питання про холодець в мультиварці+

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

питання про холодець в мультиварці+ Дівчата допоможіть порадою!Часу на танці з бубном біля холодця не маю, а сім*я просить.Скажіть м*ясо потрібно доводити до кипіння в мульті, а потім промивати і на тушкування на 6-7 год, чи зразу на тушкування? Солити зразу? Моркви та цибулі теж спочатку чи на кінець приготування?М*ясо вимочене.Архів не допоміг, гугл теж має свою точку зору, сподіваюсь на вас.І прохання до вміючих, підняти тему про приготування в мультиварці. Дякую.З наступаючими святами!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми робили так: спочатку м"ясо до кипіння довела окремо, злила, промила і тоді вже на тушкування в мультиварку доверху, зразу разом з морковкою і цибулею. І люблю ще корінь селери або петрушки дати. Холодець вийшов чистий, як сльоза )) І смачний. Желатин не давала, гарно застиг. Але це ще залежить від того, яке м"ясо Ви берете.[+sign]Мама одного ребенка наивна и неопытна, как новобранец в армии. Мама двух детей спокойна и уверена, как дембель. Мама троих детей это СПЕЦНАЗ.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

молодий півень + телятина. От і мені хочеться його довести до кипіння, а далі мультя. Дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

роблю так: м*ясо складаю в мультиварку, заливаю водою і ставлю на тушкування, далі+ через годину приходжу знімаю піну, солю, додаю цибулю, моркву, спеції і залишаю тушкуватися ще на 5-6 годин(ставлю на ніч). Все, вранці розбираю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я зробила так (як раз зара вариться, поки я на наступний гроші заробляю) :)) заклала зранку в мультю, швиденько довела майже до кипіння на Варка на пару. Зняла піну, поставила на 10 годин на Тушкування. Пішла гуляти з псом. Вернулася, зняла піну, закинула корінці і часник. Перед виїздом на роботу посолила. Розбудила дитя, поставила чергувати - знімати піну. Зара от попросила закинути пару горошин перцю і лаврові листки. Приїду, виключу. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах