправляйте за ст. диетами(((

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Диабет 2 типа - неотправляйте за ст. диетами((( что едим - вкусного и незаморочливого в обычной жизни. без обострения и криза?Реально- что вы готовите, если, конечно, для вас это актуально. Хотя, по статистике это актуально чуть ли не в каждой семье((((( Обнаружили у мужа. Пролечили. Теперь Нужно жить дальше, желательно с минимальными проблемами и затратами.спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зменшення цукру ,випічки, вимочування картоплі із каш гречкатушене мясо і овочіу батька скаче цукорпросто обмежують цукор і вуглеводи і вимочують
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вуглеводи і вимочують - это как? спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

при замочуванні чищеної і різаної картоплі у воді - з неї частково виходить крохмаль ( він і є вуглевод)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не відправляти за дієтами не вийде - ви повинні знати список заборонених продуктів з високим глікемічним індексом і не вживати їх а зі списку дозволених формувати меню та стравиякщо в двох словах; то виключити випічку з раціону і білі сорти хлібубільше "повільних" вуглеводів; тобто каш ( крім рису)виключити смажене і надто жирне; а також алкогольберегти підшлункову бо в більшості випадків ЦД2типу вторинний на фоні хронічного панкреатитукартоплю лише в супах і попередньо вимочену; ніяких пюре та фрі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

список я знаю. Я не знаю, что нормального ДЛЯ ВСЕЙ семьи можно из этого списка готовить на каждый день
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а чому вся сім"я мае себе обмежувати в харчуванні? наприклад вівсянку можна; але не діабетик захоче вівсянку з родзинками та курагою - це ж не значить варити всім без родзинокчи хочуть рідні картоплю печену з салом - що ж тепер не їсти; бо тату не можнамоя свекруха призвичаїлась і собі на гарнір робить гречку; коли всі їдять картоплю; робить якийсь окремий салатик з капусти і не забороняе всім їсти шубу чи салати з майонезамидля зручності придбайте мультиварку - там гарно каші виходять і на пару можна готувати; щоб не смажити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так то "свекруня соби", а мне то на всех))) мне проще подобрать меню для всех, чем готовить каждому отдельно....и потом - детю с такой наследственностью и со склонностью к полноте только на пользу пойдет, не говоря уже обо мне)))) ВОт только меню подобрать - вкусно и невредно всем......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну ніхто ж не знає ваших вподобань. Хтось може брокколі і спаржу їсти на гарнір, а хтось плюється і не вважає це їжею. у нас так: зранку каші, обід супи, ввечері мясо-риба і салат.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если для всех одинаковое, то диета диабетика всем, иначе никак Но лучше ему отдельно готовить, а то моя бабушка потом себе питание скорректировала своеобразно - считала, что прием препаратов диету автоматически отменяет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах