Пирог с маком (можно штрудель), желательно несложный. Хочется..

23 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Пирог с маком (можно штрудель), желательно несложный. Хочется.. А я даже не знаю как мак варить..Когда-то давно, помню, пробовала, ничего не вышло. Мак был жесткий. А варила долго..[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я еще не пробовала готовить, но вот тут вот было довольно подробно все рассказано про мак и маковые рулеты: http://smachno.stb.ua/2015/09/20/makovyj-rulet-ot-ally-kovalchuk/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя мама всегда просто заливала кипятком, а затем перекручивала мак с сахаром на мясорубке. (думаю можно и "блендернуть") [+sign]Если тебе лизнули зад, не расслабляйся. Возможно, это смазка! - М. Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про мак - его не нужно долго варить, закипел, пусть неск минут прокипит, потом с сахаром в блендер и растираете-взбиваете отличная маковая начинка получается. по пирогам не подскажу, я просто пеку дрожжевые пирожки с маком
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я спочатку сухий мак мелю, потім заливаю киплячим молоком і доводжу до кондиції в мікрі. гарно ще дати йому настоятися. разом з молоком туди - цукор, потім ще варення, мед, можна, за бажанням, горіхи і родзинки.штрудель краще з дріжчового здобного тіста - ти таким бавишся?[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

найкраща начинка з опробуваних мною - туттісто беру любе дріжове - здобне або прісне, що в хаті є)головне гарно зварити мак - з молоком, медом і т.д.я перетираю на електромясорубці, у мене досить густа решітка і оте таке цінне і жадане "молочко" тече з першої ж "прокрутки"якщо терти на ручній мясорубці, то треба мак притискати рукою на виході до рурки, ніби не давати йому вилізти - тоді ніж його перетиратиме гарно, до "молочка"кароч, оте "молочко" - головний секрет смачної макової начинки![+sign]Нарешті прийшов час зняти свої літні бомжацькі одежі та одягнути осінні бомжацькі одежі;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, дивись чим бавлюся.. Я вмію робити пиріжки як моя бабуся, бо 1000 разів бачила весь техпроцес. Тобто як робиться тісто з дріжжами я знаю. Так і роблю. Масло, борошно, яйця, молоко, можно з водою розвести, дріжжі (на відміну від бабусі використовую сухі, воно і швидше), сіль. Ну і от, час від часу я роблю пиріжки. Виходить завжди непогано.Мікаела зараз у мене просить періжки з нутеллою. Я погодилася. А у мене ще стоїть давно мак.На укр. фесті Льовка купував польский періг на кшталт штруделя (але меньш закручений), і дуже йому радів.От, я хочу наліпити з тіста періжків з нутеллою і щоб двічи не вставати, викороститати і той мак задля чогось типу штруделя, але бажано, простішого у виконанні.I ще таке питання. У тому купованому штруделі мак був гіркуватий. Льовці - нормуль, а мені - бє-е-е.. Я ж помню бабусені з маком, у неї були смачні. Ну і купувала теж в Київі. Теж мак був смачний.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене лише комбайн з ножем. Ну і блендер. Спробую.. Мак спробувала, гірчить, зараза. :([+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, вже прочитала, що мак спочатку має бути без гіркоти.. [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тань, а в мікрі наприклад на 800, скількі його тримати? [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, я на пару хвилин (2-3 ставлю), накритим кришкою, потім там же залишаю доходити хвилин на 10. якщо сухуватий - додаю ще молока і ще "закип"ячую" так само в мікрі.[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Короче, зробила. Но мак, сволота гірчить, хочь молоко зливала.. Полегшало йосу, але всеодно... :( () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

жалко:( [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зжерли вже :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сорри, что влажу а маковую начинку уже готовую (перетертую) не пробовали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так що - тема вийшла? а хлубопічка в тебе є?[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нормально, но мак у нас продають так-собі.. ХБ - є, десь схована.. Мої перестали хліб їсти. А я взагалі нею не вивчилася користуватися. Хліб і той зазвичай Льовка колотив.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я в Монреалі. Тут таке не продають. Свою, до речі я так і не перетерла. Комбайн і блендер не взяли, до ступки я не дійшла, а м"ясорубки у мене немає.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а тысто на дрыжчовы пирыжки ти в комбайны мысиш? [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Руцями. :) На швидких дріжжах там немо що колотити. :) Ну і розважаюся я тим нечасто.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, у мене стільки сили в руках немає:) [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сибаритка! :) [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля, возможно в Монреале тоже такое продается в отделе для выпечки. В Америке вот такое есть http://www.solofoods.com/product/solo-poppy-seed-cake-and-pastry-filling В Канаде тоже должно быть подобное, очень удобно.[+sign]Вика и Катюша (17 июня 2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах