Персики. Варенько, джем - розкажіть

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Персики. Варенько, джем - розкажіть Що смачного з персиків робили? Дуже хочу щось оригінальне, типу, з вином... цибулею чи картоплею :))))Чи краще з"їсти їх так? Але, ні, хочу пару баночок чогось єнтакого[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Персики вкусные соло, кусочками, джем, рецепт не знаю, надо звонить свекрови [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В прошлом году кто-то давал рецепт, может его автор подтянется Там что-то было персики с нектарином и апельсином.... По-моему
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Апельсин заб"є всі персики Взагалі, я ніколи не їла, а тим більше не робила з персиків варення. Чого я видєлуюсь? Зробилю персики соло, як каже Олеся [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

роби соло. я цього літа робила навпіл з вишнями, бо було трохи того і того і не хтілось зразу з 3ма баняками возитися (бо ще того дня смородину закручувала). норм вийшло, вишні, на диво, персики не забили.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вони ну зовсим не нуждаються в доповненни, чесно) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я персики з аличою робила. Дуже смачно, ніхто нікого не забив, лише посилив слюновиділення:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як на мене, вони і консервування не потребують - так смачно :)) Але вже взялася, то хочу літрушку і такого зробити.Сушу, морожу[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ти вже морозила? бо мене лякали кислющими абрикосами після заморозки.а я персикову пастилу робила. і ще хочу, о![+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, не морозила вчора спекла татен і от вирішила наморозити на пару таких взимку :) Пастила з цукром чи без? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Галюсик на ФБ давала рецепт персиковой шарлотки я никак не соберусь приготовить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з цукром. хоча, мабуть, можна і без. [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сушу абрикосову - майже місяць вже :)) з тих часів, як я тобі дзвонила за сушарку. Я тоді все заморозила, оце тільки знайшла гарантійку, поремонтували і розморожую те пюре й пастилую його. Зроблю кілька персикових, раз ти кажеш смачно так ;) Влад купив на базарі Дарницькому персики невеличкі по 10 грн, от тепер строю хозяааайку з себе :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клаааасно. я думала, у тебе свої абрикоси вже, нє? по нинішніх цінах, блін, не накупишся. 10 гривень персики - гарна ціна, да.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні, нашим деревам по 3 роки, рік як у нас ростуть - абрикосів ще не було Трохи слив, пару груш, десяток черешнь - і все :) Абрикоси трусили у сусідів, вони у них гнили горами. Пригощу баночкою варення і пастилою, та й відкуплюся :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а-а-а. по сусідам - то гарно. у мене батьки так пару років поспіль їздили в одне село хату винаймати. там сусіди їх прямо припрошували "зайдіть, обберіть вишню/абрикос, ми з них ніц нічого не робимо."[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ох, я там так рідко... Взагалі, чловік банок не може купити - немає на Харківському в маркетах :(( Не знаю, що я буду тепер зі своїми персиками робити, вже помитими і підготовленими :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так варення можна ж пару днів варити (якщо ти не з пектином), завтра купите.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, а можно ссылку? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

неа :( ссыль сохраняла, а она не сохранилась в Хроме в закладках :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Персики, сливы, цедра лим., корица, орехи. Только закончила. Очень вкусно. [+sign]Я сильная, я ответственная, я волевая, я уверенная, я дерзкая, я ещё пять минут полежу и встану, честно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах