Мастика. Вот никогда не думала.. но надо!

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Мастика. Вот никогда не думала.. но надо! Торт- подушка. И оформление мастикой в данном случае - уместно. Торт - сама испеку. Мастика -тоже на моей совести))основной цвет - сиреневый, отделка - рюшами розовыми, белыми, т.е чем красить тоже мне нужно знатьу кого есть опыт? Рецепт? тренироваться времени у меня осталось оч. мало. Поэтому как её беспроигрышно соорудить? Какая лучше - может Зефирную (рошеновский подойдёт?)?? медовая? чтоб и не дубовая получилась, а мягкая, ну и вкусная. Если она вообще может быть вкусной)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо ніколи раніше не робили її, то найкраще буде купити в інет-магазині. Є вже готові кольорові, а можна колір окремо придбати і вмішати. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, где можно её купить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я купую у двох інет-магазинах. (+) http://miniopt.com.ua/g2139010-mastika-saharnayahttp://galette.com.ua/g1236383-mastikamartsipantsvetochnaya-pastamarshmelousms[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аха, так Вы в курсе дела, значитт! Мастиколеп?) спасибо! уже рассмотрю варианты. Но может и сама попробую, если уложусь по времени...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вам все равно нужно будет покупать красители а качественные красители по каплям не продаютесли Петровка недалеко, то прямо рядом с метро есть инет-магазин, где можно посмотреть все вживую и сразу купитьhttp://karamelia.com.ua/catlog/sirye/saharnaya-pasta/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно, проскочу на днях. гляну. Спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

возле троллейбусного депо магазин, если что )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

окей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отпишитесь сколько стоит, если можно?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, конечно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Ні-ні. Я лише спробувала кілька разів і не пішло. :) В магазинах замовляю коробки для тортів, підложки під торти, глазур шоколадну, різні прикраски... :))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

золотой трюфель - вот ссылка (можно купить цветную, то есть не нужно тратиться на краски) http://zolotoytrufel.com/g384336-konditerskaya-mastika-plastichnyj
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не пишло в глотку (вибачте на слові), чи не пішла техніка?.. не зрозуміло, вибачте ще раз! сміюся сама))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и вам спасибо! Есть из чего выбрать. На торт 50х40х20 см, надеюсь, с полкило достаточно будет для основного покрытия?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я на кідстаффі мастику купувала двічі ну, його, ще й на мастику нерви витрачати! :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нда?..(( І шо воно з першого разу точно -ні-ні? не дасться? подивилася в неті- ніби нема чого робити.. Хтозна, може розводняк. Може спробувати разок?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) Та воно всяко не пішло. )))) То не мішалося, а крошилося та сохло прямо в руках - купила. Потім тренувалася, бо воно ж так легко дивитися як хтось ліпить, але... скульптор у мені не народився. ))) Добре, що то просто для себе репетирувала. :))))Купована смачніше, ніж домашня, виявилася, але ж... цукор, цукор він і є. Я як подумаю, що ото потім один отой цукор їсти, так мені аж дурно було. І викидати "коники" не хотілося. Так і закинула те діло. )) Милуюся, як хтось ліпить витвори мистецтва з мастики, а сама не хочу. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розумію! Я теж на мастику ні дивитися, ні пробувати...Геть!) Но, Але, Проте... на цей раз потрібно. І діватися нема куди. Замінити її немає чим. Все буде неумєстно.. Тож доведеться або насулувати себе, або полюбити)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я знала, що моїх нервів ще й на це не вистачить, тому і не морочилась І так, за торт переживаю, за меню для пікніка переживаю, якщо мастика не вийде, а завтра ДН - я й зляжу із депресією :)) Тортами заморочувалась виключно на ДН сина.це із мастикою купованою http://ic.pics.livejournal.com/mirosya/6486305/98623/98623_600.jpg -Ох, аж ностальгія рубанула, пока по фоткам лазила :) Где мои 17 лет? (с) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добре, що то лише подушечка потрібна. ))))) Якщо квітки на неї потрібні, то краще купіть вже готовий букетик. В Гелетті є кілька шикарних варіантів. Плюс до того якісь сріблясті кульки, та й вийде все. Головне, то мати час, натхнення та трошки вдачі. :))) Чого й бажаю! Нехай у Вас вийде розчудова подушечка! )))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ААААААйй! Який здоровський міньйонище) ачаровательная посмішка!! класнючий такий)))))))))))ото любляча Матуся!хм.. моя ж тоже помішана на тих сущєствах, я думала може міньйонну вечірку з таким тортиком, бо вже й костюми такі змасртровані були нашвидкоруч. Але таки більш закортіло піжамну паті.. ТО буде подушка. І мороки ж менше.. і не так жалко буде різати її) Розтерзає зубищами, потім хай колупають хоч руками
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так і думала, мороки щоб небагато. Вічуваю, що мене вже не вистачить на ейфелеві вежі) квіточки - мабуть ні, а кульки- ну може й будуть... Дуже дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а щеж і шевелюру йому вимастили!!! О )) додивилася!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень хочется фото посмотреть!!!! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах